Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od pepe »

To je krasne, chtel byt byt ve vasi moci, nadrzeny treba mesic, jenom prosit skemrat a poustet semeno po kapkach. Staral bych se o rozkos a orgasmy a sam bych byl nadrzeny, uplne mimo. Nohy bych libal a celkove byste byla moje panicka :oops:
rostaci píše:ne, byla sem chladnokrevna potvora. a udělala si to ....nesměl se mě ani dotknout...jen koukat.pamatuji si že jsem si o jeho klec zamerne oprela nohu...v tomdle jsem byla fakt mrcha...proste to byla hra....ty ja miluju....
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od subkanda »

Když se chováš jako nadržený pes, co by pro kost aportoval, tak si pak prostě nepřipadáš jako sebevědomý chlap, to nejde :lol: Jasně, že jsme to oddělovali, že to byla hra a moje láska mi to nedávala nějak sežrat, jako že jsem nadrženej jak pes a že jsem v jejích očích něco méně, to vůbec. Ale šlo prostě o ten pocit. Někdy jsem na ní sám viděl, že by raději chlapa co si ji chytí za krk a vrazí ho tam, než ratlíka co se klepe a ukapává mu do trenek semeno.
rostaci píše:aha a neslo to nejak udrzet v rovine hry?aby ti to nedegradovalo tve sebevedomi?
Uživatelský avatar
rostaci
Příspěvky: 323
Registrován: ned 23. dub 2017 22:45:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsem rafinovaná potvora

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od rostaci »

tak když nejsi subik a měli jste to jen jako občasnou hru tak to bylo asi v pohodě ne?to je asi další oblast s kterou muži rádi experimentují, je to tak?a vůbec, mate vy jako chlapi radi zenskej pas cudnosti?
Uživatelský avatar
rostaci
Příspěvky: 323
Registrován: ned 23. dub 2017 22:45:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsem rafinovaná potvora

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od rostaci »

tak když nejsi subik a měli jste to jen jako občasnou hru tak to bylo asi v pohodě ne?to je asi další oblast s kterou muži rádi experimentují, je to tak?a vůbec, mate vy jako chlapi radi zenskej pas cudnosti?
malep
Příspěvky: 78
Registrován: stř 28. říj 2015 21:38:03
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od malep »

Mě jako subika by moje zena v pasu cudnosti vzrušovala kdybych i já byl zamčený a klíče měl náš pán. Nikdy jsem ale nic takového nezažil, vždy jsem měl dominantní ženy.
sorryjako
Příspěvky: 133
Registrován: čtv 30. bře 2017 12:23:35
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: muže nemám
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od sorryjako »

To je dobry napad, oba v pasu
Pixar
Příspěvky: 563
Registrován: úte 28. úno 2017 8:35:02
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Užíváme si to ;-)

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od Pixar »

Yxunomei píše:
Pixar píše:No s klíckou na penis ne, ale s obojkem ano. A bílí submisivní ubožáci, kteří neumí ani psát s diakritikou a píší debilní příspěvky do fóra, sní své sny o tom, kterak by černý měl to štěstí a mohl zasunout do bílé....
Mozna bez diakritiky pisou proto ze to smolej pres mobil vime? Napriklad. Neni debil jako debil, nekdo ze sebe udela blba uz jen tim ze se pokusi urazit ostatni a sam je pritom vydlabanej jak necky. :)
Na mobil bych to nesváděl, i na mobilech se už spousty let dá psát s diakritikou... ;)
Uživatelský avatar
rostaci
Příspěvky: 323
Registrován: ned 23. dub 2017 22:45:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsem rafinovaná potvora

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od rostaci »

subkanda píše:Není čas... a asi ani chuť. Začalo mi pak připadat, že se to na chlapa nesluší, aby se choval jako nadržený pes a měl něco na péru :-) Asi vyhrála moje dominantní půlka a řekl jsem si, že se bez toho obejdu. Navíc jsem býval šíleně nadržený a čím víc jsem byl nadržený, tím víc jsem byl poslušný. Tohle se hodně používá spíš na to, aby ženská donutila chlapa k absolutní poslušnosti. Funguje to dokonale, musím říct :-)

Ale jako ta moje sebevědomá půlka mi říkala, že bych neměl být poslušný, že moje láska má ráda zlobivé :-)

ze tvoje laska ma rada zlobive? zlobive v cem?prijde mi ze jste si to uzivali oba,a ze se ona v ty roli neztracela spis naopak...kdyz ses dokazal rozechvet........tak proc si zacal zlobit? a jak?jako ze jsi ji chytil za cop kdy si chtel a vzal si ji?nebo jak si zlobil?
Uživatelský avatar
rostaci
Příspěvky: 323
Registrován: ned 23. dub 2017 22:45:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsem rafinovaná potvora

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od rostaci »

stejne by me zajimalo jakej typ klicky mate nejradsi...kovova je asi dost tezka,ze? takze pouzivate ty umelohmotny?nebo jen ty silikonovy navleky?ikdyz silikonovej se neda zamknout.....jak to mate?
Uživatelský avatar
bizzarre
Příspěvky: 188
Registrován: úte 18. lis 2014 10:56:08
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=136

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od bizzarre »

rostaci píše:stejne by me zajimalo jakej typ klicky mate nejradsi...kovova je asi dost tezka,ze? takze pouzivate ty umelohmotny?nebo jen ty silikonovy navleky?ikdyz silikonovej se neda zamknout.....jak to mate?
plastovokovový combo :))) Ale volil bych kovovou na míru nebo silikonovou pro dlouhodobější nošení...
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, Amazon [Bot], bimbis, Fero369, Flyman, getto, Google [Bot], Honda4111, Janovak1977, Joseph, Kandaazena, kandaz, libertines, Mispulin, moto50, nebe12, Nelx, Nicka, Noem, ola, Old_Lake, onpropar, supk, svkdca, terpsichor, wfs, wuua, Zajíček a 180 hostů