Ne(šťastný) kandaulista - jake jsou vaše zkušenosti?

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Ajda953
Příspěvky: 1
Registrován: pon 17. črc 2017 7:55:33
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Ne(šťastný) kandaulista - jake jsou vaše zkušenosti?

Příspěvek od Ajda953 »

Ahoj, chtěl bych požádat o radu kandaulisty, kteří měli tu kliku a povedlo se jim přítelkyni/maželku "stáhnout" na svou stranu a mají spolu kandaulisticky aktivní vztah. Případně i zkušenosti žen.

Jsem s přítelkyní 9 let, je moje první sexuální partnerka a už cca po roce vztahu, jsem si začal uvědomovat, že mě jaksi vrušuje představa, kdy má sex s jiným chlapem. Roky jsem to v sobě dusil a potlačoval, jediné uspokojení bylo o samotě u videa, kdy jsem si představoval, jak je to ona s milencem.
Zhruba před rokem jsem se odvážil ji to říct. Nejdřív na mě koukala jak na blázna a pak byla reakce, že v žádnym případě, že ji stačim já a nic jinýho nechce... hodněkrát jsme se i o tom bavili, ale bohužel žádný posun dopředu.

Miluju ji, chci s ní být a mít rodinu, ale nechci celý život potlačovat to kdo uvnitř jsem. Já bych blbnul, chtěl bych zkusit čtyřku, trojku MMF, FFM, klidně i přítelkyně sama s milencem. Ona je v tomhle ale bohužel úplnej opak...:-( Když to v sobě dusim, náš sex stojí za hovno, spíme spolu 1x do měsíce, jindy si ho radši vyhonim. Když jsme se o tom poslední dobou bavili, rozsvítim se jak vánoční stromeček a můžu šukat 2x denně, ale to jen teď ze začátku a nebo do doby, než řekne něco, čím mě schladí... potřeboval bych ji vidět, jak ji bere cizí chlap a ona u toho sténá slastí. Věřim že z toho bych pak dlouhou dobu dokázal fungovat pro klasický sex jen mezi náma.

Nevím co mám dělat, už nám taky není 20... nechci to v sobě celý život dusit, ale nechci o ni ani přijít. Popravdě vůbec nevím co dělat...

Jaké jsou vaše zkušenosti? Jak se změnil váš osobní a sexualní život po tom, co na to manželka přistoupila? Stojí to za to? Měl bych chtít mít takovou partnerku? Stačí takové "rozptýlení" třeba jednou za půl roku, abych si pak dokázal naplno užívat sexu jen mezi náma? (já věřim že jo, když budu mít furt živě před očima, jak ji bral někdo jinej - nebo to pak snad budu vyžadovat ještě častěji?)

Předem díky za reakce.
Uživatelský avatar
kAv
Příspěvky: 730
Registrován: pon 05. říj 2015 20:21:01
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=301
Kontaktovat uživatele:

Re: Ne(šťastný) kandaulista - jake jsou vaše zkušenosti?

Příspěvek od kAv »

Moje manželka si to zkusila, nyní jí to ale už taky moc nebere. Trochu je mi to občas líto. Začali jsme ale chodit i na SW a taky dobrý ;-)
wifenka
Příspěvky: 316
Registrován: stř 03. kvě 2017 19:17:04
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Stále nadržená
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1130

Re: Ne(šťastný) kandaulista - jake jsou vaše zkušenosti?

Příspěvek od wifenka »

Ajda953_ dej tomu cas, take jsem neverila, ze to.mysli.milacek vazne,ze si mam.najit milence.Myslim, ze jsem.to rok travila a oba jsme vyckavali na vhodnou prezitost o tom.mluvit.
Od skolky nam.vymejvaji mozky co se muze a co ne......30let zijes v nejakem.preludu a rozhodne po Vasem.svereni se z nas nestanou kurvicky na prani.Musime si to v hlave poskladat a uvedomit si , ze roky pribejvaji.........ze je vlastne uzasny mit povoleni.pachat hrichy v pelisku bez vycitek.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Ne(šťastný) kandaulista - jake jsou vaše zkušenosti?

Příspěvek od KarelK1968 »

Nevím jak ty ale když jsem viděl někoho jak si tu mojí odvádí na to aby ji vymrdal kundu tak jsem měl chuť ji vymrdal hned potom co ho z ní vyndal.
leof
Příspěvky: 3
Registrován: stř 24. led 2018 0:52:05
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: chci si nechat svést manželku
Bydliště: Břeclav

Re: Ne(šťastný) kandaulista - jake jsou vaše zkušenosti?

Příspěvek od leof »

to:Ajda 953

mám to úplně stejně!!!!!!!!!!!!!!!! také bych potřeboval poradit, zatím se to manželce bojím říct!!
to je má manželka
Obrázek
pajda1
Příspěvky: 204
Registrován: pon 05. zář 2016 23:16:20
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Ne(šťastný) kandaulista - jake jsou vaše zkušenosti?

Příspěvek od pajda1 »

Moc nádherná a sexy.
Uživatelský avatar
kAv
Příspěvky: 730
Registrován: pon 05. říj 2015 20:21:01
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=301
Kontaktovat uživatele:

Re: Ne(šťastný) kandaulista - jake jsou vaše zkušenosti?

Příspěvek od kAv »

leof píše:to:Ajda 953

mám to úplně stejně!!!!!!!!!!!!!!!! také bych potřeboval poradit, zatím se to manželce bojím říct!!
to je má manželka
Obrázek
Tak nádherná žena by mohla udělat radost spoustě chlapům, ne jen jednomu ;)
leof
Příspěvky: 3
Registrován: stř 24. led 2018 0:52:05
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: chci si nechat svést manželku
Bydliště: Břeclav

Re: Ne(šťastný) kandaulista - jake jsou vaše zkušenosti?

Příspěvek od leof »

jj, rád bych viděl jak jí to někdo dělá s pořádně velkou výbavou
Smajlik999
Příspěvky: 13
Registrován: pát 01. pro 2017 20:31:44
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Moc si užíva pozornosti mužú, milence hledá
Bydliště: Morava

Re: Ne(šťastný) kandaulista - jake jsou vaše zkušenosti?

Příspěvek od Smajlik999 »

Ajda953 píše: Jaké jsou vaše zkušenosti? Jak se změnil váš osobní a sexualní život po tom, co na to manželka přistoupila? Stojí to za to? Měl bych chtít mít takovou partnerku? Stačí takové "rozptýlení" třeba jednou za půl roku, abych si pak dokázal naplno užívat sexu jen mezi náma? (já věřim že jo, když budu mít furt živě před očima, jak ji bral někdo jinej - nebo to pak snad budu vyžadovat ještě častěji?)
U nás to trvalo hoooodne dlouho než našla odvahu o tom začít otevřene mluvit . Věděl jsem že má rada pozornost mužů a tušil jsem že jen u flirtovaní to nekončí, ale pořad tvrdila že s nikým nic neměla. Tak jak napsala Wifenka, "roky přibývají", nuda ve vztahu a tak našla odvahu to zkusit. První impuls ale přisel od ní, když jsem ji to před tím navrhnul já tak to rezolutně odmítla a nemělo smysl ji do toho nutit.
Změna v sexuálním životě to je obrovská, před tím to byla v posteli spíš nuda. Osobní život se změnil jenom trochu, je potřeba trochu plánovat aby se mohli setkávat, ale není to nic nemožné. V našem případě to opravdu stalo za to jít do toho, užívá si tak v průměru 2 krát do měsíce ale, kdyby to bylo možné tak by chtěla častěji.
mates1
Příspěvky: 382
Registrován: pon 02. říj 2017 13:14:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Milence ještě nemáme.

Re: Ne(šťastný) kandaulista - jake jsou vaše zkušenosti?

Příspěvek od mates1 »

Já jsem na tom kamaráde stejně, ta moje už alespon občas řekne, že by se jí v kundě líbil pořádný klacek a také mě to hned rozpálí, ale když je po šukání, tak zase začne váhat. Není to lehké. Ted jsem na radu odtud s ní přestal šukat, aby byla pořádně nažhavená a pak uvidím, co ta děvka na to, až ji to znovu navrhnu...
Odpovědět