Jak vás přítelkyně ponižuje?

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Lux
Příspěvky: 318
Registrován: úte 04. říj 2016 13:38:51
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Rad sluzim svojej drahej.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1868

Re: Jak vás přítelkyně ponižuje?

Příspěvek od Lux »

pepe píše:Hlavne mi pripada, ze nikomu se moc nechce urazet a vysmivat se malemu peru. Mozna je to nejaky soucit? :-) tezko rict. Kolik ho mas?
Ja mam 13cm
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Jak vás přítelkyně ponižuje?

Příspěvek od pepe »

To je hodně málo. Líbí se mi, že malý s kundou nikdy nic nezmůže. Ale když ji šuká velký, tak ji roztáhne a malý je potom úplně na nic, protože je volný a nemá z toho nic ani ona ani on. Ale když ho tam vrazí ten s velkým, je to zase rozkoš.
Lux
Příspěvky: 318
Registrován: úte 04. říj 2016 13:38:51
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Rad sluzim svojej drahej.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1868

Re: Jak vás přítelkyně ponižuje?

Příspěvek od Lux »

Jo tak ja som v panicke nebol od vianoc, hovori ze to nema moc zmysel viac ju uspkojim jazykom. Momentalne mi zakazal si holit vtaka a vzdy ked ju ziadam nadrzany ako prasa aby mi vyhonila tak niekedy aj povie ze ano a jak sa vyzlecem povie ze takych hnusakou chlaptych nechyti ani do ruky. Je to taka kurvicka, momentalbe si robi somnou co chce
Uživatelský avatar
wolfman
Příspěvky: 22
Registrován: stř 25. kvě 2016 15:27:40
Role muže: je BULL
Bydliště: Brno

Re: Jak vás přítelkyně ponižuje?

Příspěvek od wolfman »

pepe píše:Hlavne mi pripada, ze nikomu se moc nechce urazet a vysmivat se malemu peru. Mozna je to nejaky soucit? :-) tezko rict. Kolik ho mas?
Me hlavne prijde, ze to neni duvod - mit velky pero taky neni vzdycky vyhoda, obcas se totiz nekam nevejde.
Macicka4444
Příspěvky: 143
Registrován: ned 02. dub 2017 14:56:16
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak vás přítelkyně ponižuje?

Příspěvek od Macicka4444 »

Chlapci s malými neutesujte sa. Velke péro je vzdy výhoda. Mám uratseného aj manzela aj milenca a hoci to niekedy trosku boli, velky je velky :)
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: Jak vás přítelkyně ponižuje?

Příspěvek od Retistran »

Macicka4444 píše:Chlapci s malými neutesujte sa. Velke péro je vzdy výhoda. Mám uratseného aj manzela aj milenca a hoci to niekedy trosku boli, velky je velky :)
Mam jine zkusenosti :D Znam i par, kde se to na bolesti a velkem peru ztroskotal vztah. Ne kazde pero je stozar, ale taky ne kazda kunda je jak vrata do pískovny :)
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: Jak vás přítelkyně ponižuje?

Příspěvek od Retistran »

Nemyslim tim to, ze bych obhajoval male pera pod 15,0cm, ktere opravdu vetsinu holek neuspokuji, jako spis vyvracim to, ze mit velikeho je takovy bonus. Prumer cr ma byti kolem 15,5cm, mam 16,0cm a na rozdil od lamaradu s malymi i s velkymi jsem mel nejmensi procento znechucenych sexu a pocet vydarenych vyssi.
Macicka4444
Příspěvky: 143
Registrován: ned 02. dub 2017 14:56:16
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak vás přítelkyně ponižuje?

Příspěvek od Macicka4444 »

Chlapci na sex je dobre mat chlapa ale radsej dvoch, s peknymi, dobre vyvinutymi vtakmi, ale hlavne pozornych, trpezlivych, jemne zvrhlych a taktiez vybavenych sikovnymi jazyckami. Potom nemoze nic ztroskotat.
Ak su vsetci veseli a zvrhli, tak sa dielo podari. A dielo - tym myslim kvalitne a niekolko krat urobena samicka :)
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Jak vás přítelkyně ponižuje?

Příspěvek od pepe »

Naprosto s tebou souhlasím velké pero je vyhoda skoro vždycky. Uz samotný estetický vjem je dokonalý stimul a pouhá představa většinu žen vzrušuje.
Vzdycky se najdou tací co budou vytahovat ty výjimečné případy kdy nějakou holku velký bolel ale to jsou naprosté výjimky a nemá smysl se jimi zabývat. Musímese smířit s tím že větší je prostě lepší
Macicka4444 píše:Chlapci s malými neutesujte sa. Velke péro je vzdy výhoda. Mám uratseného aj manzela aj milenca a hoci to niekedy trosku boli, velky je velky :)
Macicka4444
Příspěvky: 143
Registrován: ned 02. dub 2017 14:56:16
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak vás přítelkyně ponižuje?

Příspěvek od Macicka4444 »

Nevadi, ked niekedy trosku boli.
To patri k veci.
Lepsie ak boli, nez by si ho nemala vobec citit :)
Odpovědět