Články kandaulismus - pro cuckoldy, hotwife a bully

O kandaulismu, o webu, slovníček pojmů, atd.
Pravidla fóra
Zde není dovoleno zakládat nová témata a diskutovat. Toto forum slouží pouze jako zdroj informací.
Odpovědět
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Jaky by mel byt spravny BULL?

Příspěvek od kandapraha »

Je to tenhle prispevek...
Jinak s adminem jsem v kontaktu, obcas si napiseme, takze mu o tom reknu, aby to nejak vyresil. Posles mi do PM, o koho jde? nebo on asi bude vedet, kdyz ti to nabizel.
kandapraha píše:Ahoj, vidim, ze jsi tady pomerne aktivni, to jsem rad a o to vic, ze jsi zena 8-) popravde, kdyz jsem psal predchozi prispevek, napadlo mne, ze by mozna nebylo od veci zjistit, jak vlastne takoveho bulla hledat? U nas jsem ja ten, kdo dava inzeraty a pak se probira tim odpadem, jak to mate zarizene treba vy? Hledas si od zacatku sama, nebo to je prace cuckolda?

Rekl bych, ze to je pomerne dulezita cast kazdeho cuckold-hotwife paru, najit si poradneho bulla. A podle toho, co jsem uz precetl, je to docela velky problem. Pises tady naprosto uzasne texty a rady, takze myslim, ze nebudu jediny, kdo te poprosi, zda by ses mohla rozepsat o tom, jak resite tento problem vy, nebo jak to vidis svyma ocima, jako zena?

Asi malo-ktery muz dokaze tuhle problematiku vystihnout a vyjadrit lepe, nez zena, hotwife.
Jestli tedy muzu, dal bych ti primo par otazek, samozrejme je jen na tobe, jestli odpovis, jestli nejsou moc osobni :

1) myslis, ze je lepsi, kdyz bulla hleda cuckold, nebo by to mela byt prace vyhradne pro hw? Podle mne je to vyrazna stimulace a osobne mne to dost ponizuje i vzrusuje, kdyz MUSIM hledat sve pani nove kontakty :-)
2) beres sveho cuckolda na schuzky s milenci? nebo az po nejake dobe?
3) dokumentujes treba nejak prubeh prvni schuzky? nebojis se, ze ten prima bull se promeni v nejakeho internetoveho uchyla? mivas treba cuckolda nekde pobliz? kryje ti zada, kdyby se to zvrtlo?
4) jdes do toho vzdy s tim, ze bull vi, ze mas muze? nebo uz jste nekdy zkouseli to sehrat tak, ze jsi nezadana a vedeli jste o tom jen ty a cuckold? co si o tom myslis? nasel jsem hodne dobrych adeptu na pozici bulla, ale hodne z nich ztratilo zajem, kdyz zjistili, ze v tom je dalsi chlap. Pritom si myslim, ze by si s nimi mohla moje pani hodne dobre uzit. premysleli jsme, ze by rozjela solo akci, ze by se s nimi schazela bez me pritomnosti a ze by oni o mne nevedeli. jeste jsme to nezkouseli, ale dost nas vzrusuje i tahle varianta, co na to rikas ty?
Cuckoldsexx
Příspěvky: 53
Registrován: pon 14. črc 2014 18:16:54
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Reálný pár, kde ona ráda šuká s jinými, vysmívá se manžělovi a jeho to vzrušuje
Bydliště: Praha

Re: Jaky by mel byt spravny BULL?

Příspěvek od Cuckoldsexx »

Nenašla jsem původní příspěvek, ve kterém jsou tvé otázky, tak odpovím tady :

1) je to různé, ale platí zásada, že si vybírám sama a pro sebe. Jde o můj vztah.
2) ano, od první schůzky. S milencem se scházím sama občas a to až když jsem si jistá, že i z mé strany jde o vztah a něco málo k němu cítím.
3) fotím ráda nebo manžel. Zbytek viz výše.
4) pro nás je to životní styl, takže nic neskrýváme a nikoho nepodvádíme. Dotyčny od počátku ví, o co jde a že jsem vdaná. Jde o hodně křehkou rovnováhu potřebnou k tomu, aby to fungovalo, jakékoli nefér taktiky se později ve zlém vrací. Ano, hledá se těžce a dlouho. Naposledy jsem hledala půl roku, než jsme našla toho správného k nám.
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: Jaky by mel byt spravny BULL?

Příspěvek od zvědavec »

Mohu se zeptat jak na veřejnosti prezentujete váš Hotwife - Cuckold vztah a jak na to reagují ostatní lidé?
fucker86
Příspěvky: 40
Registrován: ned 27. črc 2014 12:51:37
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=37

Re: Jaky by mel byt spravny BULL?

Příspěvek od fucker86 »

Jaky ma byt bull zalezi predevsim na hotwife, protoze co je vic vzrusujici pro kandu, nez pohled, jak jeho holka proziva orgasmus napichnuta na jinym peru.
Na druhou stranu, z meho pohledu je nejvic vzrusujici mlady dominantni bull s poradnym perem -
Pokud by ale zalezelo na mem nazoru, nejvic mne rajcuje mlady dominantni bull s poradnym perem. Vetsina mladych kluku proziva sex daleko intenzivneji, snazi se protahnout co nejvic kundicek, vytahuje se pak pred kamarady, detailne to popisuje. V podstate je furt nadrzeny, dokaze nekolik cisel po sobe a byva daleko soutezivejsi, takze si vic uziva, ze je lepsi v posteli, ze mohl nekoho trumfnout a ponizit.
Libi se mi, kdyz si uziva nejen sukani moji hotwife, ale zaroven si vychutnava, ze s ni muze vymyslet ukoly pro mne a dalsi zpusoby meho ponizeni.
Mel by byt sebejisty, starat se o svoji postavtu - stihly, vypracovany - aby se mohl smat, ze nemam zadne svaly.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Jaky by mel byt spravny BULL?

Příspěvek od dark »

takže ty máš nějakou hotwife? je ti nevěrná? A koho by brala ona? Mladého, nebo staršího? Já co jsem mluvil s ženami, všechny raději staršího, zkušenějšího, ale přiznám se, že mně taky více rajcuje představa, že ji šuká mladej, drzej, nadrženej spratek s velkým pérem a tomu mýmu se vysmívá. Mladí kluci mají více času, žádný starosti a povinnosti, jenom tunit svou postavu a fáro. Holky maj rády adrenalin, dobrodužství, takže poslušný manžílek, co se starí o rodinu nemá šanci v tomto konkurovat.
fucker86
Příspěvky: 40
Registrován: ned 27. črc 2014 12:51:37
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=37

Re: Jaky by mel byt spravny BULL?

Příspěvek od fucker86 »

krasne jsi to vystihnul... mladej, drzej, nadrzenej... s velkym perem - spousta mladejch kluku ma daleko vetsi pero jak ja...
jeste lepsi, kdyz je to nejakej synacek bohatyho tatinka - nadupany a luxusni auto... ma cim machrovat, penize pro nej zadnej problem, zodpovednost zadna... jedina zabava sukat holky...
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Jaky by mel byt spravny BULL?

Příspěvek od dark »

neodpověděl jsi, zda máš hotwife a takhle si hrajete? a pokud ano, zda si vybírá mladší typy?
fucker86
Příspěvky: 40
Registrován: ned 27. črc 2014 12:51:37
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=37

Re: Jaky by mel byt spravny BULL?

Příspěvek od fucker86 »

mel jsem hotwife... opravdu pichala s mym kamosem... byl stejne stary jako ja, ale celkove byla i na mladsi... pozdeji jsem zjistil, ze mi nasadila parohy i s nekolika mladsimi kluky...
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Jaky by mel byt spravny BULL?

Příspěvek od dark »

Takže to více, než hotwife byla nevěrná děvka, je to tak? A tebe to vzrušovalo ještě více, než kdyby to dělala po domluvě. Je to důkaz toho, že jako chlap stojíš za hovno a neudržel sis ji. Je to tak?
fucker86
Příspěvky: 40
Registrován: ned 27. črc 2014 12:51:37
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=37

Re: Jaky by mel byt spravny BULL?

Příspěvek od fucker86 »

presne!
bylo uplne jasny, ze o ni nerozhoduju, nemam ji co kecat do toho, kdy a s kym picha...
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 109 hostů