o WEBU - Novinky a co se děje

O kandaulismu, o webu, slovníček pojmů, atd.
Pravidla fóra
Zde není dovoleno zakládat nová témata a diskutovat. Toto forum slouží pouze jako zdroj informací.
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 399
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: o WEBU - Novinky a co se děje

Příspěvek od master »

2017-03-13
OMLUVTE KRATKY VYPADEK FORA, PROBIHALY NEJAKE ZMENY A MUSELI JSME PROTO CELY SYSTEM VYPNOUT. Nyni je jiz vse v poradku a v zavislosti na vasem ISP budou stranky postupne dostupne vsem uzivatelum.
Administrátor webu kandaulismus.cz
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 399
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: o WEBU - Novinky a co se děje

Příspěvek od master »

2017-04-19
1) Přidal jsem zase možnost zakládat témata v diskuzích a vrátil některá stará témata. To sloučení bylo místy dost agresivní a po zajetí se ukázalo, že tak obecná témata jsou k ničemu. Založte si tedy klidně témata na která chcete diskutovat, ale s citem, aby tady zase nebylo 100 témat s názvem fotky mojí manželky.

2) Byl smazán uživatel Fanouš, nejde o žádnou cenzuru, jak tady zaznělo, ale jeho vlastní žádost, které bylo vyhověno. V souvislosti s tím zmizely některé povídky, které tady vkládal, proto byly vymazány i navazující komentáře. Je mi líto, že jsme přišli o poměrně plodného autora, ale bohužel dospěl k závěru, že kandaulismus není jeho šálek kávy.
Administrátor webu kandaulismus.cz
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 399
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: o WEBU - Novinky a co se děje

Příspěvek od master »

Tak jsem rozdal pár letenek a promazal pár témat, protože jsem se zhrozil, co se to tady děje. Budeme muset sepsat nějaký kodex slušnosti, protože je evidentní, že forum nějak hrubne. Nejsem fanoušek cenzury a banování, ale někdy to jinak nejde. Vzniklo tady mnoho kontroverzních témat, to ale neznamená, že by se v nich nedalo slušně a hlavně k věci diskutovat. Vést diskusi vzájemným napadáním, to tady nebudeme zavádět, ani trpět.
Administrátor webu kandaulismus.cz
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 399
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: o WEBU - Novinky a co se děje

Příspěvek od master »

Jak si asi někteří z Vás všimli, začal jsem nekompromisně přesouvat do popelnice všechny urážky, útoky, posměšky a různá osočení. Někteří detektivové to špatně nesou a dostávám vzkazy ohledně cenzury, apod..

Proto bych rád upozornil, že zde nebudu trpět urážky (mimo těch vyžádaných), ale ani různé výkřiky typu : Je to fake! Dělá si z nás srandu! Nevěřím tomu! Pokud máte důkaz, že například vložené fotky jsou stažené z netu, zveřejněte odkaz. Pokud odkaz nemáte a jedná se o vaše domněnky, pak prosím mlčte, nebo si založte konspirační vlákno a tam probírejte, o kom si myslíte že je fake a čemu nevěříte. Ale nesmyslné, nepodložené výkřiky do vláken nepatří. Jsou stejně otravné, jako vulgarity a posměšky.
Administrátor webu kandaulismus.cz
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 399
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: o WEBU - Novinky a co se děje

Příspěvek od master »

Jistě jste si všimli, že se některé fotky, zejména ty starší přestaly zobrazovat. Nejedná se o trvalý stav a o fotky nepřijdeme. Postimage změnili doménu prvního řádu a je třeba opravit všechny odkazy ve tvaru postimg.cc na postimg.cc, kde se nyní nacházeji všechny obrázky.
Ručně to dělat nebudu, ale musím si najít chvilku času na hromadnou změnu odkazů v databázi, aby se to promítlo na všechny dosud vložené fotky.

Nově nahrávané obrázky se již ukládají na postimg.cc, takže s těmi není problém.
Administrátor webu kandaulismus.cz
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 399
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: o WEBU - Novinky a co se děje

Příspěvek od master »

master píše:Jistě jste si všimli, že se některé fotky, zejména ty starší přestaly zobrazovat. Nejedná se o trvalý stav a o fotky nepřijdeme. Postimage změnili doménu prvního řádu a je třeba opravit všechny odkazy ve tvaru postimg.cc na postimg.cc, kde se nyní nacházeji všechny obrázky.
Ručně to dělat nebudu, ale musím si najít chvilku času na hromadnou změnu odkazů v databázi, aby se to promítlo na všechny dosud vložené fotky.

Nově nahrávané obrázky se již ukládají na postimg.cc, takže s těmi není problém.

OPRAVENO.
Všechny staré obrázky nahrané na postimg.org a pixxxels.org se zase zobrazují jak mají. Pokud byste narazili na nějaký problém, napište mi prosím soukromou zprávu, podívám se na to.
Administrátor webu kandaulismus.cz
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 399
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: o WEBU - Novinky a co se děje

Příspěvek od master »

NOVINKA !

Každý, kdo má své téma ve fóru Blogy uživatelů , vidí nyní odkaz na toto své téma ve svém popisku.
Ten se zobrazuje v profilu, ale také u každého příspěvku ve fóru. Uživatelé už nemusí pracně hledat váš blog, bude všude na očích.

Proč?
Chci, aby BLOGy byly místo, kde budete sdílet své zážitky, novinky a vkládat fotky. Aby byly informace o všech aktivních členech přehledně uspořádány a nebylo nutné je lovit v diskusích po celém fóru.

Chcete hezký blog?
Mnoho z vás má jako první příspěvek v blogu fotku, nebo nějaký útržek z diskuse, atd. Přitom první příspěvek blogu je jakási vaše "vizitka". Pokud chcete tento příspěvek změnit, pošlete mi do vzkazu jak chcete, aby váš první příspěvek vypadal a já vám jej opravím.

Ideální by bylo, kdyby tam byly informace o tom kdo jste, jak jste přišli ke kandaulismu, co máte za sebou, po čem toužíte a pár fotek.

Upozornění! Sloučil jsem duplicitní blogy. Jeden uživatel = JEDEN blog. Není nutné, ani přehledné, zakládat další blogy. Pokud chcete něco sdělit, napište to jako odpověď do svého jediného blogu. Stane se z něj tak dlouhý deník, kde bude vše přehledně na jednom místě. Pokud chcete něco zvýraznit, začněte příspěvek nadpisem - můžete ho udělat tučný, nebo zvětšit písmo.
Administrátor webu kandaulismus.cz
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 399
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: o WEBU - Novinky a co se děje

Příspěvek od master »

Omlouvám se za výpadek webu během večera, již je vše v pořádku, šlo o technické problémy na serveru, které způsobily několikahodinovou nedostupnost služeb.
Administrátor webu kandaulismus.cz
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 399
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: o WEBU - Novinky a co se děje

Příspěvek od master »

Dnes jsem na webu konečně nasadil HTTPS. Pro uživatele se nic nemění, pouze se výrazně zvýšila bezpečnost při používání webu na veřejných wifi, z práce, atd. Veškerá data jsou nyní přenášena šifrovaně. Poznáte to podle zeleného zámku v adresním řádku.

Pokud by se náhodou vyskytl nějaký problém, samovolné odhlašování, nemožnost se přihlásit, atd., napište mi do zpráv.
Administrátor webu kandaulismus.cz
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů