váš rekord bez vystřiku?

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Lux
Příspěvky: 318
Registrován: úte 04. říj 2016 13:38:51
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Rad sluzim svojej drahej.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1868

Re: váš rekord bez vystřiku?

Příspěvek od Lux »

seedLover píše:
Lux píše:Zacinam novu snuru aby som bol poriiadne nadrzany a zacal viac prispievat sem, lebo ked ni3som moc ma to sem nelaka tak idem nato. Poviem aj manzelke nech nema zlutovanie. Zatial 2.den
Držím palce. Jaký je tvuj cíl? Aspoň dva týdny?
Skusim.co najdlhsie budem informovat, 2 tyzdne si mozem stanovit ako povinnu hranicu. Uz mi stoji ted ked len pisem, je to na dobrej ceste
Osel
Příspěvky: 480
Registrován: sob 23. pro 2017 12:39:57
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1283

Re: váš rekord bez vystřiku?

Příspěvek od Osel »

Tak to jsem zvedavy jak to vydrzis. Mohl by si kazde rano psat svoje pocity jake to bylo pres noc a jak se citis a jak moc milujes svojeho milacka a jak bys ji chtel.
Lux
Příspěvky: 318
Registrován: úte 04. říj 2016 13:38:51
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Rad sluzim svojej drahej.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1868

Re: váš rekord bez vystřiku?

Příspěvek od Lux »

Ja to mam najhorsie nazacuatku potom si nejako zviknem ze proste nebudem striekat teraz som v tej lepsej fazi, k mojej drahej som momentalne uple sub. Staci mi uspokojovat ju momentalne
Uživatelský avatar
cucko13
Příspěvky: 28
Registrován: ned 08. lis 2015 0:37:39
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: váš rekord bez vystřiku?

Příspěvek od cucko13 »

Moja pani ma nechala 149 dní to bolo zatial najviac za môj život inák okolo 100 -120 to je pravidelne sex môžem mať s nou max 3-6 x ročne
Lux
Příspěvky: 318
Registrován: úte 04. říj 2016 13:38:51
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Rad sluzim svojej drahej.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1868

Re: váš rekord bez vystřiku?

Příspěvek od Lux »

Lux píše:
seedLover píše:
Lux píše:Zacinam novu snuru aby som bol poriiadne nadrzany a zacal viac prispievat sem, lebo ked ni3som moc ma to sem nelaka tak idem nato. Poviem aj manzelke nech nema zlutovanie. Zatial 2.den
Držím palce. Jaký je tvuj cíl? Aspoň dva týdny?
Skusim.co najdlhsie budem informovat, 2 tyzdne si mozem stanovit ako povinnu hranicu. Uz mi stoji ted ked len pisem, je to na dobrej ceste
Zajtra oslavujem 7 dni
Lux
Příspěvky: 318
Registrován: úte 04. říj 2016 13:38:51
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Rad sluzim svojej drahej.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1868

Re: váš rekord bez vystřiku?

Příspěvek od Lux »

cucko13 píše:Moja pani ma nechala 149 dní to bolo zatial najviac za môj život inák okolo 100 -120 to je pravidelne sex môžem mať s nou max 3-6 x ročne
Tak toto je maeaker, mas dobru pani zavidim ti ju
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: váš rekord bez vystřiku?

Příspěvek od seedLover »

Lux píše:
Lux píše:
seedLover píše: Držím palce. Jaký je tvuj cíl? Aspoň dva týdny?
Skusim.co najdlhsie budem informovat, 2 tyzdne si mozem stanovit ako povinnu hranicu. Uz mi stoji ted ked len pisem, je to na dobrej ceste
Zajtra oslavujem 7 dni
Moc ti držím palce. Jak se cítíš?
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: váš rekord bez vystřiku?

Příspěvek od Retistran »

Blázni :D já jsem asi nějaký abnormální, ale já to bez výstřiku stěží vydržím dva dny. Dva dny abstinence a udělám se skoro bez dotyku. 5 dní by pro mě bylo mučednické maximum. Asi jsem byl v mládí honič a moc jsem si na to navyknul :D
hisak
Příspěvky: 47
Registrován: stř 13. čer 2018 8:21:43
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: váš rekord bez vystřiku?

Příspěvek od hisak »

Od puberty som bol bez vystreku najviac 7 dni. Nedavno som skusal a vydrzal som iba 4 :D
martin
Příspěvky: 213
Registrován: pát 03. říj 2014 16:13:03
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme manželský pár a již mnoho let praktikujeme vztah cuckold-HW. Rodinného přítele máme, nikoho nehledáme.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1699

Re: váš rekord bez vystřiku?

Příspěvek od martin »

rostak píše:Tak po týdnu bez cákání bych už lezl po zdi a slíbil bych cokoliv, aby mi ji sundala :-) Dva týdny bych nedal ani náhodou.
Moje řeč. Můj rekord je 9 dní. Byl mě uložen trest 8 dní za nevhodné chování na večírku. Už po pěti dnech bych udělal (skoro) cokoliv. Přišla od milence a teklo z ní semeno. To se stalo poprvé, do té doby se vždy opláchla a já vylizoval zbytky. Ale ani po očištění nepovolila a ještě mě pak uzamčení o den posunula. No a ten 9. den jsem dostal studené sperma z kondomu (píšu to na příslušném vláknu). Byl jsem tak nadržený, že bych milence i vykouřil, pokud by si to ona přála.
Odpovědět