o WEBU - Nelíbí se mi a návrhy na vylepšení

O kandaulismu, o webu, slovníček pojmů, atd.
Pravidla fóra
Zde není dovoleno zakládat nová témata a diskutovat. Toto forum slouží pouze jako zdroj informací.
Odpovědět
subboy 123
Příspěvky: 21
Registrován: úte 23. srp 2016 22:12:11
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: o WEBU - Nelíbí se mi a návrhy na vylepšení

Příspěvek od subboy 123 »

master píše:
subboy 123 píše:Kontaktování administrátora vůbec nefunguje. Už týden se snažím někoho nějak zastihnout.
Ale funguje. Jen admin není otrok, aby procházel příspěvky a hledal v nich fotky a odpovědi a mazal v nich fotky, které jste si rozmysleli. Navíc, fotka se zde neukládá, ale je na serveru postimg, který generuje odkaz pro smazání fotek. Každý si tak může fotku smazat sám z postimg, nebo jiného webu, kde je nahrána a nemusí mi přidávat práci ;-)

Pošli mi odkazy na všechny příspěvky, hezky pod sebou, abych to nemusel pracně hledat a ja ti je zedituji. Ale zvaž, jestli to má smysl. Fotku už má kde kdo staženou, navíc na nich není nic poznat.
A to byl problém mi tohle napsat? Hned bych to poslal. A ano vadí mi, že se někdo vydává za nás. Vždyť sem se v té zprávě ptal, jak se to dá smazat, ale ty byly ignorované.
Lux
Příspěvky: 318
Registrován: úte 04. říj 2016 13:38:51
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Rad sluzim svojej drahej.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1868

Re: o WEBU - Nelíbí se mi a návrhy na vylepšení

Příspěvek od Lux »

Otazka k fungovaniu fora, da sa nejko oznacit vsetko v nejakej teme ako precitane? Alebo musim na vsetko neprecitane proste klinknut(,otvorit) dakujem za odpoved
fodel
Příspěvky: 575
Registrován: pát 29. srp 2014 23:04:42
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: mém rád sex a né málo
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1085
Bydliště: Kutnohorsko

Re: o WEBU - Nelíbí se mi a návrhy na vylepšení

Příspěvek od fodel »

Proč neřekneš rovnou že chceš dělat moderátora ,vždyť se stejně vyjadřuješ skoro ke všemu :D
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: o WEBU - Nelíbí se mi a návrhy na vylepšení

Příspěvek od Retistran »

Já bych řekl, že námitka rostaka je celkem konstruktivní :D ale na tak okrajovém fóru nelze čekat takovou úroveň, jako na fóru Auto Mazda klubu :D Je prostě příliš málo zájemců a je to příliš okrajové téma.
Pujcovanimanzelky
Příspěvky: 574
Registrován: stř 06. led 2016 13:39:59
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár, kde On je kanda a Ona manželka, která to pro něj "dělá"

Re: o WEBU - Nelíbí se mi a návrhy na vylepšení

Příspěvek od Pujcovanimanzelky »

Naprosty souhlas s rostakem..navic nedavno jsem se snazil komunikovat s adminem a bez vysledku...plus ty nedotažený soutěže, vip sektor atd atd..spis me to odrazuje sem chodit...ale chapu ze to je okrajove tema a neni na to cas..
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 403
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: o WEBU - Nelíbí se mi a návrhy na vylepšení

Příspěvek od master »

Díky za podněty. Jen v rychlosti.

Fórum moderuji když je čas. Je to někdy náročné, přesouvat tolik špatně zařazených příspěvků, ale snažím se tady udržovat pořádek. Pokud by se našel někdo, kdo by chtěl pomoci, určitě se nebráním, pokud to bude spolehlivý člověk s historií zde na fóru.

Návody. Těch už se tady řešilo hodně. Je to diskutabilní, protože třeba seznamka je příkladem toho, že ignorant nečte. Nic. Ani pravidla fóra, ani nadpisy, vůbec nic. Pochybuji, že by takový člověk měl zájem číst si návod. Ale zkusit to samozřejmě můžeme, jen avizuji, že nemám opravdu čas :-( Pokud by se našel někdo ochotný sepsat základní pravidla jak to zde na fóru chodí, jistě tím všechny potěší.

VIP, soutěže, komunikace se mnou, atd... viz pujcovani manzelky. VIP myšlenka byla zavrhnuta pro nezájem a komplikace při stanovování VIP. Čekám na nějaké nové rozšíření phpbb které by to řešilo nějak elegantněji, aby si každý mohl takovou sekci řídit sám a sám určovat, kdo k tomu bude mít přístup.
Soutěže běží.. Kategorie je, téma stačí vytvořit, ale nikdo je neiniciuje. Takže jako v bodě 1 pokud se toho někdo ujme a bude chtít soutěžit, ať klidně vytvoří novou soutěž a ostatní se jistě přidají.

Komunikace s adminem - zprávy čtu, snažím se odpovídat co nejrychleji to jde. Mažu příspěvky, měním nicky, řeším spory. Pokud je nějaký konkrétní problém s něčím, stačí napsat PM a podíváme se na to.
Administrátor webu kandaulismus.cz
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 403
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: o WEBU - Nelíbí se mi a návrhy na vylepšení

Příspěvek od master »

Před chvílí jsem si přečetl naléhavou žádost na smazání profilu. Uživateli se nelíbí směřování webu. Ano, jde o to kontroverzní téma potratů.
Po odeslání odpovědi jsem se rozhodl, že ji tady zveřejním. Záměrně jsem odstranil osobní údaje, aby ten člověk zůstal v anonymitě. Snad tedy nevadí, když zcela anonymizovaný vzkaz zveřejním.

Anonymní uživatel píše :
Ahoj,
bylo to tady fajn, ale jde to na můj vkus špatným směrem. Pár lidem jsem tenhle web doporučil, ale už to v budoucnu raději neudělám nebo jsou věci opravdu za hranou. Takže bych Tě chtěl požádat o zrušení mého účtu a všech mých příspěvků.
Díky za všechno a ať se daří.


Má odověď :
Ahoj,
nejsi první, kdo mi to píše, problém je, že většina z nich netvoří žádný obsah. A bohužel, bez obsahu web umírá. Mě to taky není milé, číst témata jako kastrace, apod. Ale žije to v nich. Když jsem se jednou pokusil web pročistit, narazil jsem na velkou vlnu odporu příznivců takových témat.

Ano, uznávám, je problém mít pajzl a luxusní podnik v jedné budově. Ale nechci vyhnat 90% lidí proto, aby tady těch 10% mělo uklizeno. Jestli mi rozumíš. Na začátku jsem si psal s lidmi, kteří mají co říct, prosil je, aby popisovali své příběhy. A? Zcela bez reakcí. Přestalo je to bavit, když nebyla odezva.

A když se podívám na tebe?
Podívej, čím jsi začal. Fotkou manželčiny kundy.

Tvůj blog : (smazal jsem kvůli anonymitě - ale v blogu uživatel nic nemá)
myslíš, že jsi vytvořil obsah, který by sem přitáhl lidi?

Zkus místo urážení se a kritiky sednou a napsat váš blog. Napiš, jak jsi přišel na to, že jsi kanda, jak jste to zkoušeli, co máte za sebou, Přidej pár fotek, co probudí fantazii. Zaujmi. A já smažu to vlákno o potratech a začnu pracovat na tom, aby web byl přehlednější.

Ale jestli ses přišel jen pobavit a nadáváš na to, že tě ostatní nebaví podle tvého gusta, bohužel, tady za zábavu neplatíš, tady si musíme vystačit my všichni sami spolu. Zabavit se navzájem. Tak co, zkusíš to? Nebo mám ten profil smazat a zase bude o něco větší ta skupina, která tady probírá extrémy?

Konec ----------------------------------------------------------------

Lidi, prosím, uvědomte si, že tady nejste v divadle, kam jste si zaplatili lístek a herci vás mají pobavit, nebo Vám vrátit peníze. Jestli se Vám nelíbí, že se tady nic neděje, že se tady řeší témata, která jsou mimo Váš zájem, zkuste se nejdříve podívat do svého profilu, než začnete kritizovat kurz, jakým se web ubírá. Místo kritiky jej zkuste doplnit o údaje, přidejte fotku, napište krátký odstavec. Když to udělá 10 lidí, bude na chvíli co číst. Když to udělá 20 lidí, motivuje to dalších 5 k tomu, aby taky něco sepsali, nebo aalespoň reagovali. A když tady 25 lidí popíše své reálné zážitky s kandaulismem, nebo třeba jen to, co letos na poli vztahů prožili, tak ta extrémní témata zapadnou a nikdo si na ně ani nevzpomene.
Administrátor webu kandaulismus.cz
bozihovadko
Příspěvky: 466
Registrován: pát 25. říj 2019 6:55:52
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1849

Re: o WEBU - Nelíbí se mi a návrhy na vylepšení

Příspěvek od bozihovadko »

Hele tohle tesat do kamene. Ano mě se dané téma také nelíbí, i jsme se k tomu dříve vyjádřil, ale dál to neřeším, když nechci a věnuji se zde tomu co mám rád.
Já píšu svůj blog a také bych rád číst toho víc, víc u toho debatovat.
Takže za mě na stopro souhlas s adminem.
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 403
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: o WEBU - Nelíbí se mi a návrhy na vylepšení

Příspěvek od master »

Vážím si tvého názoru, protože děláš pro tento web opravdu hodně. Nejen blog, ale i captions, atd. Bavíš lidi. Věnuješ tomu svůj čas. Díky

Kdyby desetina uživatelů udělala desetinu toho co ty, nestíhali bychom číst.
Administrátor webu kandaulismus.cz
Golie
Příspěvky: 539
Registrován: sob 20. říj 2018 0:58:23
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Žena je sice normální, ale něco jsme spolu už zažili. Leč nenašla se v tom. Netvrdím však, že ne i mojí vinou....
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1580

Re: o WEBU - Nelíbí se mi a návrhy na vylepšení

Příspěvek od Golie »

master píše: pon 14. pro 2020 20:07:58 Vážím si tvého názoru, protože děláš pro tento web opravdu hodně. Nejen blog, ale i captions, atd. Bavíš lidi. Věnuješ tomu svůj čas. Díky

Kdyby desetina uživatelů udělala desetinu toho co ty, nestíhali bychom číst.
Ne každý je kreativní a ne každý má pestrý sexuální život. Když to vezmu kolem a kolem, tak čím jsem mohl příspět, to jsem udělal. Od té doby není čím můj blog rozvíjet. Prozaického ducha nemám, jsem technický smíšlející člověk, tak slovem nezaujmu. A když nejsem detailní a nepopisuji vše co se dělo také ne. Takže teď babo (Master) raď. Čím víc zde mám přispívat? Vášnivé debaty tu dlouholetí členové už nepovedou, protože už si to řekli (přece jen je to sex... Sice v jiných barvách, ale stále stejném střihu) a nové blogy jsou.... na můj vkus příliš idylické a záhy končí...

Rozumím tvému naléhání, protože si obsah tohoto webu děláme sami, ale většina už jsme jen konzumenti. Je to smutné, ale je to tak....
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů