Komentování našich penisů uživatelkou ROSTACI

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
pernaat
Příspěvky: 2
Registrován: pát 09. zář 2016 8:52:33
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Komentování našich penisů uživatelkou ROSTACI

Příspěvek od pernaat »

Obrázek

Obrázek

Sám jsem zvědavej co se dozvím.
Sioux07
Příspěvky: 13
Registrován: sob 27. čer 2015 20:32:29
Role ženy: ženu nemám
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Komentování našich penisů uživatelkou ROSTACI

Příspěvek od Sioux07 »

Sarinka69 píše:
rostaci píše:mas v sobe uz dlouho? takze si davas sama sobe za vinu , ze ho nedosahnes?pooooockej..mela si ho nekdy vubec? nebo zazivas jen klitoridalni?hele ten se muze snazit jak chce ale k orgasmu proste neni schopen te privest, ne proto ze by byl snad nesika ale proste na to nema vybavu, chudak.
Nene, nikdy jsem orgasmus neměla, a tím myslím, že jsem neměla žádný orgasmus.
Jasně, že by mě pérem při sexu asi neudělal, ale já to myslím celkově, nedosáhnu orgasmu ani s hračkami, ani při orálu nebo prstění, ani přes klitoris. :(
(Ale to už odbíháme celkem od původního tématu, ne?) :o :)
Sorry že do toho vstupujem dievčatá ale nemyslím že na ten orgazmus má vplyv v tomto prípade len velkosť.Moja žena nemala nikdy v živote orgazmus kým nezačala chodiť so mnou a to jej bývalí mal 20cm ja o 2cm menej .Na prvý krát to nevyšlo ale od vtedy nemáme problém .Zistil som ako na to a nie je to len lýzaním .Je to možno tým že potrebuješ dominantného partnera .Ak nemáš mokré nohavičky od toho že ho ponižuješ tak je otázne či je to naozaj v sexe to čo ty ku štastiu potrebuješ
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 399
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: Komentování našich penisů uživatelkou ROSTACI

Příspěvek od master »

Souhlasím
Administrátor webu kandaulismus.cz
Uživatelský avatar
rostaci
Příspěvky: 323
Registrován: ned 23. dub 2017 22:45:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsem rafinovaná potvora

Re: Komentování našich penisů uživatelkou ROSTACI

Příspěvek od rostaci »

rostak píše:Sioux7 : já si myslím, že veikost má vliv hlavně psychologický. Že to velké, tvrdé péro, ten macek prostě vzbuzuje respekt. A ano, to souvisí i s tou dominancí. Ještě jsem asi nepoznal ženu, kterou by vzrušovalo, že ponižuje partnera. Jako že by ji z toho měla mokrou. Ale i pouhé představy dominantního chování vůči ní dělají s kalhotkami úplné divy :-) Ženy mají rády sebevědomé a odhodlané muže. Pozor, né namyšlené a samolibé blbečky. Prostě zdravě sebevědomé, co si umí vzít co chtějí.

ale někdy jsou taky rady ,kdyz jim ten sebejistej a odhodlanej chlap da prostor aby si v posteli mohly ty kocky delat co chtej :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Sarinka69
Příspěvky: 51
Registrován: pát 21. říj 2016 21:10:12
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Pokud nás někdo zná, prosím, respektujte nás a naše soukromí, děkujeme. :) Jsem mladá, milá, dominantní (pouze doma a sexuálně), blonďatá, prdelatá HotWife. Hledám jen milence na klasický sex. :) Všechno, co dělám, dělám se souhlasem mého přítele.
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Komentování našich penisů uživatelkou ROSTACI

Příspěvek od Sarinka69 »

Sioux07 píše:Sorry že do toho vstupujem dievčatá ale nemyslím že na ten orgazmus má vplyv v tomto prípade len velkosť.Moja žena nemala nikdy v živote orgazmus kým nezačala chodiť so mnou a to jej bývalí mal 20cm ja o 2cm menej .Na prvý krát to nevyšlo ale od vtedy nemáme problém .Zistil som ako na to a nie je to len lýzaním .Je to možno tým že potrebuješ dominantného partnera .Ak nemáš mokré nohavičky od toho že ho ponižuješ tak je otázne či je to naozaj v sexe to čo ty ku štastiu potrebuješ
V pohodě. Já taky nikde nepsala, že by to bylo o velikosti. Určitě se ale shodneme, že 10 centimetrů je opravdu málo, když reálně tam nacpe tak 8.
Dominantního partnera nechci, protože to mi nevyhovuje, zkoušeli jsme to prohodit, ani jednomu z nás opačná role neseděla.
Co se tyká toho, že nemám mokré nohavičky, tak nevím čím to je, ale někdy, když jsem nadržená, tak jsem vlhká aspoň trochu, někdy jsem hodně nadržená, a vlhká nejsem ani trošku, někdy jsem zase extrémně vlhká jen tak přes den, když jedu třeba domů autobusem a projíždím facebook nebo si píšu s přítelem. Nevím, čím to je, ale myslím, že poznám i bez toho, co se mi líbí, vzrušuje mě a co mám ráda. :)
jozko1020
Příspěvky: 11
Registrován: stř 16. srp 2017 11:22:54
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Komentování našich penisů uživatelkou ROSTACI

Příspěvek od jozko1020 »

Sioux07
Příspěvky: 13
Registrován: sob 27. čer 2015 20:32:29
Role ženy: ženu nemám
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Komentování našich penisů uživatelkou ROSTACI

Příspěvek od Sioux07 »

Sarinka69 píše:
Sioux07 píše:Sorry že do toho vstupujem dievčatá ale nemyslím že na ten orgazmus má vplyv v tomto prípade len velkosť.Moja žena nemala nikdy v živote orgazmus kým nezačala chodiť so mnou a to jej bývalí mal 20cm ja o 2cm menej .Na prvý krát to nevyšlo ale od vtedy nemáme problém .Zistil som ako na to a nie je to len lýzaním .Je to možno tým že potrebuješ dominantného partnera .Ak nemáš mokré nohavičky od toho že ho ponižuješ tak je otázne či je to naozaj v sexe to čo ty ku štastiu potrebuješ
V pohodě. Já taky nikde nepsala, že by to bylo o velikosti. Určitě se ale shodneme, že 10 centimetrů je opravdu málo, když reálně tam nacpe tak 8.
Dominantního partnera nechci, protože to mi nevyhovuje, zkoušeli jsme to prohodit, ani jednomu z nás opačná role neseděla.
Co se tyká toho, že nemám mokré nohavičky, tak nevím čím to je, ale někdy, když jsem nadržená, tak jsem vlhká aspoň trochu, někdy jsem hodně nadržená, a vlhká nejsem ani trošku, někdy jsem zase extrémně vlhká jen tak přes den, když jedu třeba domů autobusem a projíždím facebook nebo si píšu s přítelem. Nevím, čím to je, ale myslím, že poznám i bez toho, co se mi líbí, vzrušuje mě a co mám ráda. :)
Vieš je to o tom že to treba skúšať a tvoj priatel musí byť trpezlivý a pozorný veď každá žena je nádherná keď dosiahne orgazmus .Ja to zbožňujem a vždy tam dovediem moju partnerku .Ináč ma to nebaví.Tak veľa šťastia
precizio
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 05. bře 2015 21:49:29

Re: Komentování našich penisů uživatelkou ROSTACI

Příspěvek od precizio »

takhle jsem asi bezcenný že ? :-/

Obrázek
Cuckold87
Příspěvky: 193
Registrován: ned 06. pro 2015 11:06:26
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Komentování našich penisů uživatelkou ROSTACI

Příspěvek od Cuckold87 »

Propujcim penis:-)

Obrázek
Cremas
Příspěvky: 21
Registrován: úte 27. čer 2017 13:57:07
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Komentování našich penisů uživatelkou ROSTACI

Příspěvek od Cremas »

Obrázek
Bull ci kanda ? ;)
Odpovědět