Velikost penisu a jeho souvislost s kandaulismem

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Velikost penisu a souvislost s CUCKOLD?

Příspěvek od subkanda »

a nedela to problemy? proc s tebou potom zena je, kdyz ji vlastne neumis uspokojit a jeste jsi sub, takze vlastne nejsi pro ni Chlap. Bavili jste se nekdy o tom, nebo mas tuseni, proc s tebou je? ma se s tebou dobre?
martin píše:Myslím, že to s tím nesouvisí. Já jsem dle hodnocení manželky i předchozích přítelkyň velikostí nadprůměrný. Přesto jsem kanda.
Ženské ale asi musí mít důvod, proč se občas vyspat s jiným. Já jsem praktikoval kandaulismus už se dvěma předchozími. S mojí ženuškou to tak máme již od počátku vztahu. Že mě nevadí, když se s někým vyspí, jsem jí sdělil hned z kraje a uvítala to. Nejprve prý měla občas jiné chlapy kvůli zpestření, nebo když jsem nebyl já k mání. Později mě řekla, že mě má ráda, ale že to v posteli moc neumím. Obdobné to bylo i u těch dvou předchozích. Teď s vyšším věkem už mám občas problém s erekcí. A to už je jasný důvod najít si milence. Nevím, jaké to je, když je kandaulista v posteli výkonný a kreativní a žena ho miluje. Pak se jí asi nechce mít milence. Já jsem submisivní, vzrušuje mě, když má láska přijde unavené sexem. Pak mě ho vyhoní a vykládá, co dělali s milencem.
yoxerman
Příspěvky: 4
Registrován: úte 12. črc 2016 8:33:54

Re: Velikost penisu a souvislost s CUCKOLD?

Příspěvek od yoxerman »

velký penis znamená mužnost .... alpha muž (G.T.)
Uživatelský avatar
kanda77
Příspěvky: 495
Registrován: sob 21. lis 2015 15:44:46
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: jsme manzelsky par ona domina on sub co ji rad posloucha

Re: Velikost penisu a souvislost s CUCKOLD?

Příspěvek od kanda77 »

moje manzelka rekla ze jako manzela by me nemenila je moc spokojena ale na sex nejsem dobrej mam ho malej proto jse nechava uspokojovat z vetsim a mladsim
martin
Příspěvky: 213
Registrován: pát 03. říj 2014 16:13:03
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme manželský pár a již mnoho let praktikujeme vztah cuckold-HW. Rodinného přítele máme, nikoho nehledáme.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1699

Re: Velikost penisu a souvislost s CUCKOLD?

Příspěvek od martin »

subkanda píše:a nedela to problemy? proc s tebou potom zena je, kdyz ji vlastne neumis uspokojit a jeste jsi sub, takze vlastne nejsi pro ni Chlap. Bavili jste se nekdy o tom, nebo mas tuseni, proc s tebou je? ma se s tebou dobre?
Tento dotaz mě trošku zaskočil, proto jsem na něj hned neodpověděl. Pak to v podstatě vysvětlil kanda77.
Myslím, že život není jen o sexu, i když sex je důležitý. Manželku uspokojit umím a pravidelně to dělám, ale ne klasickou souloží. Tu má rezervovanou pro milence, který je prý super a k neutahání. Ale - jak píše i kanda77 - žít by s ním nemohla. Občasný společný víkend je prý maximum. K současnému způsobu života jsme se dobrali postupně a máme vše samozřejmě vyjasněné. Jsme oba spokojení. To co ona nenachází doma, to jí rád toleruji jinde a jí to tak vyhovuje. A ona mě takto umožňuje uspokojit moje kandaulistické a submisivní sklony. Pokládáme to oba za daleko lepší, než tajné zahýbání. Jinak máme docela pestrý společný a rodinný život a navenek jsme šťastný pár.
Bislave
Příspěvky: 49
Registrován: pon 30. kvě 2016 8:39:43
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Velikost penisu a souvislost s CUCKOLD?

Příspěvek od Bislave »

O velikosti to není určitě, jsem v podstatě submisivni, mám rád ponižování, příkazy, nadávky...moc se mi líbí představa, že by tu mou někdo ojizdel a já musel koukat, asistovat, držet....velikost 20cm...
Pelic
Příspěvky: 3
Registrován: úte 27. zář 2016 22:54:44
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Velikost penisu a souvislost s CUCKOLD?

Příspěvek od Pelic »

Ja to mam 12/4 a právě to,že by měl bull o dost většího mě vzrušuje i když máš pocit, že mě to jako chlapa sundá. To je ten kandaulismus, že mě to sundá a ona si bude užívat s ním, protože to bude jednoznačně lepší. Vem si ten rozdíl, když ho má někdo například 18/6, tak má 6/2 navíc. To mě uchvacuje. Ale nechci ponižování, on by měl být můj vděčný kamarád a já jeho, také vděčný. Prostě chlapi sobě.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Velikost penisu a souvislost s CUCKOLD?

Příspěvek od subkanda »

chlapi sobe? ty se snim podelis o svou zenu a co necha on tobe? svuj hermelin uvnitr? asi chapu, jak jsi to myslel, ale chlapi sobe si predstavuju uplne jinak :)

to je jako bych rekl - pujcil jsem si v bance na krasny auto. Nalestil jsem ho, vymenil olej, je to muj mazlicek. A pak prisel kamarad, jako kazdy patek. Projel se, vyjel mi celou nadrz benzinu, nemazlil se s tim, dira, nedira, vratil ho cele spinave. Jsem mu vdecny, ze mi ho tak hezky zkurvil a on je mi vdecny, ze si mohl zajezdit. Pristi tyden mu ho mam zase nachystat. Je to super... vubec mne to neponizuje. Ja se staram, splacim uver, platim benzin a lestim lak. Kamarad si prijde zajezdit, kdykoliv ma chut - proste chlapi sobe :) to zni docela hloupe, co?
Subi
Příspěvky: 2
Registrován: stř 19. říj 2016 7:05:33
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Velikost penisu a souvislost s CUCKOLD?

Příspěvek od Subi »

Ahojky pritelkyne mi koupila pas cudnosti cb6000 chtel bych se zeptat ,jestli otlaky na varletech jsou spravne a musim si na ne zvyknout?nebo je to spatne sestrojeny pas? Poradite mi nekdo prosim dekuji
Uživatelský avatar
kanda77
Příspěvky: 495
Registrován: sob 21. lis 2015 15:44:46
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: jsme manzelsky par ona domina on sub co ji rad posloucha

Re: Velikost penisu a souvislost s CUCKOLD?

Příspěvek od kanda77 »

Subi píše:Ahojky pritelkyne mi koupila pas cudnosti cb6000 chtel bych se zeptat ,jestli otlaky na varletech jsou spravne a musim si na ne zvyknout?nebo je to spatne sestrojeny pas? Poradite mi nekdo prosim dekuji
mas plastovy pas?
Uživatelský avatar
diner22
Příspěvky: 191
Registrován: pon 22. srp 2016 20:43:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sex je náš koníček
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1141

Re: Velikost penisu a souvislost s CUCKOLD?

Příspěvek od diner22 »

Mám 16x4,5 ale manželka jí má velkou tak si hold musím poradit, něco jí tam strčím a pak jí šoustám ./ dildo, kulečníkovou kouli, atd
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Fórum kandaulismus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Capri, donkey_pair, Gomez, gurko, Jenulka, Jupiter, Kandaulista12, korssy, ktoiny, Kvietok22, mata-1, mloky, nadrzanec113, NepAl1967, Old_Lake, Romik07, wolferan, Zajda01 a 180 hostů

cron