Kandaulismus poškozuje vztahy

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Kandaulismus poškozuje vztahy

Příspěvek od subkanda »

Zakládám tohle téma abychom si tady mohli vyěnit zkušenosti a názory na to, zda a jak kandaulismus a cuckold poškozuje partnerské vztahy.

1) Vybalil jsi na ženu že jsi kandaulista a její chování se změnilo? Jak se změnilo?
2) Byla ti žena nevěrná, přišel jsi na to a stal se z tebe kandaulista? Přesto to nějak poznamenalo Váš vztah?
3) Nemáš odvahu doma říct, že jsi kandaulista, přesto se utápíš v představách, jsi submisivní a žena toho čím dál více zneužívá?
4) Našla si žena HOTWIFE milence a opustila tě s ním?
5) Má žena milence a ty jsi cuckold, ale cítíš, že její vztah k tobě úplně ochladnul?
6) Jsi kandaulista nebo cuckold ale máš ze sebe výčitky? Připadá ti, že nejsi už ani chlap?

To je jen malý výčet témat na která by se tady dalo diskutovat. Poslední dobou mi to dost vrtá hlavou, protože mi připadá, že kandaulismus je takové náhlé pominutí smyslů, jako droga, když si šlehneš. Vystřelí tě to na emoční vrchol, zmítáš se v návalu pocitů, ale když se ohlédnu dozadu na profily a lidi co tady o svém kandaulismu psali, tak většina z nich už nepíše a spousta z těch lidí už v tom vztahu ani není. Připadá mi tedy, že to je takový poslední pokus jak ze vztahu který se vytrácí vymačkat ještě nějaké vzrušení, ale žena se u toho často zakouká někde jinde a muž si tím zase srazí sebevědomí, takže když se s ním žena rozejde, stane se z něj troska, která hledá nějakou mrchu, která s ním bude vymrdávat stejně, nebo ještě více, než bývalá.

A tak si často najdou nějakou zlatokopeckou svini, která se jich ujme jenom pro peníze, nebo majetek, zahraje na ně nějaké divadýlko, chlap ženskou živí, v horším případě na svou HOTWIFE přepíše barák, byt apod. a milá hotwife, jakmile se zajistí, začne praktikovat ultimátní cuckold, tzn. že už nemá žádné právo na nic, může si ho maximálně ve svém pronajatém bytě honit do záchodu nad tím, jaký je to chudák.
Znáte takový případ ze svého okolí? Já jich pár znám a myslím si, že ti lidé ani neví, že se tomu nějak říká, přesto kdyby psali svůj příběh sem na web, tak by byli ukázkovým párem hotwife-cuckold.

Ale pro většinu normálních lidí jsou párem "vychcaná zlatokopka + submisivní debil".
malep
Příspěvky: 78
Registrován: stř 28. říj 2015 21:38:03
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kandaulismus poškozuje vztahy

Příspěvek od malep »

K bodu 4 . To nebezpečí je tu vždy. Mě první žena opustila po 20 letech. Před tím měla několik stálích milenců . To nebezpečí ale asi není větší než u normálních vztahů
srdcervac
Příspěvky: 35
Registrován: čtv 22. pro 2016 14:01:47
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kandaulismus poškozuje vztahy

Příspěvek od srdcervac »

Nevěra a chuť si zašoustat s někým jiným je naprosto běžná věc. Tedy nevěra je běžná natolik, aby byla součástí života nás všech alespoň na úrovni okolní společnosti (vždyť kdo z nás neslyšel už od dospívání a adolescence o párech, které se rozešli z důvodu nevěry a nalezení nového partnera na jedné straně, popřípadě toto neřešil přímo s kamarádem/kou - nebo s kamarádem kamaráda, který tento problém měl?). Čistě fyzická, sexuální chuť si zašoustat s někým jiným než s mnohaletým partnerem (resp. po opadnutí klasické zamilovanosti a po etapě podrobného prozkoumávání těl, kdy se šuká jak v králíkárně) je podle mě součástí všech mladých dívek, žen, kluků a mužů. Všichni se oddali alespoň představám, drtivá většina pocítila fyzické pokušení, chuť, zvlhnutí z mužného kamaráda s kytarou a úžasným hlasem u táboráku, stojáka z dovádění na tobogánu a v bazénu s kamarádkou přítelkyně, jejíž tělo pouze v plavkách máte celé odpoledne na očích a za hřích byste prodali vlastní štěňátko do masny. Další otázka je, kolik lidí nakonec skutečně podlehne nebo je otestuje přímá možnost skutečné nevěry. Podle mě v nejpevnějších vztazích už od mládí hraje i roli, že člověk prostě moc žen/mužů neokusil a vrtá mu hlavou, jaké to s jiným je. Na druhou stranu vždycky platí, že pravidelný sexuální vztah vede u jednoho nebo k druhému k nějaké bližší citové zainteresovanosti. Kdo to zkoušel, tak ví, že prostě jen tak šoustat s kamarádkou pro zábavu x měsíců, rok, prostě nejde jen tak provozovat, ty sympatie tam vlezou u jednoho z nich a stanou se hlubšími. Nemusí to být přímo láska, ale i žárlivost, větší nároky na trávení volného času, zájem o společné řešení problému - a to pak vede dál. Kandaulismus možná u lidí, co ho porovozují, může zvýšit riziko poškození vztahu. Dle mého názoru to ale není obecně oproti normálním vztahům prakticky vůbec žádný rozdíl. Kromě toho záleží moc na individualitě. Někdo by se okamžitě rozešel s holkou, která by se opila na houseparty a někdo by si na ní v jejím bezvědomí udělal dobře, jiný by ji litoval a říkal že to je znásilnění. Další toleruje partnerce každou nevěru a dělá jako že nic a ona s ním zůstane z jistoty a ze zvyku - tam je otázka i když to je statisticky soudržný vztah, nakolik se to dá skutečně nazvat vztahem. Pro někoho je nahota přirozená, pro jiného intimní, pro někoho je sex zábava se dvěma orgány i když miluje jediného, pro jiného je soulož výhradně akt lásky a je vůči nevěře poměrně rezistentní.


Nevím z čeho kandaulismus/cuckolding vychází. Mou teorií vždycky bylo, že dříve se samci museli nějak srovnat se znásilněním svých milých, pokud byli poraženi silnějšími a i v rámci komunity museli svou milou přenechat významnějšímu/silnějšímu/podporovanějšímu a museli se nějak srovnat s tím, že mu ji někdo zneuctí a popř. oplodní. K tomu všemu platila vždy zásada, že je jistá jen matka, není jistý otec, stačí 5 minut a 1 kapka, natož tak celý den shánění obživy, zatímco pár chlapů zůstalo pro jistotu hlídat domov. Nějaká forma psychického srovnání se mohla prostě jako obranný mechanismus nastat. Toť moje osobní teorie. To ale mluvím o "přirozeném" paroháčství. Takovém tom, když vás prostě vzrušuje uznalý pohled jiného chlapa na vaši partnerku, nanejvýš jak ji někdo jiný šuká. Řekl bych že nějaká míra příjemného pocitu je u chlapů při takových představách docela dost běžná - nejobvykleji u pochvalných pohledů a komentářů kamarádů. Klece, klícky na penis, posluhování a urážení a libování si v terminologii typu HW a BULL, může být podle mě úchylka částečně nebo úplně jiného kalibru a původu, přijde mi prostě spíše masochistická.

Takže si myslím, že je třeba odlišit paroháče a paroháče.... nebo jak to nazvat. Je jasné že ty termíny nejsou úplně jasně používány.

Pokud vezmeme pro náš příklad první podmínku jako splněnou - Oba dva to mají v hlavě srovnáno. Pak si myslím, že daleko menší riziko je u kandů, kteří jsou plnohodnotní chlapi a jednou ,dvakrát za měsíc si zpestří pohlavní život tím, že on se podívá na svoji partnerku jak leží pod jiným, v posteli ve třech. Tak aby se nepřejedli a aby to bylo hlavně o tom natěšeném večeru a pohlavním styku. Čím více je to u někoho masochistická úchylka a vyžaduje rozkazování, stálého milence se kterým si jeho žena píše, vzrušuje ho čekat na milou doma zatímco ona si může dělat cokoliv. Tím větší riziko rozpadu tam je.

Jsou tedy podle mě dvě hlavní třídy tohoto stavu, kdy člověka vzrušuje sex partnerky s jiným - kandaulista zaměřený spíše na samotnou ženu a na pocit vlastní "reprezentace" a třeba i závisti a uznání u jiných samců - a kandaulista, která je masochistou a do ženy promítá své touhy po vlastním utrpení.

Zkušenosti s praktikami kandů, kteří ale nenosí klícky a neadorují své ženy za schůzky s milenci, mi přinesl život a seznámení se s určitými lidmi. Většinou to mají fakt tak, že jednou-dvakrát v měsíci přijde odpoledne nějaký kamarád, zajde se na vínko, pokecat a pak do postele a zbytek měsíce ho holka nijak speciálně nekontaktuje a neschází se. Nemusí výt vždy stejný kamarád. Musím říct, že mi osobně přišlo že to musí fungovat líp než o čem jsem se tu jen dočetl - submise, ponižování, posluhování, klícky, popř. stálí milenci a schůzky, popř. vše dohromady.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Kandaulismus poškozuje vztahy

Příspěvek od subkanda »

srdcervac : to je hodne zajimavy nazor a i kdyz dlouhy, tak stoji za precteni. Svym zpusobem mi mluvis z duse. Ze se z kandaulismu tema klickama a submisivitou stalo neco uplne jineho. Ze puvodne z mile trojky a zpestreni vztahu nejakou zmenou se stala forma tvrde masochisticke uchylky a z kandy, resp. parohace se stal masochista, uchylak, takovy, jaky si kdyz to prezenu nechava nasrat do huby, nebo se treba pochcat.
To, nad cim vetsina lidi ohrnuje nos a vidi to spise jako praktiku nekam do mucirny a na uchylne stranky pro uchylne lidi se stala jakasi vznesena vec, neco, co by melo byt normalni a o co se normalni chlapi ochuzuji, kdyz jsou "zarlivi".

Ale prave to je ono, ja mam pocit, ze tyhle praktiky uz nemaji s obycejnou zarlivosti resp. kandaulismem a ukazovanim partnerky, pripadne milym setkavanim se s milenci a okorenenim si zivota nic spolecneho. Je to dno, zumpa a maximalni underground co se tyka uchylek a toho, kam je clovek ochoten ve svem ponizeni se zajit.

Trochu me desi, jak se to tady stava normou, jak vlastne i ja vnimam treba vylizovani semene jako neco uplne normalniho. Kdysi to bylo neco nepredstavitelneho, neco co mne vzrusovalo prave pro teb pocit absolutni nenormalnosti, ze kdybych nekdy neco takoveho udelal, bylo by to velke ponizeni od moji zeny. A ano bylo to hlavne o te submisivite, ne o kandaulismu, nemelo to vlastne nic spolecneho s tim, jestli je v tom nejaky milenec, slo proste o to, ze me vlastni zena takhle ponizi.

Takze jsem se proste zamyslel nad tim, jestli tohle je vubec to, s cim jsem sem kdysi na tenhle web prisel a o cem to kdysi bylo a jestli by si me mohla zena jeste vazit p otom, co bych ji vylizoval z kundy neci semeno, nebo kdybych denne kontroloval jeji kalhotky, jestli uz tam konecne ma nejakou zaschlou mrdku. Kdyz jsem submisivne naladeny, je to zvlastni a mozna i vzrusujici, kdyz mam normalni obdobi, mam vycitky, ze premyslim jako uchyl a ze to rozhodne neni normalni a nemelo by to byt prezentovano jako kandaulismus nebo jako neco normalniho. Takze tolik k tomu ode me :-)
srdcervac
Příspěvky: 35
Registrován: čtv 22. pro 2016 14:01:47
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kandaulismus poškozuje vztahy

Příspěvek od srdcervac »

Někdo v sobě tu úchylku a submisivitu prostě má. Já ti v tomto úplně neporozumím, protože jsem nikdy touhu po ponížení necítil. Ba dokonce jsem docela žárlivý (v normě, v rámci pocitu, scény nedělám). Cítím úlevu za menší počet sexuálních partnerů nebo když holka chodí raději ke gyndařce než gyndařovi :D tak trochu mě ta cudnost na holce imponuje. Vždycky mě ale vzrušovalo uznání kámošů, co že jsem si to nabrnkl za kočku a jejich pohledy, rád jsem svoji holku ukázal v plavkách, popř. ukázal tajně vyfocený zadek v tangách. Mám jen pár takových kamarádů a jde o to, že i když bych ji jen tak každému chlapovi do rukou nesvěřil. S kamarády, hlavně s jedním - jsme si blízcí, probíráme intimní věci ohledně partnerek, povídáme si o sexuální historii života... a neskutečně mě vzrušuje ta neskonalá intimita, kdy kamarád ji jako třetí z vyprávění důvěrně zná, věřím mu na 100% a z té důvěry bych mu ji měl přenechat na noc, aby ji poznal ještě důvěrněji. Vzrušuje mě to z pozice té neskutečné důvěry a intimity. Ale na každého chlípáka s nedočkavou slinou nejsem.
jjj3
Příspěvky: 157
Registrován: sob 07. led 2017 14:25:17
Pár slov o nás: dominant v typologie nejblíže profilu Lord a Magistr

Re: Kandaulismus poškozuje vztahy

Příspěvek od jjj3 »

subkanda píše:srdcervac : to je hodne zajimavy nazor a i kdyz dlouhy, tak stoji za precteni
sorry za citaci, ale nemuhu si odpustit jeden povzdech - jak si lidé stěžují když musí číst něco delšího než sms. Pak čtou povídku a je na ně moc dlouhá a proč se nemrdá v druhém odstavci - a když je krátká, tak zase kdy bude pokračování....... no raději toho nechám a něco k tématu vlákna.


kandaulistický vztah je především vztah tří osob, nebo možná 2+1. ti z vás kteří mají za sebou dlouholetý vztah vědí že někdy je hodně těžké to vyladit jen ve dvou aby to fungovalo a neztratila je jiskra a vzájemná chut. o to složitější je najít toho správného třetího, který to dokáže okořenít a nezničit. za mě je to v počátcích především o trojstranné komunikaci - a pokud není trojstranná tak to podle mě směřuje k poškození vztahu těch dvou co do toho vstoupili jako pár. Vyjímku tvoří asi ti ultimaticní extrémisti, i když bych zde viděl jako rozhodující jak se k tomu staví žena, je to konec konců ona která si vybírá ze dvou chlapů.


P.S. tak mě napadá že bych chtěl někdy začít gendrově vyrovnané - ale nevím když by jedna žena byla kanda, jak by se říkalo té druhé - která by mě od ní převzala - "Bullice" ? :)

P.P.S. kde se vlastně na tomhle foru schovávají ženské cuckholdky které sní o tom jak si toho jejich osedlá nějaká dominantní a ony budou v pásu cudnosti přihlížet opodál ?
Uživatelský avatar
bibeo
Příspěvky: 561
Registrován: stř 26. lis 2014 23:22:51
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: oba sice switch ale ja nejradeji v sub roli :) rad pokecam s Bullem

Re: Kandaulismus poškozuje vztahy

Příspěvek od bibeo »

P.P.S. kde se vlastně na tomhle foru schovávají ženské cuckholdky které sní o tom jak si toho jejich osedlá nějaká dominantní a ony budou v pásu cudnosti přihlížet opodál ?

jsou ale je jich minimum.. na uchylarnach frci hlavne chlapy
dr25
Příspěvky: 243
Registrován: pát 10. bře 2017 11:47:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kandaulismus poškozuje vztahy

Příspěvek od dr25 »

A nebo to je tím, že jsou jako moje která vše raději v reálu než si o tom jen někde psát :D
Domkanda
Příspěvky: 1565
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Kandaulismus poškozuje vztahy

Příspěvek od Domkanda »

Docela zajímavé téma, odpovím na původní otázky:
1) Určitě jsem to na ní nevybalil, hoodně jsem se styděl. Takhle formulovaně to možná ani neví. Spíš jsme to dotáhli do situace, že to ona chtěla, já jí to povoloval a začalo mě to vzrušovat, protože jí to rajcovalo a mně se líbilo to její vzrušení. Její chování se trošinku změnilo - nastoupilo takévé větší ženské sebevědomí a uvědomění se ve stylu "Holky to chtěj taky"
2) Byla, myslím, že 1x :roll: kandaulistou jsem byl už dříve, náš vztah to nepoznamenalo
3) Dříve jsem neměl odvahu, dále viz bod 1), nejsem submisivní, tedy submisivity využívat nijak nemohla. Naopak si stěžovala, že jsem sobec a manipuluju s ní já.
4) Našla si milence, jednou si to s ním rozdala a poslala ho do pekel
5) Nejsem cuckold (viz dole), její vztah se spíš upevnil, rozšířil
6) Jsem kandaulista, občas jsem měl výčitky, že mě to bere až moc. Jsem chlap :!:

Jinak velmi často souhlasím se Srdcerváčem - to byl velmi kvalitní příspěvek.
Pokud jste tady někdo starší a máte dlouhodobý zájem o "problematiku", tak když se v českých fórech objevil kandaulismus, tak to byl z valné většiny dominantní kandaulismus. Myslím, že dlouhá léta jsem nečetl nic o klíckách, extrémní submisivitě, ponižování, očišťování po milenci, neviděl jsem formulace "moje královna, bohyně, bull" a podobně.
Teprve časem se tady objevil termín cuckold a tady se podobné praktiky vyskytovaly - klícka, absolutní submisivismus, rozkuřování milence - pravdivě, bylo mi to nechutné. Samozřejmě i já jako dominantní kandaulista mohu mít nějakou submisivní chvilku. Ale opravdu si myslím, že v "Československu" rozlišujeme:
Kandaulista - ženu ukazuje nebo jí nechá zašukat, ale má to pod palcem, je to občasná praktika, spíš trojka bez bi motivu a hlavně bez chuti po PERMANENTNÍM ponížení. Je to zábava. On tomu velí a organizuje to, případně ve spolupráci s manželkou. Kandaulismus a trojka je pro něj občasnou třešničkou na dortu sexuálního života. Žena pro něj je normální ženou a ne bohyní. královnou, ...
Cuckold - absolutní submisiv až otrok, chce být sexuálně zašlapáván, rajcuje ho cizí sperma, negři, klícky, ponížení, nebude mu vadit, když dlouhodobě nebude šukat. Chce to mít zcela permanentně. Nechce to organizovat, chce, aby si to organizovala jeho paní (skoro domina). Není to pro něj zábava, je to pro něj (zábavné) ponížení. Zvláštní typ masochismu.
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Kandaulismus poškozuje vztahy

Příspěvek od subkanda »

Ani jsem nečekal, že se to téma tak zajímavě rozvine. A ano, vyplývá z toho, že j skutečně potřeba striktně rozlišovat

KANDAULISMUS a CUCKOLD. Protože nejen že jsou to úplně jiné praktiky, ale ty dvě kategorie mají úplně odlišné vyznavače. Je to jako bys chlapovi co je na kozy cpal zadek a nohy a dolňákovi zase ukazoval kozy.

Co by mě ale zajímalo, proč mám pocit, že jsem býval kdysi (>10 let zpátky) spíše kandaulista a teď mi připadá, že mám častěji cuckold představy? Přitom s kandaulismem jsem tak nějak smířený a vyrovnaný, ale za své cuckold představy se někdy i stydím, mám sám před sebou výčitky. Čím to je? Proč když čtu povídku s extrémními cuckold praktikami, kde hlavní hrdinkou je naprostá bezcitná mrcha, tak mě to vzrušuje?

Má pro to někdo vysvětlení? A dokáže někdo vysvětlit, co vlastně "dominantního kandaulistu" domkandu vzrušuje na tom, že půjčuje svou ženu, ale nedokázal by se smířit s tím, že by se půjčila sama? Nějaká touha manipulovat lidmi? Je to tím, zda je člověk od přírody vůdčí typ, nebo se raději nechá kontrolovat a řídit? Promítá se tohle potom i do kandaulismu a jeho formy?
Odpovědět