KLEC na otroka v rohu loznice

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
BIHOLKU
Příspěvky: 195
Registrován: čtv 28. srp 2014 22:27:38
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=62

Re: KLEC na otroka v rohu loznice

Příspěvek od BIHOLKU »

subkanda píše:A jak to řešíte doma s návštěvama? Neberete je do ložnice, nebo k tomu máte nějakou pohádku? :lol:
A proc bych bral navstevy do loznice? Ale kvuli synovi to na prvni pohled vypada jako stena na kytky a ta truhla je jen kedorace.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: KLEC na otroka v rohu loznice

Příspěvek od dark »

No, to mi přijde jako celkem logický dotaz. Subkanda těmi návštěvami asi nemyslel kamarády, ale například rodinu a tebou zmiňované děti. Jen málo kdo si může dovolit, mít v ložnici zařízenou mučírnu. My jsme to proto redukovali jen na oka a háky, které se dají pohodlně sundat, nebo zakrýt.
GROSTR
Příspěvky: 1
Registrován: pon 04. kvě 2015 20:09:27

Re: KLEC na otroka v rohu loznice

Příspěvek od GROSTR »

já vím že se to sem lidi nehodí ale docela bych potřeboval sehnat takovou menší spíš střední klec ne moc velikou ani těžkou a za normální cenu myslím tím pod 10 tisíc nevíte někdo kdyby ano tak prosím odepsat přímo na můj email. děkuji

email: grostr.kupka@gmail.com
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: KLEC na otroka v rohu loznice

Příspěvek od subkanda »

Dej si to do inzerce, tady to za chvíli zapadne. Klidně s odkazem na tohle téma.
petersidea
Příspěvky: 45
Registrován: pon 13. dub 2015 17:02:14

Re: KLEC na otroka v rohu loznice

Příspěvek od petersidea »

brm píše:TO SE MI LÍBÍ. Ty bys volizoval svý čubině špinavý nohy a já bych si zatím utíral špinavýho čuráka od semene do tvý vypraný košile. Líbilo by se ti to? Kdybys bydlel v kleci a já ve tvý posteli? Stříkal bych ti mrdku do peřin, utíral si čuráka a kundu tvojí děvky do tvýho nejlepšího oblečení a házel ti to do klece jako podestýlku? Chtěl bys přes noc spát na mých trenýrkých? Čichat pořádnýho samce? Samozřejmě bys dostal roletku, abys hovno viděl. Nesnáším šmíráky. Kdybys byl hodnej a držel hubu, třeba bych tu tvoji štětku šoustal s gumou. Chtěl bys? Napiš, co bys chtěl, ty malý, nadržený zmrdečku. A hezky slušně, rozumíš?
Pane, chtěl bych, prosím, olizovat svojí čubině špinavý nohy a Vy byste si zatím utíral špinavýho čuráka od semene do mojí vypraný košile. Chtěl bych bydlet v kleci a Vy byste si užíval mrdání s mojí ženou v mojí posteli. Stříkal mi mrdku do peřin, utíral si čuráka a kundu mojí ženy do mýho nejlepšího oblečení a pak byste mi ho házel upatlaný do klece jako podestýlku. Prosím Vás Pane poníženě, moc bych to chtěl, JÁ ZMRD líbám Vaše nohy. Chtěl bych celou noc spát na Vašich trenýrkách, svým ksichtem se s nimi mazlit a čichat pořádnýho samce. Byl bych moc hodnej a držel bych hubu aby jste tu mojí ženu - štětku pořádně vyšoustal. Prosím Vás o to, jsem malý nadržený zmrdeček, jsem zkurvenej čurák, NULA, líbám Vaše nohy, olizuju prsty, jsem Vám k službám, uctívám Vás, Pane můj.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: KLEC na otroka v rohu loznice

Příspěvek od subkanda »

petersidea : jak dlouho jsi nestříkal? :-D
petersidea
Příspěvky: 45
Registrován: pon 13. dub 2015 17:02:14

Re: KLEC na otroka v rohu loznice

Příspěvek od petersidea »

subkanda píše:petersidea : jak dlouho jsi nestříkal? :-D
Klícku nenosím ale vždycky čekám až mi moje žena dovolí si ho vyhonit. Teď je to 3 týdny co jsem si ho vystříkal.
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: KLEC na otroka v rohu loznice

Příspěvek od kandapraha »

Takze jsi tak poslusny, ze kdyz nesmis, nehonis si ho? A zena ti tri tydny nedala?
petersidea
Příspěvky: 45
Registrován: pon 13. dub 2015 17:02:14

Re: KLEC na otroka v rohu loznice

Příspěvek od petersidea »

kandapraha píše:Takze jsi tak poslusny, ze kdyz nesmis, nehonis si ho? A zena ti tri tydny nedala?
Ano, jsem poslušný a bez jejího dovolení si ho nehoním. Normálně mi to dovolí vždy jednou týdně, smím to udělat vždycky když si lehnu a moje žena mi nechá olizovat nohy, prsty u nohou a jazykem jí čistím mezi prstama. Při tom si ho smím vyhonit. Před měsícem jsem se neudržel a vyhonil si ho bez jejího dovolení a ona mě přistihla. Teď už jsem si ho za trest 3 týdny nemohl vyhonit, nedovolila mi olizovat jí nohy.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: KLEC na otroka v rohu loznice

Příspěvek od subkanda »

Nešukáte spolu? Popisuješ, že milence nemá a neche, tak jak je to? Napiš o sobě a o vás více, založ si vlákno v profilech a piš, zajímá nás to !
Odpovědět