Skupinové praktiky (gang bang, bukkake)

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Skupinové praktiky (gang bang, bukkake)

Příspěvek od Domkanda »

Xofov píše: Mám jednu takovou internetovou kamarádku, říká tomu "pleťová maska". :)

Nemáme někdo takovou ženu, které by se toto líbilo a současně s tím byste si užívali i vy, že je takto obdělávaná a zkrášlovaná partou chlapů? :)
Tak máš jí ty. Tak nabídni. Zorganizuj
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Skupinové praktiky (gang bang, bukkake)

Příspěvek od subkanda »

Tak tak, za účast dámy na bukkake se běžně platí. A né málo. Domnívám se, že málo která žena by do toho šla proto, že to sama chce.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Skupinové praktiky (gang bang, bukkake)

Příspěvek od Domkanda »

Ale proč za prachy - přeci pro její a naší zábavu - Xolov má takovou kámošku
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Skupinové praktiky (gang bang, bukkake)

Příspěvek od subkanda »

Domkanda píše:Ale proč za prachy - přeci pro její a naší zábavu - Xolov má takovou kámošku
:lol: teď mi to docvaklo, to jsi zabil
Jako je to v tom vtipu, že?
Kámo, pořádám zítra grupáč, nechceš se přidat? A kolik nás tam bude? No když vezmeš svoji ženu, tak 3 :lol:
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Skupinové praktiky (gang bang, bukkake)

Příspěvek od Domkanda »

On psal:
1) máte někdo ženskou na gang-bang, bukkake?

2)Mám kamarádku, které se to líbí

Tak ať nám jí dohodí, nemusí tady nic shánět
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Skupinové praktiky (gang bang, bukkake)

Příspěvek od KarelK1968 »

Xofov píše:Neuvažovali jste někdy uspořádat pro svoje manželky nebo přítelkyně nějakou menší sešlost více mužů? :) Tedy gang bang nebo bukkake? Mohli byste sledovat, jak si jí podává celá skupinka bullů, ona si to náramně užívá a vy se jen díváte... 8-) A na konci vám jí pak celou osemení. :) Neuvažuje někdo o něčem takovém? ;)
Já ano ale nevím jak to udělat.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Skupinové praktiky (gang bang, bukkake)

Příspěvek od KarelK1968 »

subkanda píše:A nekdo ma bujare predstavy o zenach na zaklade toho, ze si nekdy povidal s nejakym zenskym nickem na chatu :-)
Pokud to byla ale žena. A né jen ženský nick.
Picus
Příspěvky: 236
Registrován: stř 05. črc 2017 1:20:19
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Skupinové praktiky (gang bang, bukkake)

Příspěvek od Picus »

Moje představa je, že jedeme na dovolenou do nudistického resortu. Najdeme si klidnější místo u pláže v dunach. Rozehřati ze sluníčka se začneme mazlit. Moje žena mě začne kouřit. To už přichází první čumil blíž k nám. Ležím na zádech a ona mě v kleče políka skoro celýho. Přicházejí další. Rozhledne se kolem sebe a pohled jí spočine na pěkně rostlim černochovi. Má krásně žilnaty pero. Ani moc velký ani moc malý, prostě tak akorát. Podívá se na mě a zeptá se, můžu? Krátce odpovím, posluš si. Otočí se o 90°,takže klečí vedle mojeho boku, dívám se jí do tváře. Mávnutím ruky si přivolá černocha blíž. Obejme její drobnou rukou to žilnaty pero. Chvilku si s ním hraje a potom ho strčí do pusy. Pomalu ho zasouva hluboko do krku. Ostatní přišli blíž a obstoupili nás. Všichni si nepokrytě honí. Moje žena ho chytne za zadek obouma rukama a přinutí ho k pohybu. Začne jí přirazet do pusy. Sem tam si ho podrží hluboko v krku. Po 10 minutách se vypne zastrci jí ho do pusy po kořen a začne stříkat. Ona si ho pritlaci co nejhloubjeji a polyká. Zespodu vidím jak se jí hýbe hrdlo. Špička jeho penisu jí tam vytlačuje malou bouli. Při každém polknuti sebou černoch škubne. Podlamuji se mu kolena. Vytáhne jí ho z pusy a ona se zhluboka nadechne. Usměje se na mě a dá mi pořádného francouzská. Cítím jeho semeno na jazyku. Jsem na ni hrdej. Podívá se na ostatní honiče a znovu si klesne. Už k ní automaticky přistoupí, protože ví co bude následovat. Dva začne honit a třetího kouří. Je vidět že toho má moc. Zastaví pohyby hlavy. Starší mírně pupkaty pan začne hnedka přirazet do její pusy. Pár chlapíku se už udělalo. Snaží se procpat co nejblíž k mojí ženě. Někteří ji stříkají na prsa, na rameno, protože se blíž nedostali. Několik stříkancu dopadá i na mě. Vstanu abych udělal více místa. Všichni se tiskneme co nejblíž k její hlavě. Každý kdo se vystříkal uvolní místo dalšímu. Stříkají ji do pusy, na tvář na záda prostě všude. Za půl hodiny na ni křiknu, že už budu otočí se ke mě chytne mě za zadek a zástrči si ho hluboko do krku a polyká. Shroutim se k ní. Je celá ulepena od semene, roztírám jí to po prsou. Vůbec neví kolik per vykouřila a kolik chlapů se vystříkalo. Vstaneme a jdeme ruku v ruce přes celou pláž do moře. Lidi se na nás dívají a já jsem hrdý na svoji ženu, jde vidět že se jí to taky líbilo.
muf75
Příspěvky: 1052
Registrován: pát 15. srp 2014 19:23:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: Skupinové praktiky (gang bang, bukkake)

Příspěvek od muf75 »

Jednu dobu jsme s manželkou chodili na swingers dost často a několikrát se stalo,že se jí v kundě vystřídalo víc mužů po sobě.Mám i několik videí a rádi si je pro inspiraci pouštíme.Vztah nám to nijak nenarušilo,jsme spolu už od 14-ti a sex si užíváme co to jde.Takže si nemyslím,že to dělají ženy jen pro peníze.Sice jsem první podnět k takové akci dal já,ale když už k tomu došlo,tak si to žena docela užila.
Obrázek

Obrázek

Obrázek
muf75
Příspěvky: 1052
Registrován: pát 15. srp 2014 19:23:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: Skupinové praktiky (gang bang, bukkake)

Příspěvek od muf75 »

Někteří chtějí vidět kundu té oblečené holky,tak ještě přidávám jedno foto.
Obrázek
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, Amon7, Berysekk123, bucky_z_kentucky, chacaturjan1, francikopus, haah, jonny, Ladislav, moby2, NepAl1967, nezbed, Paida, Pepsi, Robin, Starejprazak, Student123, xyz, Yesman01 a 93 hostů