o WEBU - Nelíbí se mi a návrhy na vylepšení

O kandaulismu, o webu, slovníček pojmů, atd.
Pravidla fóra
Zde není dovoleno zakládat nová témata a diskutovat. Toto forum slouží pouze jako zdroj informací.
subboy 123
Prispevku v tematu: 2
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: o WEBU - Nelíbí se mi a návrhy na vylepšení

Příspěvekod subboy 123 » sob 09. čer 2018 21:56:47

Kontaktování administrátora vůbec nefunguje. Už týden se snažím někoho nějak zastihnout.

master
Administrátor
Prispevku v tematu: 14

Příspěvekod master » ned 10. čer 2018 1:22:41

subboy 123 píše:Kontaktování administrátora vůbec nefunguje. Už týden se snažím někoho nějak zastihnout.

Ale funguje. Jen admin není otrok, aby procházel příspěvky a hledal v nich fotky a odpovědi a mazal v nich fotky, které jste si rozmysleli. Navíc, fotka se zde neukládá, ale je na serveru postimg, který generuje odkaz pro smazání fotek. Každý si tak může fotku smazat sám z postimg, nebo jiného webu, kde je nahrána a nemusí mi přidávat práci ;-)

Pošli mi odkazy na všechny příspěvky, hezky pod sebou, abych to nemusel pracně hledat a ja ti je zedituji. Ale zvaž, jestli to má smysl. Fotku už má kde kdo staženou, navíc na nich není nic poznat.
Administrátor webu kandaulismus.cz

subboy 123
Prispevku v tematu: 2
Role muže: je CUCKOLD

Příspěvekod subboy 123 » ned 10. čer 2018 11:52:39

master píše:
subboy 123 píše:Kontaktování administrátora vůbec nefunguje. Už týden se snažím někoho nějak zastihnout.

Ale funguje. Jen admin není otrok, aby procházel příspěvky a hledal v nich fotky a odpovědi a mazal v nich fotky, které jste si rozmysleli. Navíc, fotka se zde neukládá, ale je na serveru postimg, který generuje odkaz pro smazání fotek. Každý si tak může fotku smazat sám z postimg, nebo jiného webu, kde je nahrána a nemusí mi přidávat práci ;-)

Pošli mi odkazy na všechny příspěvky, hezky pod sebou, abych to nemusel pracně hledat a ja ti je zedituji. Ale zvaž, jestli to má smysl. Fotku už má kde kdo staženou, navíc na nich není nic poznat.

A to byl problém mi tohle napsat? Hned bych to poslal. A ano vadí mi, že se někdo vydává za nás. Vždyť sem se v té zprávě ptal, jak se to dá smazat, ale ty byly ignorované.

Lux
Prispevku v tematu: 1
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Rad sluzim svojej drahej.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=720

Příspěvekod Lux » stř 13. čer 2018 22:43:27

Otazka k fungovaniu fora, da sa nejko oznacit vsetko v nejakej teme ako precitane? Alebo musim na vsetko neprecitane proste klinknut(,otvorit) dakujem za odpoved

rostak
Prispevku v tematu: 1
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1234

Příspěvekod rostak » stř 05. zář 2018 20:04:25

viewtopic.php?f=2&t=90&start=10#p41957
Tak tohle je boží. Musím pochválit. Sám jsem snad 100x pracně hledal náš blog.
Nedalo by se nějak udělat aby si každý mohl svůj první příspěvek editovat? To by usnadnilo tobě hodně práce a nám umožnilo mít přehlednou a aktuální "domovskou" stránku blogu, kam by se třeba mohly dávat odkazy na povídky, fotky a tak.

Zpět na “Informace a články”