SUBMISIVITA vůči milenci

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
ppits
Příspěvky: 4
Registrován: pon 22. srp 2016 23:16:54
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: SUBMISIVITA vůči milenci

Příspěvek od ppits »

subkanda píše:Trošku tu otázku rozvinu. Poslední dobou, když si prohlížím nějaký erotický web a vidím chlapa s pořádným pérem a udělaným tělem, říkám si, že by byl luxusní milenec pro mou krásnou paní. Představuju si, jak ji to péro strká do kundy, jak ji tím pérem roztahuje její zadeček, jak mi ji kurví. Prostě takový dáreček pro moji paničku.

V tu chvíli mám chuť mu napsat. Z toho se mi postaví, když si představím, že mu píšu něco ve smyslu : ahoj, vypadáš skvěle, chtěl bys mi opíchat ženu? Je to směsice studu, ponížení i vzrušení z jeho těla, protože to jsou často samci s nádherně vyrýsovaným tělem, opálení, co maj kládu jak z katalogu. Vím, že bych vedle nich vypadal úplně směšně a tak si říkám, jestli bych se neměl chovat už při oslovení submisivně.

Vnímáte to někdo stejně? Nemáme domluveno, že bych mé lásce někoho hledal, ale když se někdo takový objeví, mám chuť mu napsat, poslat mu její fotku a čekat na odpověď, jestli by ji chtěl. Ponižuje a vzrušuje mně to zároveň, takže asi jsem jsem submisivní vůči milenci... :-)
Vnímám to steně jako Ty. Když takového samce vidím, okamžitě mě to vzruší. Stává se pro mě nadřazeným samcem a hned si představuju svojí submisivní roli. Muset se před ním pokořit mi přijde jako jediná přirozená možnost a veškerý přirozený stud a ponížení se mění ve vzrušení a neskutečnou chuť být u toho, když si užívá s mojí partnerkou a nechat se u toho od něj ovládat a ponižovat.
lubo
Příspěvky: 146
Registrován: pát 04. lis 2016 10:02:28
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Manželku priťahujú dominantejší mladší muži, je naklonená experimentom, nerada sa ukazuje na verejnosti, mala vzťah s iným mužom a páči sa mi to
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1207

Re: SUBMISIVITA vůči milenci

Příspěvek od lubo »

Mna skor berie jemne milovanie. Ziadne prejavy sado. Milenec citlivy chlapcek, cmukanie, nevinne vystreky a vzdychanie a papanie spermii.
esexxx
Příspěvky: 82
Registrován: čtv 10. lis 2016 13:51:44
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Provozujeme opravdu tvrdý cuckolding.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=803

Re: SUBMISIVITA vůči milenci

Příspěvek od esexxx »

S milencem manželky jsme mimo sex v podstatě přátelé. Ale v posteli je dominantní a manželka ho v tom ještě hecuje. Pokud neposlechnu jde mi po varlatech a strašně to od něj bolí.
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: SUBMISIVITA vůči milenci

Příspěvek od pepe »

Je tady někdo dominantní? Kdo by si chtěl povídat o tom, jak by šukal moji ženu a sám by se přitom nechal od jejího paroháče obskakovat? Mám dnes hodně submisivní náladu a libilo by se mi, klečet před pořádným alfasamcem, který by pomalu svlékal moji milovanou a všichni bychom věděli, že ji za chvíli složí na lopatky a ten jeho velký, tvrdý čurák do ní zajede až po koule.
mustang
Příspěvky: 14
Registrován: úte 03. úno 2015 20:16:39

Re: SUBMISIVITA vůči milenci

Příspěvek od mustang »

Áno. Je rajc predstava, že sa milujem s vydatou ženou a jej dobráčisko manžel to s pôžitkom vníma spolu s ňou ako príjemné spestrenie. Nežiarli, skôr naopak, vzrušujúco prijíma fakt, že mu ju obrábam a ona to prijíma ako výhodu. Nesmie to byť násilné, ani hrané, bez citu. Práve naopak. Láskyplné ako pri normal párovom vztahu MŽ. Vzrušuje ma, žeby tam bol aj jej manžel, že ju hladká, orálne vzrušuje. Z jej strany by sa mi páčilo, že ho ona mierne ponižuje. Dáva mu najaoavo, že som lepší milenec, že mám veľkého a tvrdého vtáka, aby si to vážil, že ho lepšie zastupujem v jeho roli. Mal by byť príjemným spoločníkom a takým katalyzátorom počas sexu, aby sme boli všetci traja spokojní.
kolacek112
Příspěvky: 61
Registrován: sob 30. led 2016 15:47:50
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: SUBMISIVITA vůči milenci

Příspěvek od kolacek112 »

No my s mladou běžně řešíme, že by potřebovala větší penis :D
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: SUBMISIVITA vůči milenci

Příspěvek od subkanda »

kolacek112 píše:No my s mladou běžně řešíme, že by potřebovala větší penis :D
A jak to souvisí se submisivitou? Že tě tím ponižuje? Vysmívá se ti? Nebo by se jí líbilo, kdybys milenci jeho velký chválil a obdivoval?
kolacek112
Příspěvky: 61
Registrován: sob 30. led 2016 15:47:50
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: SUBMISIVITA vůči milenci

Příspěvek od kolacek112 »

Tak pochvala to určitě není ne? :)
Uživatelský avatar
bibeo
Příspěvky: 561
Registrován: stř 26. lis 2014 23:22:51
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: oba sice switch ale ja nejradeji v sub roli :) rad pokecam s Bullem

Re: SUBMISIVITA vůči milenci

Příspěvek od bibeo »

mustang píše:Áno. Je rajc predstava, že sa milujem s vydatou ženou a jej dobráčisko manžel to s pôžitkom vníma spolu s ňou ako príjemné spestrenie. Nežiarli, skôr naopak, vzrušujúco prijíma fakt, že mu ju obrábam a ona to prijíma ako výhodu. Nesmie to byť násilné, ani hrané, bez citu. Práve naopak. Láskyplné ako pri normal párovom vztahu MŽ. Vzrušuje ma, žeby tam bol aj jej manžel, že ju hladká, orálne vzrušuje. Z jej strany by sa mi páčilo, že ho ona mierne ponižuje. Dáva mu najaoavo, že som lepší milenec, že mám veľkého a tvrdého vtáka, aby si to vážil, že ho lepšie zastupujem v jeho roli. Mal by byť príjemným spoločníkom a takým katalyzátorom počas sexu, aby sme boli všetci traja spokojní.
hezky popsane :)
peter_sub
Příspěvky: 9
Registrován: pát 22. črc 2016 0:11:48
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: SUBMISIVITA vůči milenci

Příspěvek od peter_sub »

Moju manželku s mňa si jej mlady milenec zotročil.Určite to vydá na poviedku.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Amazon [Bot], colecek000, Jiva, lubos40let, Majestic-12 [Bot], Mrmadden99, nethopier12, nunak95, poprvetu, čunědomácí a 138 hostů