Skupinové praktiky (gang bang, bukkake)

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
nesputanypar
Příspěvky: 83
Registrován: stř 27. pro 2017 15:48:05
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1299
Bydliště: Senica a okolie

Re: Skupinové praktiky (gang bang, bukkake)

Příspěvek od nesputanypar »

Aj ja pre moju ale chceme skupinku kamosov a nie takych co sa ani nepoznaju.
Sme par ktory si rad uziva a spestrujeme. Ponukam svoju dierku dvom trom kamaratom pridete vistriedate sa vstetci a vystriekate ma a odidete hladame neake spestrenie muza zenu par moj manzel sa rad pozera ked som z niekym inym. Navrhnite nieco a dohodneme
muf75
Příspěvky: 1052
Registrován: pát 15. srp 2014 19:23:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: Skupinové praktiky (gang bang, bukkake)

Příspěvek od muf75 »

Něco ze swingers z archivu.
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
96tom
Příspěvky: 419
Registrován: pát 01. pro 2017 18:46:47
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Skupinové praktiky (gang bang, bukkake)

Příspěvek od 96tom »

muf75 píše:Něco ze swingers z archivu.
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Velmi rajcovní
federico86
Příspěvky: 9
Registrován: stř 28. lis 2018 20:29:39

Re: Skupinové praktiky (gang bang, bukkake)

Příspěvek od federico86 »

muf75 píše: pát 01. čer 2018 8:38:09 Jednu dobu jsme s manželkou chodili na swingers dost často a několikrát se stalo,že se jí v kundě vystřídalo víc mužů po sobě.Mám i několik videí a rádi si je pro inspiraci pouštíme.Vztah nám to nijak nenarušilo,jsme spolu už od 14-ti a sex si užíváme co to jde.Takže si nemyslím,že to dělají ženy jen pro peníze.Sice jsem první podnět k takové akci dal já,ale když už k tomu došlo,tak si to žena docela užila.
Obrázek

Obrázek

Obrázek
Nádhera, hlavně ta poslední fotka. Takhle postříkanou bych chtěl.
thedr4gon
Příspěvky: 461
Registrován: čtv 28. úno 2019 10:32:03
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit

Re: Skupinové praktiky (gang bang, bukkake)

Příspěvek od thedr4gon »

Xofov píše: úte 06. čer 2017 22:15:50 Neuvažovali jste někdy uspořádat pro svoje manželky nebo přítelkyně nějakou menší sešlost více mužů? :) Tedy gang bang nebo bukkake? Mohli byste sledovat, jak si jí podává celá skupinka bullů, ona si to náramně užívá a vy se jen díváte... 8-) A na konci vám jí pak celou osemení. :) Neuvažuje někdo o něčem takovém? ;)
Uvažuju,láká mě to moc a ani přítelkyně není zprvní úplně proti.
thedr4gon
Příspěvky: 461
Registrován: čtv 28. úno 2019 10:32:03
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit

Re: Skupinové praktiky (gang bang, bukkake)

Příspěvek od thedr4gon »

muf75 píše: pát 02. lis 2018 11:01:42 Něco ze swingers z archivu.
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Krása!!
thedr4gon
Příspěvky: 461
Registrován: čtv 28. úno 2019 10:32:03
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit

Re: Skupinové praktiky (gang bang, bukkake)

Příspěvek od thedr4gon »

manžel_222 píše: pon 18. čer 2018 1:00:54 Obrázek

Obrázek
toto je úžasné, o tom si sním
thedr4gon
Příspěvky: 461
Registrován: čtv 28. úno 2019 10:32:03
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit

Re: Skupinové praktiky (gang bang, bukkake)

Příspěvek od thedr4gon »

Picus píše: pon 28. kvě 2018 20:56:53 Moje představa je, že jedeme na dovolenou do nudistického resortu. Najdeme si klidnější místo u pláže v dunach. Rozehřati ze sluníčka se začneme mazlit. Moje žena mě začne kouřit. To už přichází první čumil blíž k nám. Ležím na zádech a ona mě v kleče políka skoro celýho. Přicházejí další. Rozhledne se kolem sebe a pohled jí spočine na pěkně rostlim černochovi. Má krásně žilnaty pero. Ani moc velký ani moc malý, prostě tak akorát. Podívá se na mě a zeptá se, můžu? Krátce odpovím, posluš si. Otočí se o 90°,takže klečí vedle mojeho boku, dívám se jí do tváře. Mávnutím ruky si přivolá černocha blíž. Obejme její drobnou rukou to žilnaty pero. Chvilku si s ním hraje a potom ho strčí do pusy. Pomalu ho zasouva hluboko do krku. Ostatní přišli blíž a obstoupili nás. Všichni si nepokrytě honí. Moje žena ho chytne za zadek obouma rukama a přinutí ho k pohybu. Začne jí přirazet do pusy. Sem tam si ho podrží hluboko v krku. Po 10 minutách se vypne zastrci jí ho do pusy po kořen a začne stříkat. Ona si ho pritlaci co nejhloubjeji a polyká. Zespodu vidím jak se jí hýbe hrdlo. Špička jeho penisu jí tam vytlačuje malou bouli. Při každém polknuti sebou černoch škubne. Podlamuji se mu kolena. Vytáhne jí ho z pusy a ona se zhluboka nadechne. Usměje se na mě a dá mi pořádného francouzská. Cítím jeho semeno na jazyku. Jsem na ni hrdej. Podívá se na ostatní honiče a znovu si klesne. Už k ní automaticky přistoupí, protože ví co bude následovat. Dva začne honit a třetího kouří. Je vidět že toho má moc. Zastaví pohyby hlavy. Starší mírně pupkaty pan začne hnedka přirazet do její pusy. Pár chlapíku se už udělalo. Snaží se procpat co nejblíž k mojí ženě. Někteří ji stříkají na prsa, na rameno, protože se blíž nedostali. Několik stříkancu dopadá i na mě. Vstanu abych udělal více místa. Všichni se tiskneme co nejblíž k její hlavě. Každý kdo se vystříkal uvolní místo dalšímu. Stříkají ji do pusy, na tvář na záda prostě všude. Za půl hodiny na ni křiknu, že už budu otočí se ke mě chytne mě za zadek a zástrči si ho hluboko do krku a polyká. Shroutim se k ní. Je celá ulepena od semene, roztírám jí to po prsou. Vůbec neví kolik per vykouřila a kolik chlapů se vystříkalo. Vstaneme a jdeme ruku v ruce přes celou pláž do moře. Lidi se na nás dívají a já jsem hrdý na svoji ženu, jde vidět že se jí to taky líbilo.
Moc krásná představa! ;-)
thedr4gon
Příspěvky: 461
Registrován: čtv 28. úno 2019 10:32:03
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit

Re: Skupinové praktiky (gang bang, bukkake)

Příspěvek od thedr4gon »

muf75 píše: pát 01. čer 2018 8:38:09 Jednu dobu jsme s manželkou chodili na swingers dost často a několikrát se stalo,že se jí v kundě vystřídalo víc mužů po sobě.Mám i několik videí a rádi si je pro inspiraci pouštíme.Vztah nám to nijak nenarušilo,jsme spolu už od 14-ti a sex si užíváme co to jde.Takže si nemyslím,že to dělají ženy jen pro peníze.Sice jsem první podnět k takové akci dal já,ale když už k tomu došlo,tak si to žena docela užila.
Obrázek

Obrázek

Obrázek
Nádherné fotky i akce.
manžel_222
Příspěvky: 263
Registrován: úte 30. kvě 2017 7:01:35
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Sme manželský pár. Sme spolu 21 rokov, sme šťastní, milujeme sa mame jednu dcérku. Moja pani manželka je dominantná Pani na úrovni. Ja ako manžel robím všetko prenu aby jej nič nechýbalo. Sexuálne som jej nikdy nestačil. Manželka má svojho Bulla

Re: Skupinové praktiky (gang bang, bukkake)

Příspěvek od manžel_222 »

thedr4gon píše: čtv 09. led 2020 16:06:02
manžel_222 píše: pon 18. čer 2018 1:00:54 Obrázek

Obrázek
toto je úžasné, o tom si sním
Ako byť v roli tej ženy alebo tých bullikov?
Odpovědět