o WEBU - Nelíbí se mi a návrhy na vylepšení

O kandaulismu, o webu, slovníček pojmů, atd.
Pravidla fóra
Zde není dovoleno zakládat nová témata a diskutovat. Toto forum slouží pouze jako zdroj informací.
Odpovědět
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 403
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

o WEBU - Nelíbí se mi a návrhy na vylepšení

Příspěvek od master »

Zde můžete vkládat přípomínky a přání, co vám chybí, nebo byste chtěli zlepšit.
Budeme vděční za objektivní kritiku a na rýpaly se nebudeme zlobit - každý podnět na zlepšení posoudíme a pokud se bude jevit jako rozumný, zapracujeme na něm.

Váš TÝM.
Administrátor webu kandaulismus.cz
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1160
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: NELÍBÍ SE MI (CHYBÍ MI) - návrhy na vylepšení

Příspěvek od kandapraha »

vcera tady padl napad, ze by se hodil nejaky jednoduchy chat, kdyz se tady setkaji lidi, kteri by si spolu chteli popovidat rychleji nez pres vzkazy.

Takze ja rikam :

- CHAT
- lepe popsat postup vkladani fotek - ja to treba znam z jinych for, ale bez nazornych obrazku to nemusi byt kazdemu hned jasne a byla by skoda, kdyby kvuli tomu nekdo nevlozil fotky sve sexy zenusky - na tom by se melo zapracovat co nejdrive :lol:
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1160
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: NELÍBÍ SE MI (CHYBÍ MI) - návrhy na vylepšení

Příspěvek od kandapraha »

Zatim jsou me navrhy bez odezvy, asi ma admin moc prace, nevim.
Kazdopadne, posledni dobou zacinaji pribyvat uzivatele, kteri jenom nahlizeji, ctou, ale sami se k debate nepripoji, obrazek nevlozi, proste jsou pasivni.

Navrhuji proto, aby sekce, kam se vkladaji obrazky pritelkyn a napriklad kategorie s PRAVDIVYMI povidkami, byla pristupna jen uzivatelum, kteri jsou opravdu aktivni, tzn. maji nekolik SMYSLUPLNYCH prispevku - at uz zkusenosti, nebo alespon dotazu, nebo nazoru - ne kazdy preci zkusenosti musi mit, ale kazdy by preci mohl prispet svou trochou do mlyna, abychom si tady nepovidali v peti lidech a dalsich sto jen prihlizelo.

Pokud mate na toto jiny nazor, kritizujte, navrhujte, ale ja si myslim, ze by to bylo dobre reseni - neco za neco.
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1160
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: NELÍBÍ SE MI (CHYBÍ MI) - návrhy na vylepšení

Příspěvek od kandapraha »

Ne, tak jsem to nemyslel, ze by nekdo musel placat prispevky jen tak pro nic za nic, i kdyz nema prave k tematu co rici a treba se jen rozkoukava, nebo ho pritahla zvedavost. Spise jsem myslel, ze by nikoho nezabilo, kdyby treba jen zalozil vlakno o sobe, kam by napsal, jak zhruba vypada, kolik mu je, kdo chce, tak i odkud, jestli ma zkusenosti, co ho laka, jestli uz neco zazil, apod.
Myslim, ze spousta lidi nenapise, prooze si mysli, ze by ostatni nezajimali, pritom kdyby napsali aspon par vet, nasla by se spousta lidi, kteri by si s nimi povidali. Takhle nevedi o cem, kdyz dany clovek jen procita prispevky jinych ale sam o sobe nic rekne.
Stejne tak nikomu neuskodi, kdyz uz tu nekdo napise pribeh, nebo da fotky, napsat aspon, ze se mu to libi, nebo nelibi, aby ten, kdo se snazi a pise, citil nejakou podporu a odezvu.
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 403
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: NELÍBÍ SE MI (CHYBÍ MI) - návrhy na vylepšení

Příspěvek od master »

O nějakém blokování jsme zatím nepřemýšleli, i když by to asi vzbudilo zvědavost a podpořilo tvořivost návštěvníků, ale otázkou je skutečně ta kvalita, která by kulhala za kvantitou a to není cílem tohoto webu. Je sice pravda, že spousta uživatelů se sem chodí pouze dívat, ale to je asi problém všech začínajících fór. Co by našemu webu opravdu pomohlo jsou kvalitní zpětné odkazy. Bohužel web je obtížně vyhledatelný na google, protože chybí kvalitní obsah, který by mohl být indexovatelný.

Proto pokud máte například osobní stránky s tematikou erotika / bdsm, pomůže nám odkaz na náš web, který zvýší pozice ve vyhledávačích a přitáhne nové diskutující, kteří budou mít skutečný zájem se do diskuze zapojit a budou pro web přínosem.
Administrátor webu kandaulismus.cz
Pan_Jo
Příspěvky: 1
Registrován: stř 10. pro 2014 15:02:35

Re: NELÍBÍ SE MI (CHYBÍ MI) - návrhy na vylepšení

Příspěvek od Pan_Jo »

Mě osobně tu nějak chybí tlačítko, kterým se dostanu na "strom" fóra. Doufám že víte co tím myslím. Jediné které jsem pro tento účel našel je dole v levém rohu "Obsah fóra" a když sme u toho, nebylo by od věci hned vedle tlačítko "profil" (Aby viděl uživatel svůj profil tak jak ho vidí ostatní) a "nápověda/pravidla" například (tam bych si představoval pár vět o tom kde se co dá najít, případně co je povolené a zakázané.) Jsem tu jen chvilku tak se ještě rozkoukávám a třeba jsem to jen nenašel, ale v tom případě by to mhlo znamenat že je to na "špatném" místě :)
Dále sem si všiml pěkných hodit které v podstatě strácí smysl pokud strávi uživatel delší dobu na jednom listě, ale to je spíš jen kosmetická vada kde me znervoznují ty zamrzlé sekundy :)
perfeckfuck píše:jako chodim i na tu druhou stranku.
Můžeš tu stránku zveřejnit pokud to nevadí tobě a pravidlům webu?:)
Pan tajemný -_o
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 403
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: NELÍBÍ SE MI (CHYBÍ MI) - návrhy na vylepšení

Příspěvek od master »

Věřím, že každý, kdo umí hledat, si tu stránku najde, proto bych zde nerad nechával odkazy na defakto konkurenční weby, které na nás také neodkazují a nepomáhají nám tak zvyšovat pozici ve vyhledávačích ;)
Administrátor webu kandaulismus.cz
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1160
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: NELÍBÍ SE MI (CHYBÍ MI) - návrhy na vylepšení

Příspěvek od kandapraha »

Chlapi, je tady v tom docela bordel. V tematech pro captions jsou jenom fotky, ve fotkach jsou dliouhe debaty o vztazich, v tematu pro fotky vystriku jsou fotky neposkvrnenych manzelek, atd. Navrhuju, ze bychom to sjednotili, udelali trochu poradek, muzu to promazat a presunout? Aby to bylo prehledne. Temata captions, manzelky a nase vystriky udelat jako dulezite, at jsou nahore. Rad budu upravovat vase fotky, ale nechci je hledat po celem foru, je v tom potom zmatek.
Uživatelský avatar
kAv
Příspěvky: 730
Registrován: pon 05. říj 2015 20:21:01
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=301
Kontaktovat uživatele:

Re: NELÍBÍ SE MI (CHYBÍ MI) - návrhy na vylepšení

Příspěvek od kAv »

Na tomto fóru se bjevil prudič. Pokud někoho takového dám do "nepřátel" (ignore list), je i přes toto opatření schopen nadále citovat a komentovat mé příspěvky - toto považuji za chybu. Jde s tím něco dělat?
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1160
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: NELÍBÍ SE MI (CHYBÍ MI) - návrhy na vylepšení

Příspěvek od kandapraha »

A kde to tak funguje? Je to tvuj nepritel, ale prece mu nemuzes ty zakazovat, aby prispival do diskuse - treba odpovedi na tvuj prispevek.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti