kdy jste si to poprvé uvědomili?

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
bon4
Příspěvky: 38
Registrován: stř 12. říj 2016 8:03:59
Pár slov o nás: neuvedeno

kdy jste si to poprvé uvědomili?

Příspěvek od bon4 »

V návaznosti na téma, že máme vadu mozku jsem založil toto téma. Jestli si někdo pamatuje jak se ty jeho sklony utvářely.

Co já o sobě vím a co si pamatuju tak jsem byl vždycky úchylák. Už od puberty jsem měl neobvyklé představy, vzrušovalo mě čůrání, ženské nohy, měl jsem fantazie jak mě holka bije nebo i vyloženě nějak extrémně mučí. Vše to ale byli jen onanistické pubertální fantazie. Realita byla taková, že jsem se oženil, založil rodinu a ač představy byly stále, neměl jsem odvahu něco své ženě říct. Začala se pomalu rozmáhat Internet a s ním i dostupné sprosťárny. A tady si poprvé pamatuji, že mě zrušilo, když jsem četl povídku jak se žena vrátila domů manželovi a měla šaty postříkané semenem. Pak jsem viděl video, jak nějaká žena ukazuje bílé kalhotky, dává si stranou jejich proužek a jsou plné semene stejně jako její kundička. To se mi moc líbilo a mě zaujala ta představa, že by to dělala moje žena. Ale to bylo ještě v době kdy jsem slovo kanda nebo cuckold neznal. Nakonec jsme se rozvedli. Několik let jsem žil sám a dělal si dobře při svých představách. A nakonec přišel zlom. Poznal jsem holku, která ráda experimentovala. Pořídila mi tenkrát jen tak z legrace pás cudnosti s tím, že mě zamkne a najde si milence. Původně to nemyslela vážně, ale já se toho chytil a nakonec jsem skončil zamčený a ona s milencem. Po krátké době jsme se rozešli, ale já poznal, že tohle je to co potřebuji.
Tak takhle se to u mě vyvíjelo. Přizná se někdo další, jak k tomu přišel? Proč žena milující svého chlapa potřebuje ještě dalšího? Proč někdo kdo má rád ženy, si nenajde svojí?
subway
Příspěvky: 82
Registrován: úte 16. úno 2016 11:32:20
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsem třicetiletý muž, který si rád užije submisviní roli, hledající trvalý vztah.

Re: kdy jste si to poprvé uvědomili?

Příspěvek od subway »

Ja si nasel dominantni slecnu, ktera byla subinkou sveho partnera, se kterym zila. Mela suba dovoleneho. A jezdila za mnou.
Takze jsem byl vlastne bull :D ne vazne, casem se ji zalibilo mi vyoravet jak je vetsi, jak spolu spi. Kdyz byla doma tak jsme si eroticky psali a ona mi pak podekovala ze jsem ji hezky vzrusil ale jde se dodelat s nim. A ze napise az po sexu mi treba dat svoleni se udelat. Ale uz ten vecer ma netu nebyla. A tak podobne.
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: kdy jste si to poprvé uvědomili?

Příspěvek od pepe »

subway píše:Ja si nasel dominantni slecnu, ktera byla subinkou sveho partnera, se kterym zila. Mela suba dovoleneho. A jezdila za mnou.
Takze jsem byl vlastne bull :D ne vazne, casem se ji zalibilo mi vyoravet jak je vetsi, jak spolu spi. Kdyz byla doma tak jsme si eroticky psali a ona mi pak podekovala ze jsem ji hezky vzrusil ale jde se dodelat s nim. A ze napise az po sexu mi treba dat svoleni se udelat. Ale uz ten vecer ma netu nebyla. A tak podobne.
A jak to dopadlo?
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: kdy jste si to poprvé uvědomili?

Příspěvek od pepe »

Bon 4 proc jste se rozesli?
bon4
Příspěvky: 38
Registrován: stř 12. říj 2016 8:03:59
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: kdy jste si to poprvé uvědomili?

Příspěvek od bon4 »

pepe: ten vztah neměl budoucnost, každý jsme měli jiné životní postoje a cíle. Ale jako životní etapa a zkušenost, abych pochopil co chci to mělo pár měsíců smysl, dá-li se to tak říct.
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: kdy jste si to poprvé uvědomili?

Příspěvek od pepe »

co vas tedy privedlo k sobe? Jenom sex?
bon4
Příspěvky: 38
Registrován: stř 12. říj 2016 8:03:59
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: kdy jste si to poprvé uvědomili?

Příspěvek od bon4 »

subway: ale kde se to v tobě začalo klubat? Nebo ta dominantní slečna bylo náhodné seznámení a tobě se to začalo líbit?
bon4
Příspěvky: 38
Registrován: stř 12. říj 2016 8:03:59
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: kdy jste si to poprvé uvědomili?

Příspěvek od bon4 »

pepe : ano vlastně jen sex, ale pak z toho bylo víc, žili jsme spolu i když jsme si uvědomovali, že to nemá budoucnost, ale vzájemně jsme si užili i si pomohli ekonomicky.
Steve
Příspěvky: 235
Registrován: pát 19. srp 2016 23:46:02
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: kdy jste si to poprvé uvědomili?

Příspěvek od Steve »

Tak ja si to prvně uvědomil, kdyz se kdysi mé přítelkyni (nynější manželce) omylem vyhrnuly šaty, a ona ukázala kamarádům prdelku. To mě hodně vzalo. Pak jsem si ji začal fotit nahou venku, a ukazovat jeji fotky třeba na amatérech. No a pak se jednou trošku opila a nechala se vyhecovat, aby ukázala kamarádovi kundičku. Ten si ji krásně prohlížel, když seděla na pohovce s nohama od sebe. A pak si mu ještě dřepla nad obličej. Lizat se nenechala ale i tak to bylo super. A teď nedavno se sama ohnula na zahradě v kratkych šatech před sousedem, ze ji videl prdelku i kundičku. Leto začíná, tak jsem zvědav co předvede na dovolené...
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: kdy jste si to poprvé uvědomili?

Příspěvek od subkanda »

Já to zjistil už když jsem chodil s mou první holkou. Respektive měl první vážný vztah, kdy se schylovalo k sexu a zjistil jsem, že nás má víc. Že nejsem jediný, komu píše a kdo za ní jezdí. Místo abych byl nasranej, šíleně mě to vzrušilo. Pak jsem se na ně začal vyptávat a tak. Ona myslela, že mě tím zraňuje, ale mě zraňovalo, když mi říkala, že o tom nechce mluvit, že mě to musí štvát :-)

Kecám, už předtím jsem měl holku jenom na sex a byla to dálka, byli jsme přes celou ČR, ona o dost starší a bylo jasné, že šuká s jinýma. To mě taky moc bralo. Vždycky se mi líbily spíš takové potvory. Proto jsem v 16ti chodil na dálku s 22letou holkou, která už měla něco našukáno. Líbilo se mi to. Když mi jednou po telefonu řekla, že uletěla, protože prostě potřebuje sex a my se vidíme 2x za rok, tak jsem si ho musel vyhonit :-) Zlobil jsem se, ona se mi omlouvala, ale jenom proto, že nemohla přes telefon vidět, jak mi stojí
Odpovědět