Velikost penisu a jeho souvislost s kandaulismem

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Georg70
Příspěvky: 121
Registrován: pon 03. zář 2018 23:35:22
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Velikost penisu a souvislost s CUCKOLD?

Příspěvek od Georg70 »

diner22 píše: stř 19. říj 2016 12:51:30 Mám 16x4,5 ale manželka jí má velkou tak si hold musím poradit, něco jí tam strčím a pak jí šoustám ./ dildo, kulečníkovou kouli, atd
Obrázek
Nadherna kunda. Takovy miluju s velkejma pyskama.
xcryten
Příspěvky: 256
Registrován: pon 23. úno 2015 10:40:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Velikost penisu a jeho souvislost s kandaulismem

Příspěvek od xcryten »

super díra! to bych tak rád měl doma :-)
Jiva
Příspěvky: 90
Registrován: ned 16. zář 2018 10:38:59
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Velikost penisu a jeho souvislost s kandaulismem

Příspěvek od Jiva »

No já mám malého a jsem cuckold a manželka je nevěrná. Sice rima6, že na tom nezáleží, ale zároveň přiznala, že by milence s takto malým nechtěla.
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Velikost penisu a jeho souvislost s kandaulismem

Příspěvek od seedLover »

Mám malého a cítím že nejsem chlap. že bych měl přenechat sex pořádnému chlapovi s pořádným nástrojem,.
petrikasd
Příspěvky: 1439
Registrován: pát 16. srp 2019 12:46:48
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Já jsem sub a rád svou ženu ukazují jiným muzum
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1834
Kontaktovat uživatele:

Re: Velikost penisu a jeho souvislost s kandaulismem

Příspěvek od petrikasd »

moja říká ze velikost je dulezita,musi byt nejmíň 18 aspoň 4 aby stoho něco mnela
bozihovadko
Příspěvky: 466
Registrován: pát 25. říj 2019 6:55:52
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1849

Re: Velikost penisu a jeho souvislost s kandaulismem

Příspěvek od bozihovadko »

No nevím, já zde můžu pouze preferovat jak to vidí moje žena. Její exmanžel měl prý jen 13 cm a to jen když si stoupl na špičky. To je opravdu prý hodně málo. Ale víc jak nějakých 18-19 cm je už prý zase moc.
Takže na velikosti zase prý tolik nezáleží, spíš na tom jak s ní ten dotyčný umí zacházet, a není to ani o tom jak dělá "šup sem, šup tam" jako spíš o tom, že ví kam a kdy sáhnout, o celkovém vnímání ženského těla.
Také říká, že k čemu jí je doma širokých 18 cm co vypadá krásně, když nestojí anebo stříká sotva si k ní čuchne. To je lepší mít z toho mrňavých 6 cm ve stříbrné klícce, má z toho aspoň šperk, na který se dá koukat.
xcryten
Příspěvky: 256
Registrován: pon 23. úno 2015 10:40:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Velikost penisu a jeho souvislost s kandaulismem

Příspěvek od xcryten »

souhlas!
Blacksmith
Příspěvky: 127
Registrován: ned 02. dub 2017 17:02:53
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1390
Kontaktovat uživatele:

Re: Velikost penisu a jeho souvislost s kandaulismem

Příspěvek od Blacksmith »

Já mám velikostne jako plechovka Monster energy drinku. Ale ne tak tlustý samozřejmě. To bych byl chudák. Ale jinak zatím každá spokojenost😀😀😀
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Velikost penisu a jeho souvislost s kandaulismem

Příspěvek od seedLover »

Jiva píše: čtv 14. lis 2019 16:57:06 No já mám malého a jsem cuckold a manželka je nevěrná. Sice rima6, že na tom nezáleží, ale zároveň přiznala, že by milence s takto malým nechtěla.
Tvrdá pravda. Jak ses potom cítil?
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: Velikost penisu a jeho souvislost s kandaulismem

Příspěvek od Retistran »

Jiný názor z ženské strany: Já osobně nemám žádného velikána. 15,5cm v pozoru maximálně, ale žádná velká tloušťka, možná spíš až podprůměrná. Nicméně moje snoubenka je abnormálně úzká. I když jsme po mnoha letech sehraní, stejně i tak máme problém při penetraci, pokud není opravdu abnormálně vzrušená, což po skoro 9 letech vztahu je opravdu málokdy při sexu. Takže i když přiznala, že větší a z jejího pohledu hlavně tlustší penis je daleko estetičtější a pohled na většího ji daleko více vzruší, nechtěla by ho soukat do svojí úzké svatyňky a je ráda, že nemám větší - a hlavně nějak tlustší - i když představa takového penisu ji vizuálně vzruší mnohem více.
Jenže její zkušenosti s jinými muži jsou minimální. Dost možná, že kdyby si dal nějaký týpek s pořádně tlustým pérem tu práci s předehrou a pomalinkou, jemnou penetrací, tak by právě díky úzké svatyni zažila dost intenzivní slast. Ale je taky dost dobře možné - a moje kamarádka má takový názor, že by ji to spíše bolelo nebo minimálně bylo nepříjemné.
Osobně si myslím, jak již bylo řečeno výše, že hodně záleží i na technice a výdrži a velikost péra přímo při šukání ženy do svatyně je důležité jenom do určité míry.
A která ji má velikou, potřebuje spíš velkého, jinak ho sotva cítí a i ten chlap v ní plave. Pokud je ale žena naopak abnormálně úzká jako ta moje, méně je někdy více. Dovedu si ale představit, že kdyby moje snoubenka dala chlapovi s tlustým pérem, tak chlap by z toho měl velkou slast. Musel by velice intenzivně cítit, že je v ní. Ale asi by se to podepsalo na výdrži :-)
Odpovědět