Jak se zrodí hotwife?

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
martin
Příspěvky: 213
Registrován: pát 03. říj 2014 16:13:03
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme manželský pár a již mnoho let praktikujeme vztah cuckold-HW. Rodinného přítele máme, nikoho nehledáme.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1699

Re: Jak se zrodí hotwife?

Příspěvek od martin »

fodel píše:.... po dětech jsou dva druhy žen ,jedna co jí sex moc nebaví a radši kouká na všechny možné zamilované seriály v televizi a podrží jenom z povinosti aby náhodou ten její trouba nezakop o nějako rozšukanou mrchu :D a nechtěl po ní to samé.Pak je ta druhá skupina která zjistí že potřebuje nějakou náplň života a navíc zjistí že má sex ráda a čím víc novejch podmětů tím víc jí to baví.
Opravdu trefné. Z vlastní zkušenosti (moje je "druhá kategorie") a z okolí můžu potvrdit. Ale od manželky, co chce či má milence je ještě k HW dlouhá cesta. Žena musela postupně pozici HW přijmout a pochopit, že mě pozice cuckolda vyhovuje.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Jak se zrodí hotwife?

Příspěvek od dark »

Martine a ovlivnilo to váš osobní život? Chová se k tobě jinak? Nadřazenost?
martin
Příspěvky: 213
Registrován: pát 03. říj 2014 16:13:03
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme manželský pár a již mnoho let praktikujeme vztah cuckold-HW. Rodinného přítele máme, nikoho nehledáme.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1699

Re: Jak se zrodí hotwife?

Příspěvek od martin »

Ovlivnilo pozitivně. Situace se oboustranně vyjasnila, není nutné dělat zbytečné tajnosti. A nadřazenost? Řekl bych spíš větší sebevědomí si sama o sexu rozhodnout. Když jsem dříve naléhal a ona neměla na sex chuť, tak se vykrucovala. Teď jen řekne NE. Nebo udělá smluvené gesto či řekne "klíček" a je to. Nedělá si ale vyloženě co chce. Pokud chce třeba zůstat s milencem do rána, tak se domluvíme.
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Jak se zrodí hotwife?

Příspěvek od pepe »

martin píše:Ovlivnilo pozitivně. Situace se oboustranně vyjasnila, není nutné dělat zbytečné tajnosti. A nadřazenost? Řekl bych spíš větší sebevědomí si sama o sexu rozhodnout. Když jsem dříve naléhal a ona neměla na sex chuť, tak se vykrucovala. Teď jen řekne NE. Nebo udělá smluvené gesto či řekne "klíček" a je to. Nedělá si ale vyloženě co chce. Pokud chce třeba zůstat s milencem do rána, tak se domluvíme.
To se mi líbí, takže určitá dominance z její strany tam je a ty jsi bez sexu i když milenec si klidně několikrát týdně vyšukává, je to tak? Líbí se ti to, že tobě nedá i když máš velikou chuť a s milencem se třeba druhý den sejde a má s ním několik orgasmů? Jak vypadá? Kolik vám je?
martin
Příspěvky: 213
Registrován: pát 03. říj 2014 16:13:03
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme manželský pár a již mnoho let praktikujeme vztah cuckold-HW. Rodinného přítele máme, nikoho nehledáme.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1699

Re: Jak se zrodí hotwife?

Příspěvek od martin »

Je to přesně tak. Nedá se ale říct, že bych byl dlouhodobě bez sexu. Nemíváme spolu sice klasický zásun, ale občas děláme orál. Udělat se můžu nejméně 1x týdně a vždy je to super. Asi i proto, že dopředu nevím, kdy to bude.
Musí se k tomu ale postupně dojít a i situace musí být vhodná. Když byly děti malé, tak to nějak nešlo. Naopak zpočátku se trošku jako HW chovala. Já jsem ale podřízenou pozici cuckolda tehdy necítil.
Je nám teď 47 a 52 let. Děti jsou velké, na nikoho se nemusíme ohlížet.
Macicka4444
Příspěvky: 143
Registrován: ned 02. dub 2017 14:56:16
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak se zrodí hotwife?

Příspěvek od Macicka4444 »

Chlapci ide to na mnoho spôsobov. Ja teda určite dominantná nie som. To skôr môj manžel. A predsa mi zorganzoval milenca a je z toho stály vzťah a robíme to spolu v trojke aspoň raz za týždeň. A všetkých troch nás to zatiaľ baví a to už takto robíme aspoň štyri roky, ak nie viac.
Je ta neuveritelné, ale ešte stále je čo objavovať.
martin
Příspěvky: 213
Registrován: pát 03. říj 2014 16:13:03
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme manželský pár a již mnoho let praktikujeme vztah cuckold-HW. Rodinného přítele máme, nikoho nehledáme.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1699

Re: Jak se zrodí hotwife?

Příspěvek od martin »

Ano, nám to také připadalo neuvěřitelné. Před pár lety jen nudný manželský sex. Když jsme "přibrali" třetího, vše se dostalo na úplně jiný level.
Žena má již přes 3 roky stálého milence a prý pořád něco objevují. Vrací se od něho taková uvolněná. A já jsem zjistil, že mě pozice cuckolda perfektně vyhovuje. Jen jsem si to dřív nechtěl přiznat.
Macicka4444
Příspěvky: 143
Registrován: ned 02. dub 2017 14:56:16
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak se zrodí hotwife?

Příspěvek od Macicka4444 »

Ten moj byva pri tom. Skratka ho bavi sa na mna pozerat ako to robim s milencom. A ked mame prilezitost a milenec sa do mna urobi a manzel ide po nom, citim aky je z toho tvrdy a vzruseny.
No a aj mna to cele strasne bavi. Oboch ich vzrusujem, provokujem a potom ich nevham predbiehat sa, kto mi to lepsie urobi :)
Uživatelský avatar
bizzarre
Příspěvky: 188
Registrován: úte 18. lis 2014 10:56:08
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=136

Re: Jak se zrodí hotwife?

Příspěvek od bizzarre »

To by mě taky zajímalo, já narážím jen na zapřísáhle věrné ženušky co se drží mého krku jako klíště.. ;-/
Macicka4444
Příspěvky: 143
Registrován: ned 02. dub 2017 14:56:16
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak se zrodí hotwife?

Příspěvek od Macicka4444 »

Ja som teda ina. Milujem ked manzel ziarli
Odpovědět