o WEBU - Nelíbí se mi a návrhy na vylepšení

O kandaulismu, o webu, slovníček pojmů, atd.
Pravidla fóra
Zde není dovoleno zakládat nová témata a diskutovat. Toto forum slouží pouze jako zdroj informací.
rostak
Prispevku v tematu: 5
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1234

Re: o WEBU - Nelíbí se mi a návrhy na vylepšení

Příspěvekod rostak » pon 03. pro 2018 17:12:20

Nešlo by napsat nějaký návod, aby i IQ tykve pochopili, k čemu slouží na fóru kategorie a vlákna?
Aby se nestávalo tohle? viewtopic.php?f=16&t=1299&start=50#p46705

master
Administrátor
Prispevku v tematu: 15

Re: o WEBU - Nelíbí se mi a návrhy na vylepšení

Příspěvekod master » čtv 06. pro 2018 14:52:38

Díky za podněty. Jen v rychlosti.

Fórum moderuji když je čas. Je to někdy náročné, přesouvat tolik špatně zařazených příspěvků, ale snažím se tady udržovat pořádek. Pokud by se našel někdo, kdo by chtěl pomoci, určitě se nebráním, pokud to bude spolehlivý člověk s historií zde na fóru.

Návody. Těch už se tady řešilo hodně. Je to diskutabilní, protože třeba seznamka je příkladem toho, že ignorant nečte. Nic. Ani pravidla fóra, ani nadpisy, vůbec nic. Pochybuji, že by takový člověk měl zájem číst si návod. Ale zkusit to samozřejmě můžeme, jen avizuji, že nemám opravdu čas :-( Pokud by se našel někdo ochotný sepsat základní pravidla jak to zde na fóru chodí, jistě tím všechny potěší.

VIP, soutěže, komunikace se mnou, atd... viz pujcovani manzelky. VIP myšlenka byla zavrhnuta pro nezájem a komplikace při stanovování VIP. Čekám na nějaké nové rozšíření phpbb které by to řešilo nějak elegantněji, aby si každý mohl takovou sekci řídit sám a sám určovat, kdo k tomu bude mít přístup.
Soutěže běží.. Kategorie je, téma stačí vytvořit, ale nikdo je neiniciuje. Takže jako v bodě 1 pokud se toho někdo ujme a bude chtít soutěžit, ať klidně vytvoří novou soutěž a ostatní se jistě přidají.

Komunikace s adminem - zprávy čtu, snažím se odpovídat co nejrychleji to jde. Mažu příspěvky, měním nicky, řeším spory. Pokud je nějaký konkrétní problém s něčím, stačí napsat PM a podíváme se na to.
Administrátor webu kandaulismus.cz

Zpět na “Informace a články”