Kandaulismus ukazování paniček venku

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Kandaulismus ukazování paniček venku

Příspěvek od dark »

Láká Vás ukazování Vašich paniček na veřejnosti? Provokování, odhalování a pozorování reakcí kolemjdoucích překvapených mužů?
Nebo byste rádi fotili svoji ženu na netradičním místě, kde Vás může někdo přistihnout? Napište svoje představy a touhy, nebo tipy, budeme je dávat sem, pod sebe a vyrobíme tak databázi nápadů a situací, při kterých by mohla Vaše panička ukázat více, než musí.


TIPY na zážitky s ukazováním :
(napište, kde a za jaké situace by mohla Vaše láska ukázat kousek svého těla)

1) nechat si od prodavače nazout boty (panička by neměla kalhotky)
2) ukazování se v autě na dálnici (kamiony, autobusy)
3) donáška jídla, pizzy a panička by byla třeba jen v kalhotkách a podprsence (přítel může pozorovat poslíčka z dálky nebo vedlejšího pokoje kam není vidět)
4) opalování na zahradě, když se soused dívá

Místa, kde mají přístupné webkamery :
(Znátě nějaký podnik, nebo místo, kde se dá koukat přes webku a kde byste mohli ukázat ostatním Vaši partnerku?)

TIPY na focení v přírodě - místa, scény :
(Kdybyste měli fotit Vaši lásku někde venku, v přírodě, kde by to bylo, co by měla na sobě a co by měla dělat? Dejte tip na zajímavé focení)


ADMIN : Postupně budeme přidávat všechny dobré nápady sem, do prvního příspěvku. Pište tedy klidně svoje tipy.




Původní dotaz :
dark píše:Ahoj, hledám a nikde to nevidím.
Nebylo tady kdysi téma o ukazování partnerek venku? Předvádění, odhalování, provokování a tak? Ztratilo se? Asi by se mělo zase udělat ne? Vždyť to je to hlavní o čem kandaulismus je.

Chodíte někdy ven jenom tak provokovat? Že si vaše manželka oblékne něco provokativního a potom sledujete pohledy mužů, jak se dívají do výstřihu, nebo třeba na nohy a tak?
A co třeba milování někde venku, parkoviště, odlehlé místo, kde může někdo šmírovat, láká to taky někoho? Pokecáme?

Koupili jsme si zrcadlovku a láká mě, vyrazit někam ven něco nafotit. Bylo by zajímavé, kdyby se někdo díval.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Kandaulismus ukazování paniček venku

Příspěvek od dark »

Můžete mi klidně napsat nějaké tipy na focení,, jako místa, situace a tak, co vám příjdou zajímavé a kde byste vy osobně fotili, kdybyste měli hezkou ženu a dobrý foťák nebo jenom čas a chuť fotit. Venku už je docela teplo takže nás to táhne ven něco nafotit. Ale líbilo by se nám třeba focení v kabinkách, nebo ve sklepě paneláku, atp. Dejte nějaké typy. Klidně i na oblečení co má mít moje přítelkyně u toho na sobě.
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Kandaulismus ukazování paniček venku

Příspěvek od pepe »

Na verejnosti tady hodne foti nick Petule40 mozna bude mit nejake tipy :-) Taky se mi to libi, ale moje pritelkyne na to moc neni. Kdyby byla, tak by se mi libilo treba takove to foceni na ruznych opustenych mistech, tovarny a tak. je to hezke prostredi, ale nevim jestli byste tam nekoho potkali, mozna bezdomovce :-)
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Kandaulismus ukazování paniček venku

Příspěvek od subkanda »

Ano tohle téma se tu už řešilo a nebyl moc zájem. Šlo vlastně o nějakou databázi míst, kde se dá šukat a být přitom načapán. Prostě každé město má svoje šukací místo, kde se sjíždějí ti, kteří nemají soukromí doma a šukají tam v autě a tak.

Myslím že to narazilo na to, že většina chce být anonymní takže se nepodepíše, že třeba tady tenhle kopeček v Pardubicích je super.

Byl by zájem, kdybych tady postnul nějaký anonymní chat kam byste mohli vkládat souřadnice nebo odkazy na mapy.cz? A kandapraha nebo admin by to pak třídil do prvního příspěvku třeba podle regionu, města, atd. Bez toho, aniž by bylo vidět, kdo to vložil. Ani admin by to nevěděl, nemuseli byste psát vůbec nick, jenom poslat místo.

Já mám v hlavě ještě druhý nápad, že by se dal sestavit seznam míst, kde mají webové kamery. Ať už na ulici, před nějakým podnikem, atd. Hodně bazénů a welnessů má dneska taky online kamery. Takže je vidět páry, co se koupají. Sice špatně, ale je. A na ty kamery se dá koukat online, takže bysme se třeba domluvili, že půjdete s partnerkou někam ven, nebo na bazén a v danou hodinu ji vytáhnete před kameru a předvedete nám ji. To by bylo taky zajímavé, ne?

Samozřejmě tipy na focení bych ocenil taky, ale venku je ještě zima, takže to nespěchá :-D
Sundin
Příspěvky: 913
Registrován: ned 04. zář 2016 23:44:04
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: som muz ,rad ukazujem zenu a rad sa pozeram na ine zeny ,rad pomenim fotky
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=689

Re: Kandaulismus ukazování paniček venku

Příspěvek od Sundin »

Obrázek

Mne sa veľmi páči takéto niečo ,ked nejakému cudziemu by sa ukazala akoze nahodou niekde ,ako by reagoval , sledovať to z blízkeho okolia ,ouu
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Kandaulismus ukazování paniček venku

Příspěvek od subkanda »

Tak to je dost dobré :-) zajímal by mně pohled toho prodavače, to by bylo wow :-) Ale dneska už asi nenajdeš obchod s botama, kde by takhle ochotně pomáhali, nebo se pletu?
Sundin
Příspěvky: 913
Registrován: ned 04. zář 2016 23:44:04
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: som muz ,rad ukazujem zenu a rad sa pozeram na ine zeny ,rad pomenim fotky
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=689

Re: Kandaulismus ukazování paniček venku

Příspěvek od Sundin »

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Alebo takéto niečo,z auta kamionakom sa vystavovať
Sundin
Příspěvky: 913
Registrován: ned 04. zář 2016 23:44:04
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: som muz ,rad ukazujem zenu a rad sa pozeram na ine zeny ,rad pomenim fotky
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=689

Re: Kandaulismus ukazování paniček venku

Příspěvek od Sundin »

subkanda píše:Tak to je dost dobré :-) zajímal by mně pohled toho prodavače, to by bylo wow :-) Ale dneska už asi nenajdeš obchod s botama, kde by takhle ochotně pomáhali, nebo se pletu?
Snáď sa najde ešte, len musim moju manželku nahovoriť na niečo podobné,zatial sa promenaduje nahá len po dvore, maximálne susedia ju možu vidieť
Sundin
Příspěvky: 913
Registrován: ned 04. zář 2016 23:44:04
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: som muz ,rad ukazujem zenu a rad sa pozeram na ine zeny ,rad pomenim fotky
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=689

Re: Kandaulismus ukazování paniček venku

Příspěvek od Sundin »

subkanda píše:Tak to je dost dobré :-) zajímal by mně pohled toho prodavače, to by bylo wow :-) Ale dneska už asi nenajdeš obchod s botama, kde by takhle ochotně pomáhali, nebo se pletu?
Dobré by bolo aj , to normal funguje, donáška pizze domov a keby otvorila nahá ,ja by som sledoval odniekial ci by si na nu trufol a aspoň by ju pochytal niekde ,či viac
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Kandaulismus ukazování paniček venku

Příspěvek od subkanda »

Tak hlavně by to nemělo být takhle oplzlé, jako třeba těm kamioňákům, líbí se mi, když to působí nenásilně a je v tom trocha hravosti. Sednout si v obchodě na sedačku a nechat si nazout boty, na tom není nic vulgárního. Že u toho dáma nemá kalhotky.... To je právě ta rafinovanost. Nakonec ví to jen ten prodavač, ona a já :-) Fakt bych chtěl vidět jeho pohled. To by mohla být docela zábava, dostávat takhle chlapy do rozpaků.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Berysekk123, Bing [Bot], francikopus, haah, jonny, Ladislav, Mispulin, NepAl1967, nezbed, Paida, Robin, Starejprazak a 40 hostů