Domácí FOTO-VIDEO (vystavování, kritika, stříkání)

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
severakova
Příspěvky: 300
Registrován: stř 25. led 2017 7:17:54
Pár slov o nás: muž sub

Re: Domácí FOTO-VIDEO (vystavování, kritika, stříkání)

Příspěvek od severakova »

marteza píše:
severakova píše:
Boyandgirl píše:Obrázek

Co říkáte na mojí manželku, je tu nová, rád ji fotím a ukazuju cizím, laká mě i víc ... nechat ji osahat, bez sexu ...
Wow, krásná sportovní a vzrušující dámička, určitě radost se seznámit a třeba lehce dotknout..políbit ručku atd..pak dále a dále. Plnil bych jí přání, obdivuju...Honza :ugeek: :roll:
Tak to já se k této představě přidávám. Už jenom jak dokáže zapózovat před zrcadlem. Pěkně vzít do rukou zadeček. Polehtat na bříšku. Pohladit stehýnka, pomazlit se s nimi. Promasírovat chodidla. Ideálně pokud by měla podpatky.
Jasně, přesně tak...Na líbání bříška i zadečku bych si před ní i kleknul. pak taky jazykem zaútočit do pupíku...její kalhotky do pusy. líbačky celého žhavého těla atd...ta kočka fakt asi na milence dlouho nečeká, je boží..
marteza
Příspěvky: 459
Registrován: pon 10. zář 2018 18:56:30

Re: Domácí FOTO-VIDEO (vystavování, kritika, stříkání)

Příspěvek od marteza »

severakova píše:
marteza píše:
severakova píše:
Wow, krásná sportovní a vzrušující dámička, určitě radost se seznámit a třeba lehce dotknout..políbit ručku atd..pak dále a dále. Plnil bych jí přání, obdivuju...Honza :ugeek: :roll:
Tak to já se k této představě přidávám. Už jenom jak dokáže zapózovat před zrcadlem. Pěkně vzít do rukou zadeček. Polehtat na bříšku. Pohladit stehýnka, pomazlit se s nimi. Promasírovat chodidla. Ideálně pokud by měla podpatky.
Jasně, přesně tak...Na líbání bříška i zadečku bych si před ní i kleknul. pak taky jazykem zaútočit do pupíku...její kalhotky do pusy. líbačky celého žhavého těla atd...ta kočka fakt asi na milence dlouho nečeká, je boží..
A hlavně žádné brutálnosti!
Pria
Příspěvky: 372
Registrován: pon 17. říj 2016 19:23:11
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Cítím se asi jako STAG, netoužím po žádném ponižování, jsem spíše dominantní a chci dopřát ženě, aby poznala i další penisy a spermata ve své nádherné vagíně, její věrnost neocením a nestojím o ni.

Re: Domácí FOTO-VIDEO (vystavování, kritika, stříkání)

Příspěvek od Pria »

poslusnymuz74 píše:
Pria píše:Pánové, kdo by se chtěl hezky potupně vystříkat na krásné nožičky mé ženy, protože jinam by vás nepustila?
Obrázek

Obrázek
Ano,hlasim se..ani bych se nemusel vystrikat.
A co by ti tedy jen stačilo?
poslusnymuz74
Příspěvky: 624
Registrován: úte 17. led 2017 21:56:20
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: sub pasiv cuckold a switch zena hledame
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=960

Re: Domácí FOTO-VIDEO (vystavování, kritika, stříkání)

Příspěvek od poslusnymuz74 »

Pria píše:
poslusnymuz74 píše:
Pria píše:Pánové, kdo by se chtěl hezky potupně vystříkat na krásné nožičky mé ženy, protože jinam by vás nepustila?
Obrázek

Obrázek
Ano,hlasim se..ani bych se nemusel vystrikat.
A co by ti tedy jen stačilo?
Videt,byt u toho,vnimat,ze tak premysli,tak,ze by se nekdo dival a neobtezoval.
muf75
Příspěvky: 1052
Registrován: pát 15. srp 2014 19:23:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: Domácí FOTO-VIDEO (vystavování, kritika, stříkání)

Příspěvek od muf75 »

Byl u nás elektrikář předělat vypínač v kuchyni a žena si to vůbec neuvědomila a v klidu dál telefonovala.A protože její telefonáty jsou hodinové,tak měl po dobu opravy pěkný výhled.
Obrázek
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Domácí FOTO-VIDEO (vystavování, kritika, stříkání)

Příspěvek od seedLover »

muf75 píše:Byl u nás elektrikář předělat vypínač v kuchyni a žena si to vůbec neuvědomila a v klidu dál telefonovala.A protože její telefonáty jsou hodinové,tak měl po dobu opravy pěkný výhled.
Obrázek
Ten se s tím určitě moc nehonil :lol:
muf75
Příspěvky: 1052
Registrován: pát 15. srp 2014 19:23:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: Domácí FOTO-VIDEO (vystavování, kritika, stříkání)

Příspěvek od muf75 »

seedLover píše:
muf75 píše:Byl u nás elektrikář předělat vypínač v kuchyni a žena si to vůbec neuvědomila a v klidu dál telefonovala.A protože její telefonáty jsou hodinové,tak měl po dobu opravy pěkný výhled.
Obrázek
Ten se s tím určitě moc nehonil :lol:
Práci odhadl na 10 min. a nakonec mu to trvalo přes půl hodiny.Ale řekl si jen o 200,- a to bylo sotva na materiál.Tak byl asi trochu rozhozený.
Emperor
Příspěvky: 329
Registrován: ned 28. úno 2016 16:24:12
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Nejlepší je, když se mnou HOTWIFE omdlí orgasmem před svým CUCKOLDem

Re: Domácí FOTO-VIDEO (vystavování, kritika, stříkání)

Příspěvek od Emperor »

muf75 píše:Byl u nás elektrikář předělat vypínač v kuchyni a žena si to vůbec neuvědomila a v klidu dál telefonovala.A protože její telefonáty jsou hodinové,tak měl po dobu opravy pěkný výhled.
Obrázek
A to jí takhle vyfotil ten elektrikář?
muf75
Příspěvky: 1052
Registrován: pát 15. srp 2014 19:23:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: Domácí FOTO-VIDEO (vystavování, kritika, stříkání)

Příspěvek od muf75 »

Emperor píše:
muf75 píše:Byl u nás elektrikář předělat vypínač v kuchyni a žena si to vůbec neuvědomila a v klidu dál telefonovala.A protože její telefonáty jsou hodinové,tak měl po dobu opravy pěkný výhled.
Obrázek
A to jí takhle vyfotil ten elektrikář?
Ne,já z boku mobilem,protože mi z té situace stál.Když odešel a ona skončila hovor,tak jsem jí ukázal,jak seděla.
Johan
Příspěvky: 4
Registrován: ned 01. črc 2018 22:49:45
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: Jsme par

Re: Domácí FOTO-VIDEO (vystavování, kritika, stříkání)

Příspěvek od Johan »

Obrázek
Chtel by si nekdo pohrat.
Odpovědět