Je kandaulismus vada mozku?

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Uživatelský avatar
Sarinka69
Příspěvky: 51
Registrován: pát 21. říj 2016 21:10:12
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Pokud nás někdo zná, prosím, respektujte nás a naše soukromí, děkujeme. :) Jsem mladá, milá, dominantní (pouze doma a sexuálně), blonďatá, prdelatá HotWife. Hledám jen milence na klasický sex. :) Všechno, co dělám, dělám se souhlasem mého přítele.
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Je kandaulismus vada mozku?

Příspěvek od Sarinka69 »

Pokud se nepletu, kandaulismus jako takový nemá se sexem nic společného, a i když na tom nesejde, protože tady by se neměl řešit význam nějakých slov, ale pro svůj názor to zdůraznit musím.

Podle mě kandaulismus vada mozku není ani z daleka, a i když se v tom nevyznám, myslím, že moc sexuálních věcí není tak úplně vada mozku. Ale asi záleží na tom, kdo má kde mozek, a jaký mozek myslíme. :D

Kandaulismus.. V reálném životě podle mě se spíš hodí obyčejné chlubení. Ve čtvrťáku můj sub poslal fotku, kde jsem nahá, vyfocená zezadu v zrcadle, takže jde vidět jen prdelka, a poslal ji svému spolužákovi. Což mě naštvalo, protože jsem ho potkávala každý den ve škole (pokud tam tedy vůbec přišel :D), a trošku jsem se styděla. Bylo to ještě v době, kdy jsem byla špatná z toho, jakou mám postavu, i přesto, že jsem byla hubenější, než jsem teď. :D
On mi na to řekl jen něco jako "Podívej se na sebe, zlato, jsi tak krásná, když jsi nahá, byl bych vůl, kdybych se nepochlubil, jakou mám doma holku". Myslela jsem si, že mu asi přepla pojistka, ale za ten poslední rok, nebo skoro dva, už jsem toho poznala víc. Můj sub teda osobně nic neukázal zatím, ale kámoši v hospodě si normálně ukazují fotky svých holek, takže si myslím, že kandaulismus jako takový je jen obyčejné chlubení, naparování se. A někteří muži navíc chtějí, aby mu jeho ženu záviděli, aby byla chtěná, aby se on cítil třeba jako alfa, nebo tak něco. Tady na fóru už to ale samozřejmě přechází do swingers a cuckold, což je něco jiného. Důvody, proč někdo chce být cuckold jsou různé, ale neřekla bych, že jde o nějaké vady. Někomu se líbí cuckold, někomu jen swingers, někomu scat, někdo si propichuje varlata a žalud. Ale jestli jsou to vady mozku.. No tohle už možná pomalu jo. :D

PS: A k vaší debatě o tom, když má žena radši dítě s bullem a ne se submisivem.. Nechápu, proč "subkanda" má přezdívku "subkanda", když řekne, že submisivní chlap je k hovnu nebo na hovno, a to ve všem. Je jedno, jestli je muž submisivní nebo dominantní, ale když je kokot, tak to je na hovno, a toho by žádná žena nechtěla. A nemyslím si, že by bylo někde psáno, že submisivní chlap splodí jen a jen submisivní dítě, ženy se nevybírají dominantní chlapy, aspoň podle mého názoru, a v dnešním světě se ani nedá jednoduše říct, jaké chlapy si ženy vybírají, protože každá žena je v něčem jiná. Já co znám holky, tak neřeší sexuální stránku, ale to, jací jsou v životě, jestli to nejsou nemehla, a nemehlo může být taky submisivní, nebo dominantní. Můj sub je submisivní vůči mě, ale na veřejnosti je dominantní a vůdčí typ, já jsem ta, co poslouchá, ale jak přijdeme domů, stačí říct a líže, jde na kolena, pomáhá, vaří, ale vše děláme spolu, jako pár. Tento týden mě snad čeká první něvěra, takže pak napíšu o tom a můj pohled a názor víc a důkladně, ale tady to píšu, aby někteří hned nenaráželi, že já jsem nezkušená, a takové věci. Dítě s jiným bych nechtěla, už jen proto, že by to mohlo být těžké pro mě, "bulla", mého suba a třeba i pro dítě. Kdyby můj sub byl neplodný, asi by to bylo jediné řešení, protože rodinu chceme oba, a když už, tak ať je aspoň z části po mně, než třeba adpotovat. To jedině, kdybych nemohla mít děti já. :D
Nehažme/te, prosím, všechny submisivy, dominanty, ani ženy do jednoho pytle, nezveličujme, nezvšeobecňujme, a nehádejme se tady kvůli krávovinám ani egu. Odrazuje to, je to zbytečné, a k diskuzi to nic nepřidá. Jen ten odpor pokračovat ve čtení..
Omlouvám se za délku, ale musela jsem.
Domkanda
Příspěvky: 1565
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Je kandaulismus vada mozku?

Příspěvek od Domkanda »

Chlubení - ano. A z mé strany trochu i manipulace
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Je kandaulismus vada mozku?

Příspěvek od subkanda »

Sarinka69 : to co jsi napsala je docela rozumné, souhlasím s tím :-)
jackfrost
Příspěvky: 2
Registrován: sob 16. pro 2017 23:53:53
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem jednoznačně dominantní muž s dostatečnou inteligencí, aby přes svou dominanci dokázal vyjít vstříc potřebám ženy.
Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Je kandaulismus vada mozku?

Příspěvek od jackfrost »

Sarinka69: Moc pěkně napsáno. Já mám na to stejný pohled.
Uživatelský avatar
pups
Příspěvky: 184
Registrován: pát 28. zář 2018 19:14:05
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Je kandaulismus vada mozku?

Příspěvek od pups »

Homosexualita, kandaulizmus, cuckold...
Je normalne a jedná sa o sexualnu úchylku a nie vadu.. ako už niekto spomínal, aj delfiny si užívajú homosex, levy respektíve zieratá žijúce v svorkách tolerujú, že alfa oplodňuje samice.
Kandaulizmus nieje primárne o tom, že nechcem svoje dieťa ale chcem aby som vychovával cudzie.
V podstate sa jedná len o chúťku rovnako ako chúťky užiť si s dvoma ženami, užiť si na cintoríne alebo každý deň si dať čokoladu.. robíme to pre potešenie a spôsobuje to vyplavovanie endorfínov.
Či je to naučené alebo vrodené neviem rovnako ani neviem či je naučená alebo vrodená extrémna neopodstatnená žiarlivosť.
tutamilan
Příspěvky: 34
Registrován: ned 07. dub 2019 10:02:21
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Je kandaulismus vada mozku?

Příspěvek od tutamilan »

A ted musim i ja pridat svuj nazor.Jsem kandaulista,nebudu ted resit rozdily kanda/cuckold...,a dle meho nazoru to je i svym dilem "vada" mozku,kdo nezazil asi nepochopi,ale pokud ma moje manzelka obdobi kdy nechce jineho muze,nemyslim ve volnych chvilich na nic jineho jak ji premluvit,presvedcit,aby jsme si nasly nekoho tretiho.Pokud stav bez tretiho trva dva mesice a vic,nemuzu kvuli tomu kolikrat ani usnout,to nutkani je neskutecne utrpeni.Samozrejme se to promita i do napeti v nasem vztahu ve kterem jsme jiz pres 20 let.Naopak kdyz mame obdobi kdy manzelka chce,jsem heppy ja i ona.

Ted bych mohl napsat hooodne dlouhej pribeh o tom kdy ma zena obdobi kdy a proc chce a kdy nechce,ale to bych hodne odbocil.

V kazdem pripade za mne ANO,je to v mozku,nevim zda je to primo vada,ale v mozku je to stoprocentne.
Uživatelský avatar
pups
Příspěvky: 184
Registrován: pát 28. zář 2018 19:14:05
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Je kandaulismus vada mozku?

Příspěvek od pups »

Rovnaké pocity mám ja alebo iný zdravý chlap ktorý nemá s manzelkou sex viac ako mesiac... nemyslím na nič iné a nie nutne na sex manželky s inym ale na sex ako taký.. proste je clovek závyslí na endorfíne vyplavovanom pri sexe. To isté má extrémne obézny človek závislý na jedle keď si nemôže jesť
tutamilan
Příspěvky: 34
Registrován: ned 07. dub 2019 10:02:21
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Je kandaulismus vada mozku?

Příspěvek od tutamilan »

Presne proto jsem svuj prispevek napsal,aby mi nekdo vysvetlil ze to tak ma kazdej zdravej chlap😅....

Ne, ja mam potrebu videt manzelku s jinym,proto si myslim ze je to v mozku,samozrejme mam potrebu sexu,ale tu do jiste miry zazenu onanii a i kdyz mame sex (ve dvou) v tomto obdobi,tak to nevyresi me touhy po kandaulismu.

A tim nechci vyvolavat zadnou rozepri,spis dat najevo to,ze kazdej kanda to ma asi jinak,nekoho to jen bavi,a nekdo (ja) to citi jako opravdovou potrebu k absolutni spokojenosti.
exkandaulista
Příspěvky: 1849
Registrován: stř 27. bře 2019 12:14:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Je kandaulismus vada mozku?

Příspěvek od exkandaulista »

Souhlasím. Taky tak. Když je toho moc, tak to i leze na nervy a trochu se zlobím.
Když pár měsíců nic s nikým není, ani se nerýsuje, skoro bych ji přemlouval a prosil, aby si s někým začala.
Jizzle31
Příspěvky: 16
Registrován: stř 26. úno 2020 15:24:45

Re: Je kandaulismus vada mozku?

Příspěvek od Jizzle31 »

tutamilan píše: ned 18. říj 2020 19:41:14
Ted bych mohl napsat hooodne dlouhej pribeh o tom kdy ma zena obdobi kdy a proc chce a kdy nechce,ale to bych hodne odbocil.
Napis
Odpovědět