Jak vás přítelkyně ponižuje?

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
fucker86
Příspěvky: 40
Registrován: ned 27. črc 2014 12:51:37
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=37

Jak vás přítelkyně ponižuje?

Příspěvek od fucker86 »

Téměř ke konci mého vztahu s přítelkyní jsme jeli na výlet s partou, kde byl i kamoš, se kterým mi nasazovala parohy. Večer před výletem přijela ke mne domů, po večeri se svlékla do sexy spodního prádla, které jsem ji dal k narozeninám, a lehla si do postele. Byl jsem hrozně nadržený, svlékl jsem se do trenek a chtěl jsem si lehnout k ni a zašukat si, ale ona se na mne podívala a řekla, ať nepočítám, že něco bude. Myslel jsem, že si dělá srandu a snažil jsem se dostat do jejích kalhotek. Ale bránila se. Když jsem se jií zeptal, proč nechce se mnou šukat, řekla, že její kundička mi už nepatří. Že chce šukat už jen s Laďou.
To mě ještě víc vzrušovalo, ale zároveň štvalo. Celou noc jsem se snažil, abych se do ií dostal, prosil jsem ji, aby mi aspoň ještě jednou dala, ale jen se mi vysmála.
Brzo ráno jsme přišli na nádraží. Jak uviděla Láďu, celá se rozzářila, přišla k němu a dala mu pusu na přivítanou. Nasedli jsme do vlaku, seděl jsem proti ní, on vedle ní. Po chvíli se Láďa zvednul a šel na chodbu k oknu, ona po pár minutách šla za ním. Stáli tam a povídali si, občas se usmáli. Občas se podívali ma mě. Po půl hodině se vrátili zpátky do kupé. Sedli si na své místo a Láďa se ma mne ušklíbnul. Cesta byla dlouhá, tak jsem si na hodinu zdřímnul. Když jsem se probral, byli jsme už skoro na místě. Přítelkyně seděla přede mnou a Láďa se usmíval více než předtím.
Pak jsme vyrazili na túru. Ona šla převážně s ním, furt se někde zpožďovali, ale nikdy neměli dost času na to, co potřebovali. Stále jsem za nimi slídíl, celý nadržený, jestli se o něco pokusí. Hráli si se mnou, ale po obědě už je to přestalo bavit. Když se zase opozdili a já je konečně našel, seděli na lavičče, líbali se, on ji prstil a ona mu třela péro přes kalhoty. Když mě uviděli, Láďa proti mne vyrazil, jako by mi chtěl rozbít hubu. Nasraným hlasem se mne zeptal, proč je šmíruju. Než jsem stačil odpovědět, přítelkyně, která si právě zapínala kalhoty, mi říká: říkala jsem ti, že moje kundička už patří jen jemu. Na to se Láďa začal smát a říká: "ráno mi vyprávěla, jak jsi celou noc prosil, aby ti dala, jak jsi nadrženě škemral, ale stejně ti nedala. Teda řeknu ti, když mi to vypravěla, tak mě vzrušila ta představa, že jsem ji musel jít ošukat". Jen jsem ze sebe vykoktal: "a kdy jste to stihli?" Odpověděl:"Ty o tom ani neviš?? hned ráno ve vlaku! prcal jsem ji na záchodě tak, že se divím, že te to nevzbudilo"
Pak mi jen řekl, ať už nedolézám a jen tak mimochodem, že bychom mohli zajít večer na pivo, stejně prý nebudu mít co dělat.
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Jak vás přítelkyně ponižuje?

Příspěvek od kandapraha »

fukcer : tak to je LUXUSNI!!! zenske jsou mrchy, vid? proc u tebe vlastne prespala? protoze u nej nemohla, takze te jen vyuzila? Nadherne te ponizila a OPRAVDOVE, protoze to nebylo jen z hecu, ze jsi to po ni chtel, ale proto, ze se ji to muselo libit a vedela, ze uz ti neda.
Uživatelský avatar
brm
Příspěvky: 460
Registrován: pon 14. črc 2014 1:06:17
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Rád ponižuji ubožáky a przním jejich nadržené a nespokojené kurvy.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=414

Re: Jak vás přítelkyně ponižuje?

Příspěvek od brm »

Kdysi jsem šukal perfektní blond kurvičku, která měla toho svýho fakt ochočenýho. Dělal nějakýho náměstka ve velký firmě. Při šukání té jeho děvky jsem mu nahrál na mobil, jak heká, jako by ji rvali rodidla. Byla to neuvěřitelná HEREČKA. Miloval jsem ji, s jakou chutí a odhodláním toho svýho sráče ponižovala. Opravdu je to bavilo, byl to super pár. Ale to jsem odbočil.
Nahrál jsem mu tu jeho naříkající děFku a ona mu to nastavila jako zvonění do mobilu ke svému kontaktu. Bylo tam slyšet pleskání přes prdel a nadávky, "drž ty kurvo, tak se mi líbíš" atd. Druhej den měl ten chcípáček poradu. Jistě si umíte představit, jaký to pro něj byl zážitek.
Ona byla dobrej střelec, takže jsme mu často takhle narušovali soukromí a klidnej spánek. Občas jsem ji šoustal u nich doma a ona mu volala. Ale ne na mobil. Nechala se na něj přepojit. A protože nebyl právě v kanceláři, tak mluvila se třema lidma, než ho sehnali. Při tom jsem ji šukal do prdele a ona u toho mluvila tím charakteristickým hlase jebané děvky. No, soukala to ze sebe v intervalech, jak jsem ji šukal. On měl opět krásný zážitek a já jsem mu doma postříkal celý pracovní stůl i papíry do práce. Byl hrozně čistotnej, měl rád pořádek a rád uklízel. Tak jsem mu chtěl jeho hobby dopřát :lol:
V práci bylo po měsíci každýmu jasný, že je to zasloužilej paroháč.
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Jak vás přítelkyně ponižuje?

Příspěvek od kandapraha »

Uz dlouho jsme s mou laskou nedelali nic vzrusujiciho a ani jsem pred ni neklecel nahy a nelibal ji nohy. Proto premyslim, ze kdyz se blizi ted ten vanocni cas a bude vice casu na hrani, navrhnul bych ji nejakou novou hru, praktiku, nebo nejake nove ponizeni. Mozna bychom u toho i neco vyfotili.

Proto se ptam Vas, mili kolegove a soutrpnici, jake ponizeni bych si mel u sve pani vyprosit? Nechat se zavrit do pasu cudnosti pres svatky a zkazit si tak sex na konci roku, to byl muj prvni napad, ale chtelo by to neco odvazanejsiho, neco co ma vetsi grady a mou panicku by to zaujalo.
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: Jak vás přítelkyně ponižuje?

Příspěvek od zvědavec »

kandapraha píše:Uz dlouho jsme s mou laskou nedelali nic vzrusujiciho a ani jsem pred ni neklecel nahy a nelibal ji nohy. Proto premyslim, ze kdyz se blizi ted ten vanocni cas a bude vice casu na hrani, navrhnul bych ji nejakou novou hru, praktiku, nebo nejake nove ponizeni. Mozna bychom u toho i neco vyfotili.

Proto se ptam Vas, mili kolegove a soutrpnici, jake ponizeni bych si mel u sve pani vyprosit? Nechat se zavrit do pasu cudnosti pres svatky a zkazit si tak sex na konci roku, to byl muj prvni napad, ale chtelo by to neco odvazanejsiho, neco co ma vetsi grady a mou panicku by to zaujalo.
Už ses naučil si sám sobě kouřit bimbáska? A nevymlouvej se že ho máš malýho a nedosáhne ti do pusy.
Tak to můžeš předvést tvý paničce a ona ti může trénovat v kouření ať se zdokonalíš. A abys měl motivaci, požádej ji o tvůj půst dokud to nezvládneš. Jsou přeci Vánoce k nim půst patří.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Jak vás přítelkyně ponižuje?

Příspěvek od subkanda »

Tohle mně docela zaujalo. Vymyslíte prosím někdo podobný úkol i pro mně a mou lásku? Připomínám, že nemáme zkušenosti s reálným kandaulismem a ani bychom to letos nechtěli nějak lámat přes koleno, takže by to mělo být spíše z kategorie domácího ponižování a nebo online komunikace mojí paní s kamarády.
Uživatelský avatar
bibeo
Příspěvky: 561
Registrován: stř 26. lis 2014 23:22:51
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: oba sice switch ale ja nejradeji v sub roli :) rad pokecam s Bullem

Re: Jak vás přítelkyně ponižuje?

Příspěvek od bibeo »

Co feminizace?
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Jak vás přítelkyně ponižuje?

Příspěvek od subkanda »

bibeo píše:Co feminizace?
To už máme za sebou, i když žádné extrémní formy, panička na to není, ale tanga už jsme zkoušeli. Hned na to jsem vyfasoval slušnej výprask, docela jí to hecovalo.
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: Jak vás přítelkyně ponižuje?

Příspěvek od zvědavec »

subkanda píše:
bibeo píše:Co feminizace?
To už máme za sebou, i když žádné extrémní formy, panička na to není, ale tanga už jsme zkoušeli. Hned na to jsem vyfasoval slušnej výprask, docela jí to hecovalo.


Panička má hezké nožky a krásně nalakované nehtíky. Nedivím se že je rád laskáš. Ale kárám tě že tak hezké nožky jsi zošklivyl tím černým obdélníkem!
Zkus to znovu lepší fotkou! Ať zase nezkazíš krásu tvý paničky.
Uživatelský avatar
bibeo
Příspěvky: 561
Registrován: stř 26. lis 2014 23:22:51
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: oba sice switch ale ja nejradeji v sub roli :) rad pokecam s Bullem

Re: Jak vás přítelkyně ponižuje?

Příspěvek od bibeo »

Primlouvam se tez za fotky nozek.. V peknych botickach ci bosich ;)
Odpovědět