Jak starou manželku ještě stojí za to ukazovat?

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Jak starou manželku ještě stojí za to ukazovat?

Příspěvek od Domkanda »

Pepe:
Není třeba citovat, stačí oslovit.
7x citované fotky jsou nudné, i kdyby byly o řád lepší.
Ano, fotky už dávno nepostuju, tohle vlákno ani není na vkládání fotek.
Ne, jakékoliv fotky může hodnotit fakt kdokoliv. A pokud je fotka s bídou průměrná, může to napsat.
Navážení se určitě není, když napíšu, že prohra Sparty se Suboticí určitě nebyl hezký zápas (byť fanouškům Subotice se jistě líbil).
Fórum je to pro mě hlavně diskuzní.
Mám kamarády, neboj.
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Jak starou manželku ještě stojí za to ukazovat?

Příspěvek od pepe »

Domkanda píše: Potkat znenadání venku, tak je to na odvrácení se. Ta vypadá už líp oblečená
Sorry bratře, ale tohle napíše jenom arogantní sprosté hovado a navážení se to rozhodně je. Kdybys tohle řekl o mojí, tak bys hned jednu chytil.
A objektivně vzato, chodím sem už nějaký ten rok a neznám tady většího kritika, než jsi ty. Přitom sám tady nemáš ani fotku palce u nohy. Takže anonymní hrdina a znalec, co se za sebe a svoji údajnou manželku stydí, tak kope do jiných? :lol:
fodel
Příspěvky: 575
Registrován: pát 29. srp 2014 23:04:42
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: mém rád sex a né málo
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1085
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Jak starou manželku ještě stojí za to ukazovat?

Příspěvek od fodel »

Domkanda píše:
Mám kamarády, neboj.
třeba pravou a levou ruku :mrgreen:
Ono je to o slušnosti, když se mi fotka nelíbí nekomentuju ,mohlo by to dotyčného urazit a jí vzít sebevědomí .
Prostě jsou lidé na forech více či méně oblíbení, a jsou taci bez kterých lze snadno žít.
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Jak starou manželku ještě stojí za to ukazovat?

Příspěvek od pepe »

fodel : to je stejné, jako si někdo plete svobodu slova a projevu s možností kohokoliv beztrestně urážet a pomlouvat. Diskutovat může každý jak chce, ale pokud možno vždy slušně.
Pokud ale někoho rodiče slušnosti nenaučili a slušný není ani v reálu, těžko to po něm chtít v anonymním prostředí internetu, kde každému rostou ramena. Tam potom pomůže jenom admin, nebo moderátor.

Domkanda : pokud se ti nelíbí, že ti do tématu vkládají fotky, tak napiš, že nechceš fotky, ale jen diskusi a neřeš to urážkami žen na fotkách. Kór pokud jsme v takto kontroverzním tématu, kde je jasné, že se budeme pohybovat na hranici vkusu každého z nás.
Naposledy upravil(a) pepe dne stř 28. lis 2018 14:00:25, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
mywife11
Příspěvky: 455
Registrován: pát 21. zář 2018 9:46:23
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak starou manželku ještě stojí za to ukazovat?

Příspěvek od mywife11 »

fodel píše:
Domkanda píše:
Mám kamarády, neboj.
třeba pravou a levou ruku :mrgreen:
Ono je to o slušnosti, když se mi fotka nelíbí nekomentuju ,mohlo by to dotyčného urazit a jí vzít sebevědomí .
Prostě jsou lidé na forech více či méně oblíbení, a jsou taci bez kterých lze snadno žít.

Chlapi dost :lol: úplně ho odjebete :lol: :lol: přitom on tak rád přispívá, ke všemu se vyjadřuje, rád konstruktivně kritizuje, aby to všechno teď stihl, když má ty kámoše a virtuální manželku :lol: :lol: :lol:
Staja
Příspěvky: 67
Registrován: ned 24. čer 2018 2:08:25
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak starou manželku ještě stojí za to ukazovat?

Příspěvek od Staja »

Ještě bych k Fodelivi dodal a pak jsou blbci, kteří si zde léčí své mindráky a to je případ asi pro nějakého odborného lékaře, aby jim pomohl. Domkanda by byl jedním z adeptů na návštěvu.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Jak starou manželku ještě stojí za to ukazovat?

Příspěvek od Domkanda »

pepe píše: Domkanda : pokud se ti nelíbí, že ti do tématu vkládají fotky, tak napiš, že nechceš fotky, ale jen diskusi a neřeš to urážkami žen na fotkách. Kór pokud jsme v takto kontroverzním tématu, kde je jasné, že se budeme pohybovat na hranici vkusu každého z nás.
Hoši, hoši ...
Sám uznáváš kontroverzní téma ... na hranici vkusu :lol:
Podívejte se na první dvě stránky, o čem tohle vlákno původně bylo. Žádné vkládání fotek, vyvolal jsem diskuzi. Ale fakt to nikomu zakazovat nebudu.
Alva ty fotky postnul už na straně 2 v červnu 2017.

Reagoval jsem zcela slušně, odcituju se ze strany 2:
"Alva:
Třeba já na takové břicho nejsem.
-6 je normální
-12 bych už hodnotil jako chudáka, který nemá kde smočit
Ale víc k tématu: Já jako náhodný divák bych se díval, ale pravdivě - nevím, jak bych reagoval třeba ve 20-25 letech. Určitě bych ze slušnosti neměl hloupé poznámky, ale někdo by je mít už mohl - proto jsem nadhodil tohle téma" - konec citace mého prvního hodnocení Alvovi polovičky

Ale pokud sem už skoro rok a půl někdo ty fotky stále cituje, tak už teda ztrácím nervy a ty hloupé poznámky už mám.
Ale "hloupé poznámky" jsou zcela logické a reálné. Minimálně ta prostřední fotka prostě lichotivá není. Dobře, tady jsme úchyláci mezi svými, ale založením vlákna jsem se právě ptal, co na starší ženu řekne běžný náhodný divák - který si servítky brát nebude.
Nešlo mi třeba o nudapláž, tam je nahota normální a těla se nekomentují.
Šlo mi o to, že jsem postupně přestal ženu "předvádět jako nedopatřením" náhodným divákům třeba někde u řeky mimo FKK zónu. Právě proto, že jsem jí chtěl uchránit nevhodných poznámek. Protože na nudapláži mohou všichni, ale mimo nudapláž by mohlo - a podle mého oprávněně - zaznít "Hele, radši se voblíkni" - protože party puberťáků nebo dvacetiletých umí být nemilosrdné.

A k tomuto tématu Howgh!
Už to dál komentovat nehodlám
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Prcibuch
Příspěvky: 572
Registrován: ned 15. led 2017 10:28:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak starou manželku ještě stojí za to ukazovat?

Příspěvek od Prcibuch »

Obrázek
Moje vcera kdyz prisla z nakupu
Prcibuch
Příspěvky: 572
Registrován: ned 15. led 2017 10:28:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak starou manželku ještě stojí za to ukazovat?

Příspěvek od Prcibuch »

Obrázek
Nasledna kontrola jakosti
Uživatelský avatar
mywife11
Příspěvky: 455
Registrován: pát 21. zář 2018 9:46:23
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak starou manželku ještě stojí za to ukazovat?

Příspěvek od mywife11 »

Prcibuch píše:Obrázek
Moje vcera kdyz prisla z nakupu
Až mám tady strach napsat (abych zas neprobudil grafomana), že tvoje manželka vypadá opravdu skvěle :roll: je moc sexy a vyzývavá, prostě dává jasně najevo, že chce a může ;)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Alltimes, Amazon [Bot], berengar44, bullmaster, Flyman, Gomez, Google [Bot], Janovak1977, kandaz, kohout50, lubos40let, Milkas, moby2, mucko5055, ola, onpropar, protvojizenu, Pytrisek, rf2 a 165 hostů