Půjčená do trojky

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Domkanda
Příspěvky: 1565
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Půjčená do trojky

Příspěvek od Domkanda »

Macicka4444 píše:Chlapci nebudte paká. Každá žena to chce v trojke skúsisť, len ju musíte trošku balamútiť a potom pre ňu urobiť divadielko, že akože náhoda. A keď to s ňou raz zahráte budete to mať kedy chcete.
A já ti znovu tleskám.
Proč jen to u nás tak dlouho trvalo?
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Macicka4444
Příspěvky: 143
Registrován: ned 02. dub 2017 14:56:16
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Půjčená do trojky

Příspěvek od Macicka4444 »

Aj u nás to trvalo dlho. Skrátka situácia musí dozrieť. Ale ovocie je o to sladsie.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Půjčená do trojky

Příspěvek od subkanda »

Macicka4444 píše:Aj u nás to trvalo dlho. Skrátka situácia musí dozrieť. Ale ovocie je o to sladsie.
Podělíš se s námi o nějaké svoje zážitky, nebo klidně začátky, jak jste se k tomu dostali a jak jste se s tím seznamovali? jaké to bylo poprvé, atd?
Macicka4444
Příspěvky: 143
Registrován: ned 02. dub 2017 14:56:16
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Půjčená do trojky

Příspěvek od Macicka4444 »

No prvý krát a to som uz tu niekde pisala, to bolo neskutocne vzrusujuce. Manzel dohodol kamaráta, dali sme si veceru, vino. Vsetko islo ako malo ist. Bozkavali sme, potom vyzliekli a tak.
Ale vies co ma uplne dostalo? Ze mu manzel hned dovolil vystriekat sa do mna.

A uz vtedy som sa s nim urobila. Pred ocami mojho manzela. Doteraz sa lepsie urobim ak sa niekto na mna pozera.

No a na druhy den som dostala remenom. Ale to sme mali vopred dohodnute. A aj to bolo strasne sexi. A vobec sme potom sukali niekolko dni ako kralici. Este taraz so smiechom na to myslime. To bolo furt. Rano, vecer, ja z prace ma bol vybrat. skratka furt bol vo mne.

No a o dva tyzdne sme si to zopakli. A bolo to. Od tych cias sme v trojke vyskusali, ach boze, vsetko....
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Půjčená do trojky

Příspěvek od subkanda »

Takze jsi byla jeden den zlobiva a on ti to toleroval a druhy den te potrestal? Libilo se ti, hrat si na zlobivou holku a vedet, ze pak prijde divoky sex a trest?
Macicka4444
Příspěvky: 143
Registrován: ned 02. dub 2017 14:56:16
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Půjčená do trojky

Příspěvek od Macicka4444 »

No jasne, ze sa mi to pacilo. Stale sa mi to paci, ked po mne chce, aby som urobila nejaku necudnost, ja ju urobim a on ma potom potresta. My vieme, ze to nema ziadnu logiku, ked to chcel a ja som v podstate posluchala ale to vies - je to hra.
vlaji
Příspěvky: 544
Registrován: ned 27. lis 2016 14:43:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár a mě začína moc lákat představa,že ji někdo svede
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1184

Re: Půjčená do trojky

Příspěvek od vlaji »

jaké tresty za zlobení dostávaš?jen opaskem na zadeček,nebo i něco jiné?
Uživatelský avatar
REY
Příspěvky: 3
Registrován: ned 09. črc 2017 9:14:42
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: momentálně single muž

Re: Půjčená do trojky

Příspěvek od REY »

Ahoj, jsem tu registrovaný nově, ale pár zážitků s párem (já v roli třetího) mám... byli to různé situace, jak klasická trojka s mladším párem, tak i hrátky s jeho manželkou a on v roli diváka nebo i jen já sám s ní s tím, že on to pak chtěl vyprávět a udělat i njaké foto...No a poslední zážitek mám s masáží vdané ženy, kterou přivedl její manžel a svěřil ji do mé péče.
Jsem single muž, mladý, vyšší, spíše hubené ale sportovní postavy, s mozkem především v hlavě :mrgreen:
Denda
Příspěvky: 17
Registrován: sob 27. led 2018 18:04:00
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: bisex

Re: Půjčená do trojky

Příspěvek od Denda »

Ano, zapůjčil jsem svou manželku do trojky...a ne jednou. Pokaždé jsem byl při tom a užíval si to.A to nejen se svou ženou ale překvapivě i s kamarádem v chlapské dvojce, kdy se zase dívala moje paní.
Začalo to poprvé, když jsme s manželkou předělávali naší koupelnu u nás doma s tím skvělým kamarádem. Neměli jsme se kde umýt a on nám nabídl, že je doma sám a že se klidně můžeme u něj vykoupat.....skončilo to úžasnou bisexuální trojkou, kdy jsme objevili s kamarádem, že si dokážeme pokouřit ptáky klidně i před ženskou...ta na to sice koukala jako puk ale když jsme jí stále milovali oba dva najednou, neměla nic proti tomu. A nám to s kamarádem moc zachutnalo....bisex jako takový.
Pak jsme to s manželkou dokonce zkusili i s ženou a tak jsem poprvé viděl, jak se žena miluje se ženou...a musím přiznat, byl jsem na druhé koleji, protože jak ty dvě samice po sobě vyjely, to se jen tak nevidělo. Když i na mě potom došla řada, ta nová žena mě vykouřila až do konce a manželka jí ho při tom ještě podržela....fantastický zážitek....takže jsem byl zase já zapůjčen dvěma ženám.
zdravím Denda
muf75
Příspěvky: 1052
Registrován: pát 15. srp 2014 19:23:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: Půjčená do trojky

Příspěvek od muf75 »

Doma jsem byl vždy jeden z těch tří,ale ve swingers klubu nás bylo na ní někdy i víc.
Odpovědět