Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
YoungCuck
Příspěvky: 3
Registrován: stř 09. kvě 2018 17:25:56
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od YoungCuck »

petrpetr528 píše:Ahoj,poradte jakou klícku na většího ptáka?

https://lockedinlust.com/product/vice-plus/
nikde jsem se nikdy nedočetl, že by někdo vytáhl z the vice, prý je to jediný CB, ze kterého neni úniku bez klíčku
subboy 123
Příspěvky: 21
Registrován: úte 23. srp 2016 22:12:11
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od subboy 123 »

Ahoj, praskla nám hlava CB6000, ale všechny ostatní díly (kroužky, zámek, spojovací díly a hlavně dočasné zámky) jsou v pohodě a nepoužívané. Nesháníte někdo?
lubo
Příspěvky: 146
Registrován: pát 04. lis 2016 10:02:28
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Manželku priťahujú dominantejší mladší muži, je naklonená experimentom, nerada sa ukazuje na verejnosti, mala vzťah s iným mužom a páči sa mi to
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1207

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od lubo »

Ja mám cb6000. Najdlhšie som ho mal 4 dni. V noci ma bolel penis, erekcia a tak, však to poznáte, ale potom praskol ako je zlepený a zacvaklo mi to žaluďa. To bola bolesť. Našťastie mi to nepreseklo kožu. Ani neviem ako som to dal dole. Potom som to zlepil sekundakom a s malou dušou znova odskúšal. Drží to doteraz, ale pri nočných erekciach mi to skrtilo aj semenniky. Bal som sa, ze ma to postupne vykastruje, tak som si to prestal dávať. Minule sa ma manželka pýtala, ci to este mám a kde. Tak som sa len pousmial a neodpovedal.
Uživatelský avatar
Tarelis
Příspěvky: 11
Registrován: úte 01. kvě 2018 18:10:29
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Pár, rád sa s ňou pochválim 8)

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od Tarelis »

Keď som na to prvý krát narazil, prišlo mi to dosť divné. Ale s postupom času mi predstava že partnerke takto prenechám kontrolu nad svojim penisom začala pripadať dosť vzrušujúca. Nedávno som jej to spomenul a dúfal som že na mňa nebude pozerať ako na blázna. Najprv na to moc nebola ale povedala že to môžeme skúsiť a uvidíme. Tak som si objednal lacnú klícku, s tým že ak nás to chytí tak si kúpim niečo kvalitnejšie. Zatiaľ sme sa bavili čo a ako - nejaké pravidlá, atď, nemám chuť být nonstop zamknutý, vidím to ako potenciálne zaujímavé spestrenie sexuálneho života. Je vidno že sa jej tá predstava začína celkom páčiť, sama priznala že je už trochu nedočkavá kedy klícka príde nech sa do toho pustíme. Dohodli sme sa že bude kľúčik nosiť na krku ako takú malú provokáciu. Tak som zvedavý :)
lubo
Příspěvky: 146
Registrován: pát 04. lis 2016 10:02:28
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Manželku priťahujú dominantejší mladší muži, je naklonená experimentom, nerada sa ukazuje na verejnosti, mala vzťah s iným mužom a páči sa mi to
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1207

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od lubo »

Tá moja sa trochu smiala. Je to však riziko aj po morálnej stránke. Ženy vzrušujú drzí typkovia, ktorí vedia inteligentne drzo dobiedzať a žena nemá nad ničím kontrolu. Vtedy je vlhká. Ak však dostane plnú kontrolu nad svojim partnerom, prestane ju priťahovať a libido padá na nulu. Darmo, že ťa to bude vzrušovať, ona sa začne nudiť. Ja som to tiež skúšal, ale prestalo ma to baviť. Dokonca som ju nahovaral na sex v trojke mmf. Priznala sa mi, že už aj váhala ci to spraviť, ale chválabohu že to nespravila. Nedopadlo by to dobre. Označila ma za chlapa v druhej puberte. A vraj ma obavy s čím ešte pridem. Myslím, že ma berie s rezervou. Dokonca ma trochu podozrievala, že mam milenku. Neviem ako k tomu došla, možno preto že na sebe trochu pracujem.
somna-54
Příspěvky: 5
Registrován: úte 04. zář 2018 8:26:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od somna-54 »

Mám prisontrainer - kovový (Cudnost.cz). Výhodou je možnost užití ve spojení s Prince Albert piercingem (bohužel jen do průměru 6 mm)
Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
kAv
Příspěvky: 730
Registrován: pon 05. říj 2015 20:21:01
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=301
Kontaktovat uživatele:

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od kAv »

Jak je to s nocni erekci - opravdu se nedostavi?
somna-54 píše:Mám prisontrainer - kovový (Cudnost.cz). Výhodou je možnost užití ve spojení s Prince Albert piercingem (bohužel jen do průměru 6 mm)
Obrázek

Obrázek
martin
Příspěvky: 213
Registrován: pát 03. říj 2014 16:13:03
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme manželský pár a již mnoho let praktikujeme vztah cuckold-HW. Rodinného přítele máme, nikoho nehledáme.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1699

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od martin »

Ale dostaví a docela to bolí. V mém věku (50+) mě to probudí a po odeznění zase usnu. Při nejhorším pomůže studená voda. Ve věku 30 to asi mohou být probdělé noci a odřený pták. Tehdy jsme ale tuto hračku neznali.
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Pásy cudnosti, klícky na penis PORADNA

Příspěvek od seedLover »

Donře vycvičený.. Nalakovat a vyprovodit za milencem
Obrázek
Odpovědět