Jak vás přítelkyně ponižuje?

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
bajzic
Příspěvky: 54
Registrován: sob 24. led 2015 9:10:58
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak vás přítelkyně ponižuje?

Příspěvek od bajzic »

Tak moje dokonalá manželka opět zabodovala. Při posezení v kruhu přátel došlo na téma oralního sexu a polykání.... manželka přiznala ,že polykání přímo miluje pánská polovina osazenstva se na mě významě až závistivě podívala když v tom moje láska v klidu dodala no manžela ne ten je zamčenej...
neumíte si představit ty pohledy a ten pocit...
Gauner69
Příspěvky: 49
Registrován: čtv 03. zář 2015 23:55:56

Re: Jak vás přítelkyně ponižuje?

Příspěvek od Gauner69 »

my si psali ruzny pribehy co by sme chteli ... tak treba tohle, jen par uryvku :)

"uboha devko s malym perem...strcila bych si ho do pusy a nechala se sukat poradnym perem:-P"
"jemu kouris pero a me suka....rika ti jak si neschopnej a neumis kourit:-P a me konecne suka poradny pero:-P"
"tak te odhodi plivne na tebe a ja ti vylizu zadecek podrzi te za vlasy a vystrika se ti do otevrene pusinky"
"si uboha cubka....mas maly pero....i kdyz me sukas nic necitim,tak ti ho da pokourit at vis jak vypada poradny curak"
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Jak vás přítelkyně ponižuje?

Příspěvek od subkanda »

malep : a jak to dopadlo? jste stale spolu a zanasi ti dale?
malep
Příspěvky: 78
Registrován: stř 28. říj 2015 21:38:03
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak vás přítelkyně ponižuje?

Příspěvek od malep »

už mě ani moc neodmyká
bajzic
Příspěvky: 54
Registrován: sob 24. led 2015 9:10:58
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak vás přítelkyně ponižuje?

Příspěvek od bajzic »

Tak po většina z nás touží být co nejvíce uzamčený co nejmíň orgasmů a co nejčastěji vystříkanou manželku ;)
Uživatelský avatar
kanda11
Příspěvky: 78
Registrován: pon 11. dub 2016 15:52:20
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: som Kanda cakatel
Bydliště: Trnava

Re: Jak vás přítelkyně ponižuje?

Příspěvek od kanda11 »

Moja ma len trapi, nechce ineho :-)
Milankanasz
Příspěvky: 124
Registrován: úte 16. srp 2016 9:57:26
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit

Re: Jak vás přítelkyně ponižuje?

Příspěvek od Milankanasz »

Obrázek

Zde je moje misto.U nozicek.
Lux
Příspěvky: 318
Registrován: úte 04. říj 2016 13:38:51
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Rad sluzim svojej drahej.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1868

Re: Jak vás přítelkyně ponižuje?

Příspěvek od Lux »

Milankanasz píše:Obrázek

Zde je moje misto.U nozicek.
Tak to ma byt ja to mam podobne
Milankanasz
Příspěvky: 124
Registrován: úte 16. srp 2016 9:57:26
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit

Re: Jak vás přítelkyně ponižuje?

Příspěvek od Milankanasz »

Obrázek

Obrázek

Neni lepši pocit nez sve hotwife dokázat uplnou oddanost tím ze hned potom co dojde domu od sveho milence,kleknu na zem a zlíbám její nadherne nozicky a pekne poprosím svoji zenu jestli by jsem mohl jí vyčistit tu její nádhernou Kundicku po jejím milenci.A ma zena na mne vzdy myslí když mne nechava doma klecet u dveři protože mne nechce vzít sebou.Ale vždy když na ni jako spravny cuckold pockam tak mi necha celej jeho naklad v jeji kundičce kterou mí necha pekne vylízat , az je ma paní císta tak mne necha za odmnenu si to udelat sam na její nozicky, na povel sve pani jak se udelam,tak ma pani mne skoro pokazde donuti posobe vsechno sníst...teprve az potom je ma Pavlínka spokojena az mne uplne poníži.pote mi nasadi moji klicku a cekam jen kdy budu moct byt opet jeji cuckold.
Svetapan123
Uživatelský avatar
Cuk
Příspěvky: 304
Registrován: úte 18. črc 2017 9:58:30
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1226

Re: Jak vás přítelkyně ponižuje?

Příspěvek od Cuk »

Milankanasz píše:Obrázek

Obrázek

Neni lepši pocit nez sve hotwife dokázat uplnou oddanost tím ze hned potom co dojde domu od sveho milence,kleknu na zem a zlíbám její nadherne nozicky a pekne poprosím svoji zenu jestli by jsem mohl jí vyčistit tu její nádhernou Kundicku po jejím milenci.A ma zena na mne vzdy myslí když mne nechava doma klecet u dveři protože mne nechce vzít sebou.Ale vždy když na ni jako spravny cuckold pockam tak mi necha celej jeho naklad v jeji kundičce kterou mí necha pekne vylízat , az je ma paní císta tak mne necha za odmnenu si to udelat sam na její nozicky, na povel sve pani jak se udelam,tak ma pani mne skoro pokazde donuti posobe vsechno sníst...teprve az potom je ma Pavlínka spokojena az mne uplne poníži.pote mi nasadi moji klicku a cekam jen kdy budu moct byt opet jeji cuckold.
Uplne mi z toho stoji ... ja ki zatim nenasel milence ale cokoliv vystrikam musim slizat a kdyz chci a ona ne , tak musim na zada nohy nahoru a vyhonit se do pusy ...nekdy pomuze ...a nekdy kdyz tam treba ma kamosky a predvado se tak musim hned dvakrat za sebou a jeste mi plive do tvare a pusy kdyz nez podruhe stoji
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Amazon [Bot], b-bboy, berengar44, Berysekk123, bgeorge, Bing [Bot], bullmaster, chacaturjan1, Flyman, Google [Bot], jexxl, kandaz, korbacik, LightlyDominant, lukhas, Milkas, moby2, mucko5055, Pytrisek, Sub43, THOMAS69 a 158 hostů