cucktrash / festivaly

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
john32
Příspěvky: 57
Registrován: pon 17. lis 2014 13:10:41
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: cucktrash / festivaly

Příspěvek od john32 »

akurat do mojich dlani prsicka
SubPetr
Příspěvky: 14
Registrován: sob 15. črc 2017 1:54:29
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1181

Re: cucktrash / festivaly

Příspěvek od SubPetr »

To mas lopaty a ne dlane :D
cucktrash
Příspěvky: 20
Registrován: pon 25. črc 2016 16:22:42
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: cucktrash / festivaly

Příspěvek od cucktrash »

@john32
nevím co je na tom nereálného, taové spontální akce jsou nejlepší.
lovecraft
Příspěvky: 38
Registrován: úte 02. lis 2021 16:12:29
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: cucktrash / festivaly

Příspěvek od lovecraft »

Jezdím jen na folkové a metalové festivaly. Na folkovém jsem nikdy žádný erotický zážitek neměl a to jsem byl na mnoha, ale na metalových vždycky. Hodně mi pasoval Třinec, Noc plná hvězd, kde to byl mix metalu a rocku. Napsal jsem o něm pár povídek. Zažili jsme tam dost zajímavé věci, protože jakmile jsme prošli festivalovou bránou, rozvázali jsme svazek a každý si jel sám na sebe. Já sbalil pár holek, moje sbalila pár holek a nebo chlapů. Měli jsme dva stany vedle sebe a postavené tak, aby jsme z jednoho mohli koukat do druhého. Schválně jsme lehce pootevřeli zips, takže druhý z páru mohl pozorovat, aniž by naproti někdo vůbec tušil, že je vidět. Byla to skvělá hra. Díky tomu jsem viděl nahaté skoro všechny holky od nás z party, protože moje je uměla sbalit na dva úsměvy. A taky si vybrala pár borců a nešetřila je. Ve dne bylo vidět úplně všechno. V noci nic, ale člověk mohl doslova klečet vedle stanu a poslouchat z pár centimetrů, jak to za plátnem mlaská a vzdychá. Bylo to možná i lepší než s obrazem, protože tam byl obrovský prostor pro fantazii.
Ono, když je člověk nejen kanda, ale i voyeur, tak si na festivalech obecně musí užít nějaký takový zážitek, protože tam se prostě jede v nějakým stanu vždycky. Stačí se projít a poslouchat.
Po skončení Třince jsem začal jezdit na Masters of Rock, Metafest, Basinfire.... a na Brutal Assault. Na všechjsou stejné šance, nebylo dne, kdy by se nepodařil nějaký zážitek. A nebo trojka, čtverka, protože tam jsou na to lidi zvyklí, tolerantní a je jich tam hodně, co s něčím takovým počítají.
Odpovědět

Zpět na „Fórum kandaulismus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, Capri, Gomez, gurko, Jenulka, Kandaulista12, korssy, ktoiny, Kvietok22, mata-1, mloky, nadrzanec113, NepAl1967, Old_Lake, Oltana45, Zajda01 a 177 hostů