Komentování našich penisů uživatelkou ROSTACI

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Komentování našich penisů uživatelkou ROSTACI

Příspěvek od subkanda »

Zakládám tohle téma speciálně pro uživatelku rostaci http://kandaulismus.cz/memberlist.php?m ... ile&u=6897 a všechny co si chtějí nechat ohodnotit svého ptáka na fotce.

Vložením fotky sem souhlasíte s tím, že uživatelka rostaci si nebude brát servítky a zcela natvrdo řekne svůj názor na fotku a na to co je na ní - vaše péro. Pokud se jí nebude líbit a napíše to na plná ústa, tak se na ni nemáte právo zlobit. Pokud máte chuť aby si z vás i utahovala, klidně to napište pod fotku. Ale primárně je to téma pro ty co chtějí slyšet bez servítek a natvrdo názor ženy, krásné ženy na jejich péro.

Myslím že je to jedinečná příležitost a uživatelka rostaci se ve svém blogu zmínila, že to klidně udělá a nebude se s vámi mazat, takže jsem sám zvědavý, jak dopadnu a jdu do toho a zkusím to ;)

Jinak nevím jak rostaci, jak si stanoví pravidla, jestli je možné vložit třeba více fotek, když nějaká bude zkritizována, tak že mohu vložit jinou, hezcí, pokusit se prostě zdokonalit a udělat fotku co se jí bude líbit, to nevím, to necháme na ní, ať si to určí sama, ne? Tak já jdu vložit a klidně tady pak admin do prvního příspěvku může udělat nějaký seznam fotek a ve finále bysme z toho mohli udělat vyhodnocení vítěze o nejhezčího, nejškaredějšího, největšího a nejmenšího čuráka? :-) Samozřejmě hodnotit bude POUZE uživatelka rostaci.

POZOR!!! Pokud nechcete aby vás náhodou urazila že máte škaredého ptáka, tak sem prostě svou fotku nedávejte !

Tohle téma je jen pro odvážné nebo pro ty co chtějí slyšet kritiku a je o naprosté upřímnosti a tak věřím že bude hodnotit bez servítek a natvrdo, tak jako píše na svém blogu a v povídkách.
zulu22
Příspěvky: 15
Registrován: sob 25. bře 2017 13:22:22
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Komentování našich penisů uživatelkou ROSTACI

Příspěvek od zulu22 »

tak at si roštanda tipne kolik měří :-) zas tak velkej není. A hlavně, ona se ta délka dost mění, tlouštka zůstává :-)
Klícku bohižel nemám :-(
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Cuckold87
Příspěvky: 193
Registrován: ned 06. pro 2015 11:06:26
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Komentování našich penisů uživatelkou ROSTACI

Příspěvek od Cuckold87 »

Taky si rad poslechnu nazor zkusene zeny.

Obrázek
Uživatelský avatar
Sarinka69
Příspěvky: 51
Registrován: pát 21. říj 2016 21:10:12
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Pokud nás někdo zná, prosím, respektujte nás a naše soukromí, děkujeme. :) Jsem mladá, milá, dominantní (pouze doma a sexuálně), blonďatá, prdelatá HotWife. Hledám jen milence na klasický sex. :) Všechno, co dělám, dělám se souhlasem mého přítele.
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Komentování našich penisů uživatelkou ROSTACI

Příspěvek od Sarinka69 »

Tak já sice pindíka nemám, ale ráda poslouchám (čtu), jak jiní lidé komentují mého přítele. :)
Tak, rostaci, těším se na Tvůj názor! :)
(A kdo ví, třeba jednou postnu i jeho nezakrytý obličej, ale to bude záležet na budoucí situaci fóra a na Vašem zájmu. :twisted:)

Obrázek Obrázek Obrázek
zulu22
Příspěvky: 15
Registrován: sob 25. bře 2017 13:22:22
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Komentování našich penisů uživatelkou ROSTACI

Příspěvek od zulu22 »

tak s tím metrem .....
Obrázek
Uživatelský avatar
rostaci
Příspěvky: 323
Registrován: ned 23. dub 2017 22:45:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsem rafinovaná potvora

Re: Komentování našich penisů uživatelkou ROSTACI

Příspěvek od rostaci »

Cuckold87 píše:Taky si rad poslechnu nazor zkusene zeny.

Obrázek
tak jo.....hele budu uprimna jo...takze nechci se dotknou ,ale tohodle chcipacka si zrovna zvednul z kouli,ne? :shock: vid ze se do posledniho okamziku nez si zmackl spoust vklidu poblambelaval na koulich......protoze takhle teda rozhodne natesenej a tvrdej curak pripravenej do akce fakt nevypada...jestli chces ohromit....zkus to znova,protoze tendle curak v tom stavu v jakym je fakt pritazlivej neni.
Uživatelský avatar
rostaci
Příspěvky: 323
Registrován: ned 23. dub 2017 22:45:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsem rafinovaná potvora

Re: Komentování našich penisů uživatelkou ROSTACI

Příspěvek od rostaci »

zulu22 píše:tak s tím metrem .....
Obrázek
nooo zuzu :roll: tady to vypada na celkem solidniho kanona....delo sice zahaleny, ale takhle ma vypadat curak co si rika o akci :lol:
solidni kousek :lol: :lol:
jooo k tobe jeste patri ty prvni 4 fotky.......noooo ty tady budes mistni nadsamec s poradnou kladou :lol: tebe typuju tak na 18 čísel teplýho pulzujícího mrdavýho kousku.
Naposledy upravil(a) rostaci dne pát 12. kvě 2017 21:37:52, celkem upraveno 2 x.
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: Komentování našich penisů uživatelkou ROSTACI

Příspěvek od zvědavec »

U vody :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
rostaci
Příspěvky: 323
Registrován: ned 23. dub 2017 22:45:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsem rafinovaná potvora

Re: Komentování našich penisů uživatelkou ROSTACI

Příspěvek od rostaci »

Sarinka69 píše:Tak já sice pindíka nemám, ale ráda poslouchám (čtu), jak jiní lidé komentují mého přítele. :)
Tak, rostaci, těším se na Tvůj názor! :)
(A kdo ví, třeba jednou postnu i jeho nezakrytý obličej, ale to bude záležet na budoucí situaci fóra a na Vašem zájmu. :twisted:)

Obrázek Obrázek Obrázek
ahoj sarinko......rada poslouchas a ctes jak ostatni komentuji tveho pritele??vazne? a naramne se u toho bavis, vid :lol: :lol: uchechtavas se mu? ty ho chuderko vazne milujes vid...dokaze s nim aspon zahrat poradny divadylko , kterym te udela?kolik ma pri ztoporeni??????ty budes mooooc hodna holcina vid.
prosim te , ta prostredni fotka je pri ztoporeni???? :shock: :shock: :? nejsem schopna to moc rozeznat ale oproti te prvni fotce to vypada ze jo...hele zcela uprimne,todle by me nenadchlo, jako pardon ale potkat ho nekde na ulici bez kalhot a na ostro tak soude dle prvni fotky, ani bych nemusela dceri zakrejvat oblicej :lol: :lol:
tendle kousek te dokaze vazne uspokojit??? :o
Uživatelský avatar
Sarinka69
Příspěvky: 51
Registrován: pát 21. říj 2016 21:10:12
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Pokud nás někdo zná, prosím, respektujte nás a naše soukromí, děkujeme. :) Jsem mladá, milá, dominantní (pouze doma a sexuálně), blonďatá, prdelatá HotWife. Hledám jen milence na klasický sex. :) Všechno, co dělám, dělám se souhlasem mého přítele.
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Komentování našich penisů uživatelkou ROSTACI

Příspěvek od Sarinka69 »

rostaci píše:ahoj sarinko......rada poslouchas a ctes jak ostatni komentuji tveho pritele??vazne? a naramne se u toho bavis, vid :lol: :lol: uchechtavas se mu? ty ho chuderko vazne milujes vid...dokaze s nim aspon zahrat poradny divadylko , kterym te udela?kolik ma pri ztoporeni??????ty budes mooooc hodna holcina vid.
Jojo, mám to moc ráda. :D No, ani bys nevěřila, jak moc se u toho často bavím. :twisted:
Občas mu připomínám, že má malé péro, a někdy to není zrovna moc hezké, ale užívám si to, a to je hlavní. :)
Tak samozřejmě, že jej miluji, jinak bych s ním nebyla. A hodná jsem taky hodně, ale na něj ne, v rámci hry jsem na něj zlá.
Při erekci má necelých 11 cm, takže ano, na té druhé fotce je největší. :D
No, to bys rozhodně nikomu obličej zakrývat nemusela, ani s lupou by si nikdo ničeho nevšiml! :D A když jsme u toho zakrývání obličeje, co myslíš, zaslouží si být pěkně vystaven natvrdo? :twisted: :lol:
Jinak s orgasmem mám problémy, ale i kdybych neměla, s tím jeho mikroptáčkem by mě neudělal rozhodně nikdy. :lol: :lol:
Naposledy upravil(a) Sarinka69 dne pát 12. kvě 2017 21:40:25, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět

Zpět na „Fórum kandaulismus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: amatern, Bing [Bot], Bullforyou111, bullyboy, Cafe, Capri, chevcz, dergaer, Fencek55, Gomez, goryo, Guri20, gurko, jjj456, Kandaulista12, kawa71, korssy, Lucifer77, Mflash23, Morientes, nadrzanec113, NepAl1967, Old_Lake, Oltana45, Pfiff, pikot, samito09, Semrush [Bot], Slabber, svatekkv20, trogar, walish88, wuua, Zajda01 a 182 hostů