Kandaulismus a děti

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Kandaulismus a děti

Příspěvek od dark »

Když si pročítám příběhy párů, které mají doma prcky, přemýšlím nad tím, jak to dělají? Malé dítě je bystré, pozorné, nic mu neunikne. Ví o každém pohybu, zaznamená každé slovo. Pokud se manželka stýká s milencem, musí odcházet z domu, nebo naopak, musí milenec chodit k vám domů. Co říkáte dětem? Že šla maminka s kamarádkou? Nakoupit? K babičce? Nebojíte se, že se to někdy provalí?

Jak to řešíte vy, co máte děti? Řekl to někdo z vás narovinu, že maminka má strejdu?
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Kandaulismus a děti

Příspěvek od Domkanda »

V žádném případě :!: :!:

Pro děti je to samozřejmě tabu. (možná to musí řešit nějaký extrémní cuckold)
Primárně mimo domov = odcházíme oba + hlídá babička, slečna na hlídání a podobně.
Děti jedou na školu v přírodě, na tábor ....
Občas nás později někdo navštívil = přišel pozdě, už spaly + ložnice na zámek.
Děti jsou na jednu stranu vnímavé, na druhou stranu na spoustu věcí nemají fantazii a nedojde jim to. Do určitého věku je pro ně penis nebo pipka něco jako ucho, pata, prostě část těla.
Kandaulismus je pro nás špička sexuálního ledovce, není to furt.

V každém případě ale platí, že dítě je "kazišuk". A platí to i pro kandaulismus.
Bez dětí jsme mohli šukat třeba v obýváku v šest večer. To s dětmi už nejde a nejde tedy kdykoliv ani kandaulismus. My jsme s tím začali až po prvním svišti. Musíte si to nějak zařídit. 8-)
S dětmi mnohem hůř funguje i ukazování v přírodě, protože to naopak nápadné je - "Proč si máma stále sundavá podprsenku? Proč vstává nahatá?" Toho by si všimly a to nejde. Spoludůvod proč jsme s ukazováním skoro přestali

Stejně jako dětem nepředvádíš normální sex, nepředvádíš jim ani kandaulismus

Téma je ale zajímavé - něco z praxe
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Kandaulismus a děti

Příspěvek od Domkanda »

To nechápu - téma důležité jako prase, reálný problém a žádné reakce ....
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
dr25
Příspěvky: 243
Registrován: pát 10. bře 2017 11:47:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kandaulismus a děti

Příspěvek od dr25 »

Mi to také řešíme hlídáním. Vždy je prcek na hlídání u babičky jinak by jsme domů milence nepozvali. A ráno odjede než se prcek vrátí :)

Je fakt ze děti celou situaci dost komplikují celkove kolem sexu. Žena bývá hlučná a když nemůže křičet, tak si to tolik neuzije.
nik
Příspěvky: 133
Registrován: úte 12. srp 2014 14:42:23

Re: Kandaulismus a děti

Příspěvek od nik »

Děti bych do toho rozhodně nezatahoval. Určitě ne ty malé. Možná v dospělosti? někde jsem četl, že to děti - ty velké vědí, že jim to ted dotyčný pár řekl. Já si to neumím představit, kdyby mi to rodiče řekli. Asi bych se na ně díval jako na blázny.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Kandaulismus a děti

Příspěvek od Domkanda »

Já se za to v zásadě stydím, nechlubím se. Takže si ani nedokážu představit říct synovi "máma má ještě kamaráda" nebo dříve nechat malé dítě něco zjistit.
Sex (a tedy i kandaulismus) se před dětmi většinou tají, na druhou stranu malé děti jsou extrémně nevinné, s ženou jsme souložili - přikrytí samozřejmě - když byli v jednom pokoji a nic, jako malé nechápou. Na dovolené jsem ženu fotil ráno nahou - děti prostě později vstávají.
Samozřejmě zůstává riziko nějakých fotek a videa - už to dost schováváme
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
moon28
Příspěvky: 78
Registrován: úte 27. čer 2017 8:26:32
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Pár slov o nás: jsme par.. a ja to mam fakt rada.. ale podle sebe;)
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1187
Bydliště: Kladno

Re: Kandaulismus a děti

Příspěvek od moon28 »

Domkanda píše:To nechápu - téma důležité jako prase, reálný problém a žádné reakce ....
musite mit 'hlidaci' babicku a pak je 'po problemu'..s detmi to opeavdu nejde. Ta nase bydli asi 500m od nas a hlida rada a casto, mladsi dite u ni prespava a starsi zase samo chodiva casto domu pomerne pozde. Hlavne prehled, kde ktere je a kdy se maji vratit.. A s tim, ze pro deti je sex dospelych tabu, souhlasim, mali 'kazisuci' :D
muf75
Příspěvky: 1052
Registrován: pát 15. srp 2014 19:23:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: Kandaulismus a děti

Příspěvek od muf75 »

Sex ve třech,navštěva swingers nebo milenec u nás je vždy bez dětí.Ty bývají nejčastěji u babiček.Pokud jsou děti doma,tak se nic nepatřičného neděje.
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Kandaulismus a děti

Příspěvek od pepe »

muf75 píše:Sex ve třech,navštěva swingers nebo milenec u nás je vždy bez dětí.Ty bývají nejčastěji u babiček.Pokud jsou děti doma,tak se nic nepatřičného neděje.
A poslat manželku s milencem někam a být doma, nebo hlídat děti nejde?
muf75
Příspěvky: 1052
Registrován: pát 15. srp 2014 19:23:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: Kandaulismus a děti

Příspěvek od muf75 »

pepe píše:
muf75 píše:Sex ve třech,navštěva swingers nebo milenec u nás je vždy bez dětí.Ty bývají nejčastěji u babiček.Pokud jsou děti doma,tak se nic nepatřičného neděje.
A poslat manželku s milencem někam a být doma, nebo hlídat děti nejde?
Já se rád dívám a třeba si pořizuji fotky nebo natáčím.Jinak před svatbou si manželka zašukala když jsem byl v práci a já ji měl potom použitou.
Odpovědět