Ejakulace v pásu cudnosti - dojení prostaty apod.

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Dojení prostaty - ejakulace v pásu cudnosti

Příspěvek od subkanda »

mae píše: aby tam večer měla aspon nějakou výpln a pocit plnosti
Tohle moje láska taky může. Udělá se prstama a jazykem, ale vždycky u toho chce cítit něco uvnitř, je to pro ni mnohem intenzivnější. A popravdě, taky mám pocit, že se jí více líbím bez klícky. Nakonec, není to šílenej pocit, když vlastně smíš honit, ale víš, že nechceš, protože ti to tvá paní zakázala?
mae
Příspěvky: 576
Registrován: sob 15. lis 2014 7:28:49
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=143

Re: Dojení prostaty - ejakulace v pásu cudnosti

Příspěvek od mae »

ano je to horší, když ti stojí a nemůžeš si "ulevit"
Jinak mě napadle ještě jestli by nešla nějak hypnóza, že by sem jak byl nadrženej ale třeba kdyby sem si na něj sáhl nebo si ho chtěl vyhonit tak by mě to samotnému nešlo jen třeba Slečně ale třeba jen její rukou, že třeba by sem jí šukal jako o život stál by mi ale na orgasmus by sem nemohl dosáhnout, ale to je asi scifi..
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Dojení prostaty - ejakulace v pásu cudnosti

Příspěvek od subkanda »

mae píše:ano je to horší, když ti stojí a nemůžeš si "ulevit"
Jinak mě napadle ještě jestli by nešla nějak hypnóza, že by sem jak byl nadrženej ale třeba kdyby sem si na něj sáhl nebo si ho chtěl vyhonit tak by mě to samotnému nešlo jen třeba Slečně ale třeba jen její rukou, že třeba by sem jí šukal jako o život stál by mi ale na orgasmus by sem nemohl dosáhnout, ale to je asi scifi..
Kdo ví, klícka na penis byla kdysi taky scifi. Ale rozumím ti, chtěl bys být sluhou své paní, bez nároku na vlastní orgasmus, pokud by ti to paní nechtěla. Třeba časem někdo vymyslí nějakou klícku, která nebude skoro vidět a bude bránit v orgasmu. Nějakej nano potah na žalud, který zamezí vnímání vnější stimulace. Jako bys ho měl v sádře, ale o tloušťce pár mikronů :-)
oldsub
Příspěvky: 5
Registrován: sob 05. srp 2017 12:39:59
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Manželé,žena výrazně mladší,dominantní,milence si vybírá sama, já subík u jejich hrátek posluhuji.

Re: Ejakulace v pásu cudnosti - dojení prostaty apod.

Příspěvek od oldsub »

U nás je to pobavení pro milence. Sleduji v koutě jak milenec s hekáním stříká semeno do nastavené manželčiny mušle a ona si hlasitě užívá orgasmus . Stahy vagíny "vymačkaná" všechno milencovo semeno a když z ní vyklouzne jsem přivolán a jazykem očistím svou paničku. Pak na čtyřech s vystrčeným zadkem cítím manželčin prstík na prostatě a bez vzrušení vykapu. Paní kapky sperma zachytí na ruku a dá mi ochutnat. Žena si s milencem svěřují zážitky ze soulože při které se oba nádherně udělali,smějí se,žena mu hladí jeho penis,já cuckold bych to také chtěl,zatím nemám nárok.
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Ejakulace v pásu cudnosti - dojení prostaty apod.

Příspěvek od seedLover »

oldsub - to se mi moc líbí, taky bych chtěl tak ponižujícím způsobem vykapat před milencem a potom muset svoje i jeho sperma poslušně lízat. Sám bych neměl nikdy nárok stříkat jen tak, nebo dokonce strkat svůj penis do kundičky která patří milenci
Tomykk
Příspěvky: 32
Registrován: pát 15. led 2021 12:41:44
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsem cuckold rodineho přítele máme a nikoho nehledame

Re: Ejakulace v pásu cudnosti - dojení prostaty apod.

Příspěvek od Tomykk »

Udělat se v pásu cudnosti je pro mně perfektni. Mám plastový . Manželka my to uděla rukou, nebo vezme vybrator a přiloží ho na pás a vybrace mně udělají. Užasný je ten tlak v penisu, brní mně jeste dlouho po tom.
Luzon
Příspěvky: 6
Registrován: pon 15. úno 2021 16:06:22
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Baví nás to
Bydliště: Pardubice _ kolem

Re: Ejakulace v pásu cudnosti - dojení prostaty apod.

Příspěvek od Luzon »

Ahoj, dovolím se také zapojit k tomuto tématu. Moje pani, protože jsem většinou pod zámkem, mně tímto způsobem dopřává úlevy a to jednou za cca 10 dní. Pokud je v dobrém rozmaru, přiloženým vibrátorem na klec docílí nějakého divného org. Ponížení dovršení nuceným úklidem. To má ale v ruce jiný donucovaci nástroj. Tak všem bezva víkend.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Boss-Men, colecek000, Fleur, georgeman, Gomez, kaimaster, Matej32, Odberouna3, Online, prasaci, Semrush [Bot], uzsam1, Zaq a 69 hostů