SUBMISIVITA vůči milenci

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

SUBMISIVITA vůči milenci

Příspěvek od dark »

Ahoj, jsem tady nový a rád bych se zkušených zeptal, jestli to vnímají stejně, jako já. Totiž, myslím, že jsem normální hetero chlap, který má hezkou ženu a má silné cuckold fantazie. To by tady nebylo až tak divné, ale přistihl jsem se, že mně moc vzrušuje, když se ke mně chlapi chovají dominantně. Od žen mně to vzrušuje taky, moje manželka mně často ponižuje, dává výprask, nebo mi odpírá sex, ale nejvíce mně vzruší sexuální fantazie, kde hraje roli dominantní muž.
Moje žena je spíše sub, má ráda tvrdé zacházení v posteli, takže by se mi líbílo, kdyby se s ní její milenec vůbec nepáral, dal ji pár facek a tvrdě ji vyšukal prdel. Líbilo by se mi také, kdybych já musel od jeho příchodu před ním klečet, oslovovat ho pane, nosit mu po čtyřech pití do obýváku, chodit mu pro pivo, platit za něj v obchodech, kupovat mu dárky a pozornosti, za to, že šuká moji manželku a přihlížet, jak si utírá semeno do moji košile.
Máte to taky tak? Vzrušuje vás představa, že vás ponižuje manželčin milenec? Líbilo by se vám, vykat mu a klečet před ním?

Kdybych si měl vybrat mezi ponižováním od ženy, nebo od jejího milence, asi bych volil milence. Mám to tak i v běžném životě, že skutečně dominantní muž si semnou často může dělat, co chce. Kdyby o moji manželku usiloval nějaký nevyzrálý subík, asi bych se bloknul a ohradil. Ale když s ženou koketuje charismatický, na první pohled dominantní chlap, tak jsem z toho vzrušený a automaticky mu uhýbám a chovám se k němu úslužně.
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: SUBMISIVITA vůči milenci

Příspěvek od kandapraha »

Taky me to bere. Ne primo tak, ze bych musel pred milencem klecet a v beznem zivote mne taky nebere ponizovani od kolegu, atd, ale libi se mi, kdyz je milenec drzej a bere si co chce. Nemam rad takove ty radoby bully, co berou porad ohledy na cuckolda a boji se, aby jim nedal treba facku.
Domi-nick
Příspěvky: 9
Registrován: pát 24. črc 2015 3:05:55
Bydliště: Jen kousek Za Prahou

Re: SUBMISIVITA vůči milenci

Příspěvek od Domi-nick »

dark píše:Ahoj, jsem tady nový a rád bych se zkušených zeptal, jestli to vnímají stejně, jako já. Totiž, myslím, že jsem normální hetero chlap, který má hezkou ženu a má silné cuckold fantazie. To by tady nebylo až tak divné, ale přistihl jsem se, že mně moc vzrušuje, když se ke mně chlapi chovají dominantně. Od žen mně to vzrušuje taky, moje manželka mně často ponižuje, dává výprask, nebo mi odpírá sex, ale nejvíce mně vzruší sexuální fantazie, kde hraje roli dominantní muž.
Moje žena je spíše sub, má ráda tvrdé zacházení v posteli, takže by se mi líbílo, kdyby se s ní její milenec vůbec nepáral, dal ji pár facek a tvrdě ji vyšukal prdel. Líbilo by se mi také, kdybych já musel od jeho příchodu před ním klečet, oslovovat ho pane, nosit mu po čtyřech pití do obýváku, chodit mu pro pivo, platit za něj v obchodech, kupovat mu dárky a pozornosti, za to, že šuká moji manželku a přihlížet, jak si utírá semeno do moji košile.
Máte to taky tak? Vzrušuje vás představa, že vás ponižuje manželčin milenec? Líbilo by se vám, vykat mu a klečet před ním?

Kdybych si měl vybrat mezi ponižováním od ženy, nebo od jejího milence, asi bych volil milence. Mám to tak i v běžném životě, že skutečně dominantní muž si semnou často může dělat, co chce. Kdyby o moji manželku usiloval nějaký nevyzrálý subík, asi bych se bloknul a ohradil. Ale když s ženou koketuje charismatický, na první pohled dominantní chlap, tak jsem z toho vzrušený a automaticky mu uhýbám a chovám se k němu úslužně.
Tak tohle beru jako idealni stav. Jsem dusi Bull a Dominantni prase, ktery se se zenskou moc nemaze, obcas ji jednu vlepi a suka ji, hlava - nehlava (v ramci stanovenych pravidel - stopka, atd). Zaroven bych rad nalozil i cuckoldovi, treba jsem prisne hetero.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: SUBMISIVITA vůči milenci

Příspěvek od subkanda »

Trošku tu otázku rozvinu. Poslední dobou, když si prohlížím nějaký erotický web a vidím chlapa s pořádným pérem a udělaným tělem, říkám si, že by byl luxusní milenec pro mou krásnou paní. Představuju si, jak ji to péro strká do kundy, jak ji tím pérem roztahuje její zadeček, jak mi ji kurví. Prostě takový dáreček pro moji paničku.

V tu chvíli mám chuť mu napsat. Z toho se mi postaví, když si představím, že mu píšu něco ve smyslu : ahoj, vypadáš skvěle, chtěl bys mi opíchat ženu? Je to směsice studu, ponížení i vzrušení z jeho těla, protože to jsou často samci s nádherně vyrýsovaným tělem, opálení, co maj kládu jak z katalogu. Vím, že bych vedle nich vypadal úplně směšně a tak si říkám, jestli bych se neměl chovat už při oslovení submisivně.

Vnímáte to někdo stejně? Nemáme domluveno, že bych mé lásce někoho hledal, ale když se někdo takový objeví, mám chuť mu napsat, poslat mu její fotku a čekat na odpověď, jestli by ji chtěl. Ponižuje a vzrušuje mně to zároveň, takže asi jsem jsem submisivní vůči milenci... :-)
petrhall
Příspěvky: 87
Registrován: úte 23. úno 2016 19:36:02
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1087

Re: SUBMISIVITA vůči milenci

Příspěvek od petrhall »

To že milenci sve ženy musim projevovat uctu a chovat se v jeho přitomnosti poniženě beru jako samozřejmost Je mladši než ma žena tak musim oslovovat Mlady Pane a vykam Když se vystřika prosim jeho abych to směl uklidit jazykem Posluhuji jim a klečim u postele když si uživaji sex Ližu jeho semeno takže si ani nedovedu představit že bych snim pak seděl u stolu popijel pivo a bavil se snim jako s kamaradem
Uživatelský avatar
brm
Příspěvky: 460
Registrován: pon 14. črc 2014 1:06:17
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Rád ponižuji ubožáky a przním jejich nadržené a nespokojené kurvy.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=414

Re: SUBMISIVITA vůči milenci

Příspěvek od brm »

petrhall píše:To že milenci sve ženy musim projevovat uctu a chovat se v jeho přitomnosti poniženě beru jako samozřejmost Je mladši než ma žena tak musim oslovovat Mlady Pane a vykam Když se vystřika prosim jeho abych to směl uklidit jazykem Posluhuji jim a klečim u postele když si uživaji sex Ližu jeho semeno takže si ani nedovedu představit že bych snim pak seděl u stolu popijel pivo a bavil se snim jako s kamaradem
Kolik vám všem je? Jak vypadáte? Popiš to více
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: SUBMISIVITA vůči milenci

Příspěvek od pepe »

Nevím, jestli vůči milenci, ale hodně se mi líbí, když si píšu s jiným mužem o mé lásce a on je hodně dominantní. Připadá mi to automatické, že když mu ukazuji svoji ženu, musím se k němu chovat s úctou, protože já ho potřebuji, já mu odevzdávám to nejcennější, já jsem ten submisivní
petrhall
Příspěvky: 87
Registrován: úte 23. úno 2016 19:36:02
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1087

Re: SUBMISIVITA vůči milenci

Příspěvek od petrhall »

brm píše:
petrhall píše:To že milenci sve ženy musim projevovat uctu a chovat se v jeho přitomnosti poniženě beru jako samozřejmost Je mladši než ma žena tak musim oslovovat Mlady Pane a vykam Když se vystřika prosim jeho abych to směl uklidit jazykem Posluhuji jim a klečim u postele když si uživaji sex Ližu jeho semeno takže si ani nedovedu představit že bych snim pak seděl u stolu popijel pivo a bavil se snim jako s kamaradem
Kolik vám všem je? Jak vypadáte? Popiš to více
Ja 48 let-druhe manželstvi -vždy v postaveni jako submisivni cuckold
Ona 48 let-uspěšna manažerka u zahranični firmy Na svuj věk stale krasna a atraktivni žena
On- 35 let -přirozeně dominatni ženaty muž
Uživatelský avatar
brm
Příspěvky: 460
Registrován: pon 14. črc 2014 1:06:17
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Rád ponižuji ubožáky a przním jejich nadržené a nespokojené kurvy.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=414

Re: SUBMISIVITA vůči milenci

Příspěvek od brm »

To není moc mladý pán, to je muž středního věku, myslel jsem, že je mladší, pod 30
subway
Příspěvky: 82
Registrován: úte 16. úno 2016 11:32:20
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsem třicetiletý muž, který si rád užije submisviní roli, hledající trvalý vztah.

Re: SUBMISIVITA vůči milenci

Příspěvek od subway »

Ano taky me bere kdyz me ponizuje. Jdem takovemu muzi podrizen....
Odpovědět