Jak vás přítelkyně ponižuje?

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Uživatelský avatar
Cuk
Příspěvky: 304
Registrován: úte 18. črc 2017 9:58:30
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1226

Re: Jak vás přítelkyně ponižuje?

Příspěvek od Cuk »

...ale neznam nic lepsiho nez mit plnou pusu spermatu pred 3-5 holkama nami nami
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Jak vás přítelkyně ponižuje?

Příspěvek od pepe »

Ta má ale nádherné nožičky, líbal bych, lízal bych líbal a zase lízal, plazil bych se před ní po kolenou. Je to moc nídherná panička, bohyně, chtěl bych jí taky sloužit. Nedivím se ti, že pro ni uděláš cokoliv a jsi její poslušný cuckold. Je ti často nevěrná ta tvoje potvůrka?
Milankanasz píše:Obrázek

Obrázek

Neni lepši pocit nez sve hotwife dokázat uplnou oddanost tím ze hned potom co dojde domu od sveho milence,kleknu na zem a zlíbám její nadherne nozicky a pekne poprosím svoji zenu jestli by jsem mohl jí vyčistit tu její nádhernou Kundicku po jejím milenci.A ma zena na mne vzdy myslí když mne nechava doma klecet u dveři protože mne nechce vzít sebou.Ale vždy když na ni jako spravny cuckold pockam tak mi necha celej jeho naklad v jeji kundičce kterou mí necha pekne vylízat , az je ma paní císta tak mne necha za odmnenu si to udelat sam na její nozicky, na povel sve pani jak se udelam,tak ma pani mne skoro pokazde donuti posobe vsechno sníst...teprve az potom je ma Pavlínka spokojena az mne uplne poníži.pote mi nasadi moji klicku a cekam jen kdy budu moct byt opet jeji cuckold.
Milankanasz
Příspěvky: 124
Registrován: úte 16. srp 2016 9:57:26
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit

Re: Jak vás přítelkyně ponižuje?

Příspěvek od Milankanasz »

Vcera mi prisla sms od milence me pani...

Obrázek


Obrázek

Co vy na to? Je nadherna s jeho perem v puse....
Svetapan123
Uživatelský avatar
bibeo
Příspěvky: 561
Registrován: stř 26. lis 2014 23:22:51
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: oba sice switch ale ja nejradeji v sub roli :) rad pokecam s Bullem

Re: Jak vás přítelkyně ponižuje?

Příspěvek od bibeo »

je hezke ze mysli i na tebe... :)
tebe uz nekouri?
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Jak vás přítelkyně ponižuje?

Příspěvek od pepe »

Libi se vam kdyz vam vase prjtelkyne zduraznuje, jak ho mate maleho? Pro mne je to asi nejvice vzrusujici ponizeni. Kdyz mi jen tak naznaci, ze je maly a vetsi je lepsi
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Jak vás přítelkyně ponižuje?

Příspěvek od pepe »

Libilo by se mi treba, kdybysme zalozili vlakno o velikosti penisu. Adobre vybaveni chlapi a holky by nam s malymi pery psali, jak je velikost dulezita a jak nemuzeme tu svoji s nim uspokojit a tak. Vzrusovalo by to taky nekoho? Takova sin vysmechu a ponizeni.
Uživatelský avatar
wolfman
Příspěvky: 22
Registrován: stř 25. kvě 2016 15:27:40
Role muže: je BULL
Bydliště: Brno

Re: Jak vás přítelkyně ponižuje?

Příspěvek od wolfman »

Milankanasz píše:Vcera mi prisla sms od milence me pani...

Obrázek

Co vy na to? Je nadherna s jeho perem v puse....
S poradnym curakem v sobe vypada kazda zena lepe a tehle to obzvlast slusi :).
Lux
Příspěvky: 318
Registrován: úte 04. říj 2016 13:38:51
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Rad sluzim svojej drahej.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1868

Re: Jak vás přítelkyně ponižuje?

Příspěvek od Lux »

pepe píše:Libilo by se mi treba, kdybysme zalozili vlakno o velikosti penisu. Adobre vybaveni chlapi a holky by nam s malymi pery psali, jak je velikost dulezita a jak nemuzeme tu svoji s nim uspokojit a tak. Vzrusovalo by to taky nekoho? Takova sin vysmechu a ponizeni.
Dobry napad uz len aby sa nas nazbieralo viac a niekto nabral odvhu na realizaciu. Kopa dobrych myslienol takto skoncilo
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Jak vás přítelkyně ponižuje?

Příspěvek od pepe »

Hlavne mi pripada, ze nikomu se moc nechce urazet a vysmivat se malemu peru. Mozna je to nejaky soucit? :-) tezko rict. Kolik ho mas?
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Jak vás přítelkyně ponižuje?

Příspěvek od pepe »

Dobrá fotka
Obrázek
Odpovědět