Kdo u Vás rozhoduje o schůzkách?

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Uživatelský avatar
rostaci
Příspěvky: 323
Registrován: ned 23. dub 2017 22:45:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsem rafinovaná potvora

Kdo u Vás rozhoduje o schůzkách?

Příspěvek od rostaci »

Tak jo, zajímá mě jak to máte Vy? protože my jsme včera s mým mužem narazili na celkem zásadní problém. Ač je můj muž kandaulista a já mu občas říkám kanda mužíčku, včera jsem se rozhodla , že vezmu jisté věci do svých rukou, ale trochu jsem narazila. Tedy dokud měl erekci byl pro a kdyby pan kapička, žil v našem městě a né napříč republikou věřím, že by včera s nadšením jeho číslo vytočil i sám a klidně mi ho pozval a dopřál nám pár společných chvil.
Pan kapička je člověk, kterej mě po pár schůzkách prostě sedl a já řekla svému muži , že pokud chce zažívat ony kanda slastné pocity , tak mu je dopřeji , ale muže si k tomu vyberu sama. Ano než jsem se setkala s kapičkou , tak byli ještě dva , ale s těmi jsem byla jen na kávě a prostě mi neseděli. Nějak jsme to nehrotili a jak roky běžely (cca 5 let) viděla jsem na svém muži kanda vývoj, o kterém jsem v tý době ještě moc nevěděla, ale když mě viděl bavit se s jeho kamarády, vždy jsem ten den byla jím tak živočišně pomilovaná, že jsem si říkala, že by k nám jeho kamarádi měli chodit asi častěji :lol: , když jsem měla nemocné třeba děti a byla s nimi 2 týdny doma, tak jako by sex neexistoval, byla jsem v jeho očích jen mamina....pro něj žádné vzrušení...., když jsem si pak na jednom foru začala psát s jedním klučinou naráz jsem u něj byla zase neskutečně žádoucí., ale nějak to vyšumělo, nebyl čas stále sedět u pc a nějak jsme neuskutečnili reálné setkání, asi tam chyběl nějakej faktor proč do toho jít.

Kdo je pan kapka? je to člověk se kterým jsem si psala na jedněch stránkách od roku 2011, ale tak nějak nepravidelně, sem tam jsme si napsali komentář pod nějakej blog atd, věděli jsme o sobě ale nikdy jsme si nenapsali vzájemně soukromou zprávu, věci se změnily ,když jsem na stránkách dlouho nebyla a on mi napsal soukromej vzkaz a tak nějak jsme si prostě občas napsali. Vlastně nás spojilo narození jeho dcery, kdy já už měla dva špunty a my se najednou ocitli ve stejný životní fázi a rázem jsme si psali i dvakrát za den, ale byly to obyčejné věci, já neměla před svým mužem nikdy tajemství , takže to věděl, že si píšeme a u nás v domácnosti rázem zavládl klid a chtíč, neměla jsem problém si s ním před mým mužem telefonovat nebo psát, to jsem o jeho kanda životě vážně neměla ještě ani potuchy. A když měl kapička jednou pracovní cestu kolem.......je z jiného konce republiky, uskutečnili jsme setkání, to co probíhalo...při oblékání atd...radši nebudu ani popisovat, můj kanda muž se třepal vzrušením....vše bylo ok, během roku jsem se s kapičkou viděla asi 10x? pak jsem to utla ... o panu kapičkovi více tady http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?f=9&t=1084 .....s kapičkou jsem se viděla naposledy loni v září, a teď tak nějak přemýšlím ,že bych to chtěla obnovit, jenže můj muž je pro když má plné koule, to je ochoten hlídat děti klidně i celej den a hned :lol: :lol: ale jelikož kapka není místní a cesta sem trvá přes čtyři hodiny, prostě takhle nárazovky nejdou řešit......, ale pak se můj muž vycáká a zdělí mi , že by mu ustřelil koule......a že neexistuje aby přijel, přitom ale vím že z uskutečněné schůzky bude mít velkou radost.....je to prostě hra.

tak mě kandíci zajímá, jak to máte doma vy se svými manželkami, přijde mi fér, aby si žena , když už má za nějakým účelem kvůli svého kanda muže trávit svůj volný čas s jiným mužem, tak aby si mohla ona sama vybrat a po nějaké dohodě si domlouvat termíny schůzek......ještě bych ráda uvedla, že kdyby můj kanda muž nebyl kanda, neměla bych potřebu chodit s cizím chlapem na kafe atd........neberu to jako oběť to ne, pro mne to jsou příjemné chvíle kdy relaxuji a vypadnu ze stereotypu , ale prostě bych asi nedokázala a nechtěla trávit čas s někým koho mi určí můj muž.Už tak si myslím, že pro něj v tomhle dělám věci , které bych normálně nedělala, takže by mi do toho neměl co kecat.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Kdo u Vás rozhoduje o schůzkách?

Příspěvek od dark »

rostaci píše:přijde mi fér, aby si žena , když už má za nějakým účelem kvůli svého kanda muže trávit svůj volný čas s jiným mužem, tak aby si mohla ona sama vybrat a po nějaké dohodě si domlouvat termíny schůzek......ještě bych ráda uvedla, že kdyby můj kanda muž nebyl kanda, neměla bych potřebu chodit s cizím chlapem na kafe atd........neberu to jako oběť to ne, pro mne to jsou příjemné chvíle kdy relaxuji a vypadnu ze stereotypu , ale prostě bych asi nedokázala a nechtěla trávit čas s někým koho mi určí můj muž.Už tak si myslím, že pro něj v tomhle dělám věci , které bych normálně nedělala, takže by mi do toho neměl co kecat.
To mi přijde docela namyšlené. Z pozice kandy nevnímám hotwife že mi prokazuje nějakou laskavost. Asi by to mělo být oboustranné, užijí si oba a tak by také měli rozhodovat oba.

Ten problém s vystříkáním má asi každý chlap. Proto se to často řeší klíckou, nebo zákazem stříkání, dokud milenec neodjede z dostřelu :lol:
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Kdo u Vás rozhoduje o schůzkách?

Příspěvek od Domkanda »

Domlouváme společně a až na výjimky si před tím dáváme od sexu trochu pauzu.
Oba jsme nadržení, takže ona víc chce a já to lépe přežiju. A v mém věku mám jistotu, že se mi postaví. 8-)
Ze stejného důvodu nadrženosti host zase až na výjimky stříká dříve než já
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Uživatelský avatar
rostaci
Příspěvky: 323
Registrován: ned 23. dub 2017 22:45:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsem rafinovaná potvora

Re: Kdo u Vás rozhoduje o schůzkách?

Příspěvek od rostaci »

dark píše:
rostaci píše:přijde mi fér, aby si žena , když už má za nějakým účelem kvůli svého kanda muže trávit svůj volný čas s jiným mužem, tak aby si mohla ona sama vybrat a po nějaké dohodě si domlouvat termíny schůzek......ještě bych ráda uvedla, že kdyby můj kanda muž nebyl kanda, neměla bych potřebu chodit s cizím chlapem na kafe atd........neberu to jako oběť to ne, pro mne to jsou příjemné chvíle kdy relaxuji a vypadnu ze stereotypu , ale prostě bych asi nedokázala a nechtěla trávit čas s někým koho mi určí můj muž.Už tak si myslím, že pro něj v tomhle dělám věci , které bych normálně nedělala, takže by mi do toho neměl co kecat.
To mi přijde docela namyšlené. Z pozice kandy nevnímám hotwife že mi prokazuje nějakou laskavost. Asi by to mělo být oboustranné, užijí si oba a tak by také měli rozhodovat oba.

Ten problém s vystříkáním má asi každý chlap. Proto se to často řeší klíckou, nebo zákazem stříkání, dokud milenec neodjede z dostřelu :lol:
u nás ale nejde doslovně o milence, to je asi ten rozdíl.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Kdo u Vás rozhoduje o schůzkách?

Příspěvek od subkanda »

Je jedno jestli je to milenec, kamarád nebo "kamarádka". Pokud na tu hru přistoupí oba, měla by rozhodovat žena. Já jsem stejný jako ten tvůj kanda, nerozhodný a měsíc to mám tak, další zase jinak. Když jsem nadržený, klidně bych pro něj i sám zajel, když nemám náladu a on začne psát, tak bych mu rozbil hubu.
Uživatelský avatar
rostaci
Příspěvky: 323
Registrován: ned 23. dub 2017 22:45:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsem rafinovaná potvora

Re: Kdo u Vás rozhoduje o schůzkách?

Příspěvek od rostaci »

subkanda píše:Je jedno jestli je to milenec, kamarád nebo "kamarádka". Pokud na tu hru přistoupí oba, měla by rozhodovat žena. Já jsem stejný jako ten tvůj kanda, nerozhodný a měsíc to mám tak, další zase jinak. Když jsem nadržený, klidně bych pro něj i sám zajel, když nemám náladu a on začne psát, tak bych mu rozbil hubu.

nejseš ty náhodou můj muž? stejnej jak přes kopírák, fakt :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Kdo u Vás rozhoduje o schůzkách?

Příspěvek od subkanda »

Víš co se říká, chlapi jsou všichni stejní :-D
Já si myslím že pokud to ženská nedrží pevně v rukách, tak normální chlap musí nutně začít s tím svým sokem bojovat. Pokud to není nějaký submisivní chudáček, co se vzdává bez boje absolutně před vším.
Uživatelský avatar
rostaci
Příspěvky: 323
Registrován: ned 23. dub 2017 22:45:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsem rafinovaná potvora

Re: Kdo u Vás rozhoduje o schůzkách?

Příspěvek od rostaci »

to jo, aspoň že ta péra máte jiná :-))))))) bo moje nervy :-))))
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Kdo u Vás rozhoduje o schůzkách?

Příspěvek od subkanda »

rostaci píše:to jo, aspoň že ta péra máte jiná :-))))))) bo moje nervy :-))))
Asi jsem ani nezaregistroval, jaké ho má ten tvůj? :shock:
Uživatelský avatar
rostaci
Příspěvky: 323
Registrován: ned 23. dub 2017 22:45:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsem rafinovaná potvora

Re: Kdo u Vás rozhoduje o schůzkách?

Příspěvek od rostaci »

subkanda píše:
rostaci píše:to jo, aspoň že ta péra máte jiná :-))))))) bo moje nervy :-))))
Asi jsem ani nezaregistroval, jaké ho má ten tvůj? :shock:

? jak to myslíš? jako kapičku?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 018807, 40tom, Amazon [Bot], Atlantis2424, citron, dergaer, getto, Google [Bot], guxik, Ibeline, Jalapeno1233, Klaudie, Kliďas, Louxorko, manzele789, Men1237, moby2, nadrzanec113, NepAl1967, Pfiff, rioxa, Rubar, sergo, streamer80, subikddik99, wagen a 174 hostů