Jak vás přítelkyně ponižuje?

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Delfador
Příspěvky: 42
Registrován: sob 04. čer 2016 21:51:20
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak vás přítelkyně ponižuje?

Příspěvek od Delfador »

u mě držení pod krkem, nějaké MMA submision, pleskání přes péro apod - vše jen při sexu.
Lux
Příspěvky: 318
Registrován: úte 04. říj 2016 13:38:51
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Rad sluzim svojej drahej.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1868

Re: Jak vás přítelkyně ponižuje?

Příspěvek od Lux »

Moja ma momentalne ponizuje ze minnehoni ani doo nej neemozem v niknut, sex je v ppdstate u nas len taky ze ja sa staram o jej orgasmi mone su momentalne v nasom sexe zakazane
wedi1
Příspěvky: 352
Registrován: pon 13. říj 2014 20:59:12
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Žilina

Re: Jak vás přítelkyně ponižuje?

Příspěvek od wedi1 »

Myslíš si,že ju uspomojuješ len ty?
Milankanasz
Příspěvky: 124
Registrován: úte 16. srp 2016 9:57:26
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit

Příspěvek od Milankanasz »

H
kacer007
Příspěvky: 25
Registrován: pát 24. dub 2015 17:52:32

způsob ponížení

Příspěvek od kacer007 »

Zdravím,
rád bych se dotázala jaké způsoby ponížení máte rádi, případně jak vás manželka ponižuje? Budu rád za každou inspiraci
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: způsob ponížení

Příspěvek od tarenor »

Líbání nohou, to můžeš dělat úplně kdykoliv. Libani nohou při sexu s milencem,nebo po návratu od něho.
martin
Příspěvky: 213
Registrován: pát 03. říj 2014 16:13:03
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme manželský pár a již mnoho let praktikujeme vztah cuckold-HW. Rodinného přítele máme, nikoho nehledáme.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1699

Re: Jak vás přítelkyně ponižuje?

Příspěvek od martin »

Líbání nohou je asi základ. Pro pokročilejší - lízání vystříkané kundičky. Nejlépe v uzamčení. Pak škádlivé komentáře ke tvému (ne)výkonu v porovnání s výkonem milence.
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Jak vás přítelkyně ponižuje?

Příspěvek od pepe »

Určitě silné plácání přes koule, nebo slabší kopání. Je to ponižující, muset držet a přitom se svíjet a kroutit bolestí.
bajzic
Příspěvky: 54
Registrován: sob 24. led 2015 9:10:58
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak vás přítelkyně ponižuje?

Příspěvek od bajzic »

Když jí olizuji nožičky od svého semene a ještě mě popichuje tím at přidám že je nechutné jak to po ní teče
robos001
Příspěvky: 36
Registrován: čtv 29. bře 2018 11:53:36
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak vás přítelkyně ponižuje?

Příspěvek od robos001 »

Lux píše:
pepe píše:Libilo by se mi treba, kdybysme zalozili vlakno o velikosti penisu. Adobre vybaveni chlapi a holky by nam s malymi pery psali, jak je velikost dulezita a jak nemuzeme tu svoji s nim uspokojit a tak. Vzrusovalo by to taky nekoho? Takova sin vysmechu a ponizeni.
Dobry napad uz len aby sa nas nazbieralo viac a niekto nabral odvhu na realizaciu. Kopa dobrych myslienol takto skoncilo
Taky bych byl rád za komentování a ponižování našich malých ptáků. Mám ho malého a mám hezkou mladou přítelkyni. Rád si i s někým vyměním foto ptáků a žen
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Amazon [Bot], BobbyPossumcods, Bothofus, ccuckk, Ekimus, Erek-tus, Fleur, gandalf, Gomez, H05, Honda4111, Joseph, Kandaazena, Katgeor, Kliďas, korbacik, libertines, Mispulin, muf75, nebe12, Nelx, Nicka, Old_Lake, Semrush BOT, supk, svkdca, terpsichor, trinecak, wlanman, xXxXxXx a 185 hostů