Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Pixar
Příspěvky: 563
Registrován: úte 28. úno 2017 8:35:02
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Užíváme si to ;-)

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od Pixar »

lairdhohn píše:Ahojky, narazil jsem na knihy od Gergie Ivey Green. Nemáte někdo ponětí jestli se tyto knihy nechají sehnat i v Češtině?
Těžko...
Uživatelský avatar
lairdhohn
Příspěvky: 67
Registrován: úte 13. zář 2016 17:31:21
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár. Oba hetero. Rád svou ženu ukazuji a půjčuji jiným mužům.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1023

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od lairdhohn »

Tak to si mě moc nepotěšil.
rubberhappy
Příspěvky: 4
Registrován: ned 11. lis 2018 6:53:12
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: jsme pár již 30let

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od rubberhappy »

Nošení PC není o rekordech ale o pocitech po odemčení a zamčení nemám ani po 30 letech s mou manželkou vztah paní a poslušný subík ale po roce nošení PC je sex o něčem jiném nemáme daný čas ani jiné úkoly pro odemčení ale když se ptáš na rekord tak 42 dní.
:lol: :shock:
Obrázek
rubberhappy
Příspěvky: 4
Registrován: ned 11. lis 2018 6:53:12
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: jsme pár již 30let

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od rubberhappy »

Vážení zamčení nevím o čem mudrujete když vás to nebaví nenasazujte a nemusíte vymýšlet jak z klece ven , někdy je to na hovno ale ten moment odemčení je k nezaplacení , nebo ne???
:lol: :shock:
Obrázek
venskym
Příspěvky: 68
Registrován: pon 18. dub 2016 8:09:12
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: Jsme pár, kde jsem kandaulista, ale partnerka zatím nemá pro to pochopení.

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od venskym »

Ahoj. Vyzkoušel jste už někdo takovýto typ pásu? Mně přijde jako dobře promyšlený hlavně co se týče způsobu zamčení a pouzdra na penis.
Obrázek
Uživatelský avatar
Bull1987
Příspěvky: 141
Registrován: úte 27. čer 2017 16:51:34
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem z Brna pravidelný dárce krve a plazmy zdravý očkovaný proti C19 175cm a mám tu galerie..

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od Bull1987 »

Ahoj, mam dotaz na vsechny kdo maji a nosi klicku, jake to je mit ho v kleci zavreneho treba tri mesice..
Rad bych to odzkousel.. Jak silny je pak orgasmus, jak casto prichazi erekce??

Laka me odzkouset roli zamceneho suba a prekonat se.. Rad bych vedel jake to, jak to prozivate vy..
Uživatelský avatar
cuckpig
Příspěvky: 486
Registrován: úte 30. srp 2016 15:07:31
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Manželé, já cuckold submisiv, ona vůči mně panička, kterou baví mně trápit drážděním ocásku, až jsem nadržený jako čuník. Občas pás cudnosti, občas bičík jako trest za nepovolený orgasmus. Jelikož mi záleží na jejím uspokojení, býček by bodl.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1712

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od cuckpig »

U mně bohužel nic moc, nevydržím s klíckou moc dlouho, jednou jsem jí měl tři dny, pak je to dost bolestivé. Nesehnal jsem takovou, která by měla dost volný kroužek. Jde to ale držet i bez toho, pokud je vůle.
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od tarenor »

Já vydržel jednou 5 noci, ke konci to už bylo hrozný.

Nosím to hlavně kvůli tomu pocitu podřízenosti před mojí paní, neni většího ponížení, než líbat nohy své paní se zamčeným penisem. To bez klece prostě nejde.
Uživatelský avatar
cuckpig
Příspěvky: 486
Registrován: úte 30. srp 2016 15:07:31
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Manželé, já cuckold submisiv, ona vůči mně panička, kterou baví mně trápit drážděním ocásku, až jsem nadržený jako čuník. Občas pás cudnosti, občas bičík jako trest za nepovolený orgasmus. Jelikož mi záleží na jejím uspokojení, býček by bodl.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1712

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od cuckpig »

Nemohu souhlasit, i bez toho to jde. Když jsem si ale poprvé vzal klícku do práce, paní se svěřila, že to bylo pro ní zajímavé.
xcryten
Příspěvky: 256
Registrován: pon 23. úno 2015 10:40:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od xcryten »

Ja nosil klicku v kuse skoro rok. Clovek si musi najit správny typ. pak je pravidelně stridat - vzdy pod dozorem. a co se týče orgasmu, tak se naučí jej mít a vytéct aniž by klicku musel sundavat - třeba když to dělá paní připínákem - jen ta představa co ji muze doprat je super :-)
Odpovědět