tak zitra poprve.

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
petulapk
Příspěvky: 16
Registrován: sob 01. pro 2018 15:34:22
Pár slov o nás: neuvedeno

tak zitra poprve.

Příspěvek od petulapk »

tak zitra poprve uvidim mou kozatou manzelku sukat s cizim curakem. nemuzu se dockat. nekolik let po tom touzim a je to konecne tady. jsem napnztej jak struna.
RemusA4
Příspěvky: 1017
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: tak zitra poprve.

Příspěvek od RemusA4 »

petulapk píše:tak zitra poprve uvidim mou kozatou manzelku sukat s cizim curakem. nemuzu se dockat. nekolik let po tom touzim a je to konecne tady. jsem napnztej jak struna.
Drzim pesti aby to bylo podle tvych predstav a hlavne aby z toho neco bylo
Jiva
Příspěvky: 90
Registrován: ned 16. zář 2018 10:38:59
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: tak zitra poprve.

Příspěvek od Jiva »

Gratuluji. Ať to vyjde.
petr1104
Příspěvky: 1
Registrován: sob 01. pro 2018 23:18:24
Role ženy: ženu nemám
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: tak zitra poprve.

Příspěvek od petr1104 »

Ahoj jak to dopadlo podělíš se ??
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: tak zitra poprve.

Příspěvek od kohout50 »

Ahoj,taky mě zajímá jak to dopadlo.Užili jste si to oba?Ona mrdání a Ty čumendu na ní.
hisak
Příspěvky: 47
Registrován: stř 13. čer 2018 8:21:43
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: tak zitra poprve.

Příspěvek od hisak »

Vysledok?
petulapk
Příspěvky: 16
Registrován: sob 01. pro 2018 15:34:22
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: tak zitra poprve.

Příspěvek od petulapk »

tak bylo to naprosto uzasny. oba jsme na manzelku cekali v pokoji, umyti, v osuskach.vysla z koupelny a zeptala se,jestli nam stoji,bylo to pro ni tez poprve. sla k nemu,sedel na posteli a sundala mu rucnik.nadherne mu stal ten jeho krasnej curak,sedel jsem na vedlejsim gauci. zacala mu ho pomalu honit a olizovat.chvalila mu jeho curaka. bylo to nadherny.zeptala se jestli dobre vidim.lizala mu zaluda,kourila ho a olizovala koule.nadhera.sedl sem si vedle nich,kourila nas nastridacku.sedl si a zacal ji lizat bradavky a rukou zajizdet do kundy, ja ji hladil taky kundicku a jemu mackal koule.lehla si na zada a rekla mu at ji lize.pomalu ji zacal lizat. kunda ji uplne tekla.rekla at jde na ni a ojede ji.lehl si na ni, zacal ji sukat,drzela ho za zadek a prirazela,ja stal u nich a me honila,malem jsem se udelal, klekla si na ctyri a rekla at ji suka zezadu a ja at si lehnu pod ni a lizu postevacek, bylo to nadherny,sukal ji a ja lizal, mel jsem u pusi kundicku i jeho curaka, lizal jsem je oba najednou, rekl ze uz nevydrzi,ona rekla at ji napusti, zaskubalo mu v curakovi a zacal do ni strikat, malej jsem se zblaznil,strikal tolik,ze mi to z kunducjy teklo do pusi, vyndal ho s ni a ja mu ho oliznul, rekla at ji ted sukam ja,strcil jsem ji ho zezadu do uplne plny kundy a hned se udelal taky.vsude vytekala mrdka.nadhera.lehla si na zada a rekla at ji vylizu.lizal jsem tu jeji vystrikanou a plnou kundy mrdky a byl jsem totalne vzrusenej.chutnalo mi to.za chvili se udelala taky.bylo to nejlepsi sukani v zivote. vecer kdyz jsme lezeli v posteli,rika,te to z ni jeste vyteka. musel jsem ji vylizat zbytky mrdky z kundicky. znovu jsme se oba udelali.uz se nemuzu dockat dalsiho spolecnyho sukani.byla to nadhera.
harddick1666
Příspěvky: 60
Registrován: úte 27. pro 2016 20:35:51
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: je velka slast mrdat zenu pred ocima manzela

Re: tak zitra poprve.

Příspěvek od harddick1666 »

Ahoj odkud jsi cuckolde? A odkud je bull? Jak casto bude ji mrdat?
Pujcovanimanzelky
Příspěvky: 573
Registrován: stř 06. led 2016 13:39:59
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár, kde On je kanda a Ona manželka, která to pro něj "dělá"

Re: tak zitra poprve.

Příspěvek od Pujcovanimanzelky »

Moc pekny zazitek
petulapk
Příspěvky: 16
Registrován: sob 01. pro 2018 15:34:22
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: tak zitra poprve.

Příspěvek od petulapk »

harddick1666 píše:Ahoj odkud jsi cuckolde? A odkud je bull? Jak casto bude ji mrdat?
z karlovarska, budeme ji sukat tak 2x mesicne, pristi tyden zase
Odpovědět