SYMBOLIKA Cuckold & HW - Přívěsky, tetování, atd.

O kandaulismu, o webu, slovníček pojmů, atd.
Pravidla fóra
Zde není dovoleno zakládat nová témata a diskutovat. Toto forum slouží pouze jako zdroj informací.
Odpovědět
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: SYMBOLIKA Cuckold & HW - Přívěsky, tetování, atd.

Příspěvek od pepe »

Domkanda : když jsi to takto rozepsal tak s tím souhlasím., máš určitě pravdu a sám jsem psal, že by mi to připadalo trapné. Jsou i lepší symboliky, než něco psát na dítě.

Ale stejně si myslím, že jsou zde lidé, kterým to připadá vzrušující. Byť jenom teoreticky. Navíc, manželka by ty botičky mohla jen dostat, dítě by je nikdy nosit nemuselo. Ale to předání, byla by to forma ponížení cuckolda, který je právoplatným paroháčem a který si nechal oplodnit manželku od milence. Myslím si, že když se něco takového stane, je nabíledni, že ten její manžel je cuckold a navíc dost submisivní.
Uživatelský avatar
Ellehotwife
Příspěvky: 12
Registrován: ned 29. říj 2017 16:14:52
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem žena kandaulisty. Kdo chce vědět o mně (nás) víc, může se mrknout zde

Re: Darky pro deticky

Příspěvek od Ellehotwife »

Carodej píše:Ahoj,

myslite, ze by byl pekny darek pro me tehotne milenky a jejich manzilky dupacky pro deti s textem: Tohle neni muj tata; Mamka me ma s jinym; Made in BULL;....

Navrhujte dalsi texty

Diky Carodej
Já jsem možná mimo mísu se svým dotazem - ale to je doopravdy reálná možnost, že je ta manželka těhotná s tebou a její manžel je až tak moc submisivni? Nebo je to jen vtípek? Ptám se čistě ze zvědavosti, jak to funguje jinde...
Uživatelský avatar
kAv
Příspěvky: 730
Registrován: pon 05. říj 2015 20:21:01
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=301
Kontaktovat uživatele:

Re: Darky pro deticky

Příspěvek od kAv »

Carodej píše:Ahoj,

myslite, ze by byl pekny darek pro me tehotne milenky a jejich manzilky dupacky pro deti s textem: Tohle neni muj tata; Mamka me ma s jinym; Made in BULL;....

Navrhujte dalsi texty

Diky Carodej
Tak to bych nedelal...
Carodej
Příspěvky: 22
Registrován: ned 01. říj 2017 20:40:02
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Darky pro deticky

Příspěvek od Carodej »

Ellehotwife píše:
Carodej píše:Ahoj,

myslite, ze by byl pekny darek pro me tehotne milenky a jejich manzilky dupacky pro deti s textem: Tohle neni muj tata; Mamka me ma s jinym; Made in BULL;....

Navrhujte dalsi texty

Diky Carodej
Já jsem možná mimo mísu se svým dotazem - ale to je doopravdy reálná možnost, že je ta manželka těhotná s tebou a její manžel je až tak moc submisivni? Nebo je to jen vtípek? Ptám se čistě ze zvědavosti, jak to funguje jinde...
Zatim mam 2 milenky, ktere jsou aktualne tehotne. A minimalne u te jedne je jiste, ze manzel tatkou neni. Strili slepejma a me si nasli, jako prijemnejsi a hezci variantu umeleho oplodneni. Vsichni 3 jsme vyborni pratele a vlastne se i sam tesim na to male.
Carodej
Příspěvky: 22
Registrován: ned 01. říj 2017 20:40:02
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: SYMBOLIKA Cuckold & HW - Přívěsky, tetování, atd.

Příspěvek od Carodej »

seedLover píše:"Jsem kukačka" :-)
Moc hezke a nikterak urazlive, vetsina lidi ani nepochopi o co jde, nebo to muze byt jen obrazek kukacky.
antimusculus
Příspěvky: 399
Registrován: ned 09. dub 2017 17:27:41
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželka zatím dvakrát kouřila jiného. Jednou kamaráda a jedou úplně cizího.
Bydliště: Kyjov a okolí

Re: SYMBOLIKA Cuckold & HW - Přívěsky, tetování, atd.

Příspěvek od antimusculus »

Podle mého by se do toho děti tahat neměly...
johny12345
Příspěvky: 77
Registrován: pon 29. pro 2014 23:21:50
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: SYMBOLIKA Cuckold & HW - Přívěsky, tetování, atd.

Příspěvek od johny12345 »

antimusculus píše:Podle mého by se do toho děti tahat neměly...
Taky bych řekl, leda z nich rovnou vychovávat submisivního paroháče, který si pak může vzít špatný návyky, do života ne jenom do postele. (Ty do postele neříkám, že jsou špatný, jenom to tak vyznělo)
Uživatelský avatar
Ellehotwife
Příspěvky: 12
Registrován: ned 29. říj 2017 16:14:52
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem žena kandaulisty. Kdo chce vědět o mně (nás) víc, může se mrknout zde

Re: Darky pro deticky

Příspěvek od Ellehotwife »

Carodej píše: Zatim mam 2 milenky, ktere jsou aktualne tehotne. A minimalne u te jedne je jiste, ze manzel tatkou neni. Strili slepejma a me si nasli, jako prijemnejsi a hezci variantu umeleho oplodneni. Vsichni 3 jsme vyborni pratele a vlastne se i sam tesim na to male.
Diky za odpověď. Takhle to zní celkem pochopitelně :-) Každopádně pokud si nejsi jistý reakci budoucí matky na takový dárek, tak bych to neriskovala. Mateřství je celkem citlivá věc a se ženskou v těhotenství mlátí takový hormony, že nikdy nevíš, co si myslí a bude myslet :-)
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: SYMBOLIKA Cuckold & HW - Přívěsky, tetování, atd.

Příspěvek od pepe »

Souhlasim, materstvi je hodne citlive obdobi a takove necitlive experimenty by mohly ublizit. Navic v te situaci, kdy oni milencem resili nejaky jiny vazny problem, nejsem si jisty, jestli si manzel opravdu preje, aby jsi ho takto ponizoval. Mozna ano, nevim, neznam je.
giwi
Příspěvky: 231
Registrován: ned 04. led 2015 22:38:13
Role muže: je BULL

Re: SYMBOLIKA Cuckold & HW - Přívěsky, tetování, atd.

Příspěvek od giwi »

elen vyzerá byť super samica, čo poviete chlapi? :) ;)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 98 hostů