Hraje velikost penisu roli

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Uživatelský avatar
kanda77
Příspěvky: 495
Registrován: sob 21. lis 2015 15:44:46
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: jsme manzelsky par ona domina on sub co ji rad posloucha

Re: Hraje velikost penisu roli

Příspěvek od kanda77 »

Tak moje rika ze cim vetsi tim lepsi, tak nemela zadneho zatim pres 20 cm ale asi 18cm a rekla ze by v pohode dala i vetsiho a hlavne by chtela take tluste pero
Uživatelský avatar
bazinga
Příspěvky: 88
Registrován: stř 21. zář 2016 6:24:18
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem 38lety muz z Jižní Moravy. Aktuálně hledám pár, kde on je submisivní cuckold, ona ideálně také submisivní hotwife. Zkušenosti mám a nápadů a fantazií ještě víc.
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hraje velikost penisu roli

Příspěvek od bazinga »

Obrázek
hisak
Příspěvky: 47
Registrován: stř 13. čer 2018 8:21:43
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Hraje velikost penisu roli

Příspěvek od hisak »

Dlhy penis neprinasa zene ziadne benefity. Vagina vovnutri nema ziadne citlive miesta, dlhy klacek tam nema co drazdit. Naopak moze to boliet a ak si zena nieje schopna plne dosadnut, tak naopak sa jej nedrazdi pri sulozi klitoris, co je obrovske minus.

Hrubka naopak je prinos, pretoze poriadne roztahuje vchod do posvy, ktory je citlivy. Takze idealny by bol tak 15cm dlhy a 10cm siroky :D
confi
Příspěvky: 27
Registrován: pát 26. zář 2014 16:54:25

Re: Hraje velikost penisu roli

Příspěvek od confi »

S delším penisem můžete zenu uspokojovat v polohách které jsou s penisem krátkým neproveditelné.
Uživatelský avatar
samtron17
Příspěvky: 40
Registrován: sob 02. kvě 2015 10:43:57
Pár slov o nás: Líbí se mi obě role. Role bulla i kandy. Záleží na tom, jestli přítelkyni mám nebo ne. Teď žádnou nemám, rád bych našel buď pár nebo holku, které se kandaulismus líbí :)

Re: Hraje velikost penisu roli

Příspěvek od samtron17 »

hisak píše:Dlhy penis neprinasa zene ziadne benefity. Vagina vovnutri nema ziadne citlive miesta, dlhy klacek tam nema co drazdit. Naopak moze to boliet a ak si zena nieje schopna plne dosadnut, tak naopak sa jej nedrazdi pri sulozi klitoris, co je obrovske minus.

Hrubka naopak je prinos, pretoze poriadne roztahuje vchod do posvy, ktory je citlivy. Takze idealny by bol tak 15cm dlhy a 10cm siroky :D
S tím úplně nesouhlasím. Mám zkušenost, že když se to dělá citlivě, tak ženy velmi dráždí, když penis dosáhne až k děložnímu čípku na dno vagíny.
Líbí se mi obě role. Role bulla i kandy. Záleží na tom, jestli přítelkyni mám nebo ne. Teď žádnou nemám, rád bych našel buď pár nebo holku, které se kandaulismus líbí :)
Na amatérech mám nick amandos

P.S.: Avatar je můj, žádná fotka stažená z netu.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Hraje velikost penisu roli

Příspěvek od KarelK1968 »

samtron17 píše:
hisak píše:Dlhy penis neprinasa zene ziadne benefity. Vagina vovnutri nema ziadne citlive miesta, dlhy klacek tam nema co drazdit. Naopak moze to boliet a ak si zena nieje schopna plne dosadnut, tak naopak sa jej nedrazdi pri sulozi klitoris, co je obrovske minus.

Hrubka naopak je prinos, pretoze poriadne roztahuje vchod do posvy, ktory je citlivy. Takze idealny by bol tak 15cm dlhy a 10cm siroky :D
S tím úplně nesouhlasím. Mám zkušenost, že když se to dělá citlivě, tak ženy velmi dráždí, když penis dosáhne až k děložnímu čípku na dno vagíny.
A co když žádný děložní čipek nemá tak jaký to má potom význam.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Hraje velikost penisu roli

Příspěvek od KarelK1968 »

confi píše:S delším penisem můžete zenu uspokojovat v polohách které jsou s penisem krátkým neproveditelné.
Jo třeba z vedlejšího pokoje a nebo od ledničky. :lol:
Uživatelský avatar
samtron17
Příspěvky: 40
Registrován: sob 02. kvě 2015 10:43:57
Pár slov o nás: Líbí se mi obě role. Role bulla i kandy. Záleží na tom, jestli přítelkyni mám nebo ne. Teď žádnou nemám, rád bych našel buď pár nebo holku, které se kandaulismus líbí :)

Re: Hraje velikost penisu roli

Příspěvek od samtron17 »

KarelK1968 píše:
samtron17 píše:
hisak píše:Dlhy penis neprinasa zene ziadne benefity. Vagina vovnutri nema ziadne citlive miesta, dlhy klacek tam nema co drazdit. Naopak moze to boliet a ak si zena nieje schopna plne dosadnut, tak naopak sa jej nedrazdi pri sulozi klitoris, co je obrovske minus.

Hrubka naopak je prinos, pretoze poriadne roztahuje vchod do posvy, ktory je citlivy. Takze idealny by bol tak 15cm dlhy a 10cm siroky :D
S tím úplně nesouhlasím. Mám zkušenost, že když se to dělá citlivě, tak ženy velmi dráždí, když penis dosáhne až k děložnímu čípku na dno vagíny.
A co když žádný děložní čipek nemá tak jaký to má potom význam.
Asi mi něco uniklo, jak nemůže mít děložní čípek?
Líbí se mi obě role. Role bulla i kandy. Záleží na tom, jestli přítelkyni mám nebo ne. Teď žádnou nemám, rád bych našel buď pár nebo holku, které se kandaulismus líbí :)
Na amatérech mám nick amandos

P.S.: Avatar je můj, žádná fotka stažená z netu.
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: Hraje velikost penisu roli

Příspěvek od zvědavec »

Hysterektomie je chirurgické odstranění dělohy.
Emperor
Příspěvky: 329
Registrován: ned 28. úno 2016 16:24:12
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Nejlepší je, když se mnou HOTWIFE omdlí orgasmem před svým CUCKOLDem

Re: Hraje velikost penisu roli

Příspěvek od Emperor »

zalar píše:Jasně, na seznamce chce každá velkého ptáka. Ale když přijde na věc, tak 90% tě nenechá zasunout až na doraz, že je to bolí...takže asi je možná lépe mít " tlustého skrčka" jak už se tu psalo.
Přesně tak.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Amazon [Bot], bimbis, Fero369, Flyman, getto, Honda4111, Janovak1977, Kandaazena, kandaz, libertines, Mispulin, moto50, Nelx, Nicka, Noem, ola, Old_Lake, onpropar, supk, svkdca, terpsichor, Venda, wfs, wuua, Zajíček a 181 hostů