Články kandaulismus - pro cuckoldy, hotwife a bully

O kandaulismu, o webu, slovníček pojmů, atd.
Pravidla fóra
Zde není dovoleno zakládat nová témata a diskutovat. Toto forum slouží pouze jako zdroj informací.
Odpovědět
Cuckoldsexx
Příspěvky: 54
Registrován: pon 14. črc 2014 18:16:54
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Reálný pár, kde ona ráda šuká s jinými, vysmívá se manžělovi a jeho to vzrušuje
Bydliště: Praha

Články kandaulismus - pro cuckoldy, hotwife a bully

Příspěvek od Cuckoldsexx »

PRO HOTWIFE - METODY ŠKÁDLENÍ A PROVOKOVÁNÍ CUCKOLDA

Provokování a škádlení cuckolda by neměly být závislé pouze na tom, jestli má HotWife schůzku s jiným mužem, ale měly by být standardní součastí běžného dne jejich manželství. Také je žádoucí je dále rozvíjet a postupně přiostřovat.

Slovní provokování :
Manželky se bráni tomuto druhu trápení z obav, že by mohly svého manžela ranit. Opak je ale pravdou, a cuckold manželé mají rádi tento druh provokování. Pokud se oba naučí doceňovat slovní provokování cuckolda, mohou si jej obě strany užívat, a to každa strana ze svého pohledu.

Fyzické provokování :
Manželky se mu vyhýbají, protože to vede ke vzrušení cuckolda a k očekávání, že fyzicky kontakt bude pokračovat až k orgasmu cuckolda. Pokud ale cuckold odevzdá kontrolu nad svým penisem své HotWife a přijme, že jeho orgasmus závisí pouze a jen na rozhodnutí HotWife (a/nebo na rozhodnutí jejího milence) kdy a jak k orgasmu cuckolda dojde, oba si mohou velmi snadno užívat fyzické provokování cuckolda.

Vizuální provokování :
Manželky se vyhýbají vyzývavému oblékání ze stejného důvodu, jako u fyzického provokování viz výše, a také z obavy, že by je okolí pomlouvalo kvůli vyzývavě provokativnímu vzhledu. Obecně vzato, je to velmi smutné, že ženy staví na přední misto názory cizích lidí nebo někoho, koho téměř neznají, místo toho, co je obzvláště zábavné, přinosné a zdravě podpůrné pro jejich manželský životní styl.

Sluchové provokování :
Manželky opomíjejí tento vzrušující druh trýznění - nechat naslouchat svoje telefonni hovory s milencem z obavy, že by tím zraňovaly svého manžela nebo z touhy po soukromí kvůli důvěrnostem řečených při hovoru. Tohle je typický příklad, kdy je v cuckold manželství potřeba najít vzájemnou shodu a porozumění pro potřeby druhého. Pokud manželka opravdu touží po soukromí, aby si mohla s milencem prostopášně sexuálně důvěrně povídat, měla by přinejmenším zvolit vzdálenost a hlasitost hovoru tak, aby cuckold manžel přinejmenším přiležitostně zaslechl jednoznačné útržky hovoru. Velmi důležité je to, aby manžel neměl pocit, že před ním manželka cosi tají nebo jej začala z intimního života zcela vylučovat. To by totiž u manžela místo vzrušení začalo vytvářet obavy a nedůvěru. A z cuckold životního stylu by se náhle začalo jednat o pouhou nevěru.

PŘIKLADY

Vizuální provokování :
- Dokumentuj své zážitky s milencem na fotografiích a videu
- Dokumentuj hlavně to, co cukold potřebuje vidět
- Oblékej se každým dnem více vyzývavě a ne pouze jen v den schůzky s milencem, tím postupně dostáváš cuckolda více a více do role pouhého pozorovatele toho, jak se odhaluješ jiným mužům a svádíš je
- svým vyzývavým oblékáním dávej najevo a připomínej svému cuckoldovi, že jsi dostupná pro cizí muže a to nejen dostupná jejich pohledům
- posiluj podřazenou pozici cuckolda tím, jak se oblékáš, abys potěšila svého milence a ostatní muže, kteři tě uvidí. Zdůrazňuj mu, že se provokativně oblékáš právě k tomu účelu a právě jen pro jiné muže.

Verbální :
- zeptej se cuckolda, jestli si pamatuje, že máš dnes rande
- zeptej se ho, jestli už přemýšlel o tom, jak se máš na rande s jiným mužem obléci
- řekni mu, že tvůj milenec na tobě obzvlášť zbožňuje ...(část tvého těla)...
- nahlas před cuckoldem přemýšlej, které oblečení si asi vezmeš, abys zvýraznila pro svého milence tu část těla (řekni výslovně) kterou na tobě milenec zbožňuje a kterou další (řekni výslovně) bys pro svého milence ještě chtěla (ne)oblečením zvýraznit, abys milenci udělala radost

Fyzické :
- když má cuckold erekci, škádli jej prstem přes kalhoty
- vyvolej cuckoldovi erekci honěním přes kalhoty
- zopakuj tření nebo dotek jeho penisu a s výsměchem mu sděl, že má erekci
- tři mu penis přes kalhoty nebo i přímo ale jen chvilku do jeho silného vzrušení a s lehkým ůsměvem odstup a podej mu klec
- buď si jistá, že bude rád snašet tuto frustraci aby si mohl užívat tvé dotyky

Sluchové :
- zavolej cuckoldovi od svého milence. Mimochodem, kromě toho, že je to úžasná metoda trápení, je to také metoda vhodná při nově se rozvíjejícím mileneckém vztahu, která efektivně pomáhá oběma, jak milenci tak cuckoldovi vytvořit důvěru a překonat bariéry před osobním setkání. Doporučuje se opakovat při každé navštěvě nového milence.
- během telefonátu popisuj, jak tě milenec svléká a kde se tě dotýká
- telefonuj cuckoldovi a mluv na cuckolda, když máš milence v sobě
- neostýchej se dávat hlasitě vzdechy, skučením a hekáním najevo, že ho máš v sobě, jak hluboko ho cítíš a jak se ti to líbí
- zavolej milenci před manželem, potvrď mu vaše rande a řekni mu, jak se těšiš
- během hovoru na potvrzení rande zmiň, že společně s cuckoldem vybíráš mezi třemi oblečky, které se chystáš na rande vzít a dodej, jak je manžel nadšený, že ti může pomoct vybrat oblečení na rande
- nech manžela chvíli poslouchat sex po telefonu s milencem jako předzvěst rande
- později manželovi trochu povyprávěj o části sexu po telefonu s milencem, který jsi ho nenechala doposlechnout

Nezapomínej, že část těhle hovorů se může odehrát na veřejnosti a to víc než pravděpodobně. Nedej se tím odradit, cuckold zbožňuje představu, že se objímáš a libáš s milencem na veřejnosti nebo obráceně, že ty jsi s milencem a on je na veřejnosti a podstata hovoru může být zaslechnuta. Pokud manžel naznačí, že je na veřejném místě, jen trochu ztlum svůj hlas a provokuj ho kratší dobu než jsi chtěla, ale o to intenzivněji.

Vaše hrátky škádlení a trápení cuckolda by neměly být omezeny pouze na soukromí domova. Pokud by byly omezeny pouze na domov, začnou více připomínat odvážnější postelové hrátky, které časem omrzí. Cuckolding a HotWife je životní styl a teprve jako takový přináší oběma plnohodnotné zážitky a posílení citového pouta.
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1160
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Jaky by mel byt spravny BULL?

Příspěvek od kandapraha »

Ahoj,
premyslel jsem nad tim, jake vlastnosti by mel mit spravny BULL, proste samec, pred kterym kazda hotwife roztaje?
Na mnoha webech venovanych kandaulismu jsou nam bullove prekladani jako nejaci nadsamci. Casto maji penis ohromnych rozmeru, chovaji se dominantne, casto jako hulvati a obecne jsou to typy muzu, ktere se k zenam chovaji hrube a ony je za to miluji.

Co mi ovsem nehraje je fakt, ze moje princezna si vybira trochu jine typy muzu.
Libi se ji spise inteligentni, charismaticti, o neco starsi chlapi. Vubec to nejsou nejake hory svalu, ale spise celkove udelani a statni muzi, v jejich naruci si pripada jako mala holcicka. Pokud vim, nikdy ani nemela muze s nejak extremne velkym penisem a vubec to nevyhledava, spise vetsi prumer, nez nejaky extrem.

Nevim, jestli je to tim, ze neni zcela otevrena, nebo je to proste fakt, ze ten obecne uznavany typ bulla s ohromnym penisem a horou svalu proste neni vzdycky to, co zena k plnemu uspokojeni potrebuje.
Proto by mne zajimalo, jak je to u Vas a Vasih partnerek? preferuji vzdy muze s velkym penisem a svaly, nebo maji jine hodnoty, podle kterych posuzuji kvalitniho samce?

Videl jsem, ze se tu pohybuje i hotwife s realnymi zkusenostmi, proto bych byl moc rad i za jeji nazor k tematu.
Cuckoldsexx
Příspěvky: 54
Registrován: pon 14. črc 2014 18:16:54
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Reálný pár, kde ona ráda šuká s jinými, vysmívá se manžělovi a jeho to vzrušuje
Bydliště: Praha

Re: Jaky by mel byt spravny BULL?

Příspěvek od Cuckoldsexx »

Ahoj Kandapraha,

Neznám mnoho Hotwife, vlastně jen jednu a to ještě po emailech a vzkazech na netu. Ale za nás obě můžu říct, že nás hulvátsky primitivní chování odrazuje.

Nejsem křehká květinka, když už se s někým sblížím intimně, líbí si mi, když si mě prostě "bere" jak se mu zlíbí a leccos vydržím a ráda. Ano, mám ráda drsnější sex. Ale mám ráda i něžné tulení, laskání a milování. Někdy tak a někdy zase jinak.
Ale to platí o sexu. Mimo sex jsem žena a když chlap neví, jak se k ženě chovat a co znamená být galantní, má prostě smůlu. A proto si také vybírám muže, kteří mě mohou zaujmout zkušenostmi, tím co dokázali...takže mladí "nabušení" klučíkové mi prostě nic neříkají. Ale znám manželky, které si chodí "odskočit" s mladíčky (to ale mluvím o nevěře a ne o vztahu Bull-Hotwife-cuckold).

Za sebe jako žena tvrdím, že většina těch příběhů je smyšlená nebo hodně upravená tak, aby se ty příběhy líbily pánům. Navíc jsou napsány tak, jak by to žena nenapsala.
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1160
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Jaky by mel byt spravny BULL?

Příspěvek od kandapraha »

Ahoj, vidim, ze jsi tady pomerne aktivni, to jsem rad a o to vic, ze jsi zena 8-) popravde, kdyz jsem psal predchozi prispevek, napadlo mne, ze by mozna nebylo od veci zjistit, jak vlastne takoveho bulla hledat? U nas jsem ja ten, kdo dava inzeraty a pak se probira tim odpadem, jak to mate zarizene treba vy? Hledas si od zacatku sama, nebo to je prace cuckolda?

Rekl bych, ze to je pomerne dulezita cast kazdeho cuckold-hotwife paru, najit si poradneho bulla. A podle toho, co jsem uz precetl, je to docela velky problem. Pises tady naprosto uzasne texty a rady, takze myslim, ze nebudu jediny, kdo te poprosi, zda by ses mohla rozepsat o tom, jak resite tento problem vy, nebo jak to vidis svyma ocima, jako zena?

Asi malo-ktery muz dokaze tuhle problematiku vystihnout a vyjadrit lepe, nez zena, hotwife.
Jestli tedy muzu, dal bych ti primo par otazek, samozrejme je jen na tobe, jestli odpovis, jestli nejsou moc osobni :

1) myslis, ze je lepsi, kdyz bulla hleda cuckold, nebo by to mela byt prace vyhradne pro hw? Podle mne je to vyrazna stimulace a osobne mne to dost ponizuje i vzrusuje, kdyz MUSIM hledat sve pani nove kontakty :-)
2) beres sveho cuckolda na schuzky s milenci? nebo az po nejake dobe?
3) dokumentujes treba nejak prubeh prvni schuzky? nebojis se, ze ten prima bull se promeni v nejakeho internetoveho uchyla? mivas treba cuckolda nekde pobliz? kryje ti zada, kdyby se to zvrtlo?
4) jdes do toho vzdy s tim, ze bull vi, ze mas muze? nebo uz jste nekdy zkouseli to sehrat tak, ze jsi nezadana a vedeli jste o tom jen ty a cuckold? co si o tom myslis? nasel jsem hodne dobrych adeptu na pozici bulla, ale hodne z nich ztratilo zajem, kdyz zjistili, ze v tom je dalsi chlap. Pritom si myslim, ze by si s nimi mohla moje pani hodne dobre uzit. premysleli jsme, ze by rozjela solo akci, ze by se s nimi schazela bez me pritomnosti a ze by oni o mne nevedeli. jeste jsme to nezkouseli, ale dost nas vzrusuje i tahle varianta, co na to rikas ty?
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: INSPIRACE, PRÚVODCE A RADY PRO HOTWIFE

Příspěvek od pepe »

Díky za super návod. Vytisknu to a dám to své lásce pod polštář, zajímáme se o to už dlouho, takže si určitě ráda počte :oops:
Pochopil jsem správně, že jsi žena? Dokázala bys mi poradit, jak nějak prakticky začít s přítelkyní, ktera je k tomu svolná, ale ještě jsme nějak nenašli ten impuls, prostě si aktivně zatím nikoho nehledá?
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Jaky by mel byt spravny BULL?

Příspěvek od subkanda »

Cuckoldsexx : docela zajímavé, co píšeš. Přemýšlel jsem nad tím, proč si ty ženy chodí odskočit s mladíčky a je to nevěra? Kdežto ve vztahu cuckold - hw si hw vybírají muže na úrovni? Čím to je?
Není to tak, že třeba skutečně ty ženy vzrušují svaly, mládí, sexuální výkonnost a zažít něco zakázaného?
Ale když si vybírají chlapa pro manžela, chovají se více umírněně a dávají si pozor, aby stále vypadaly jako ty dámy? Pokud ve tvém průzkumu není nějaká chyba, pak je to minimálně zvláštní a k zamyšlení, co říkáš?
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: INSPIRACE, PRÚVODCE A RADY PRO HOTWIFE

Příspěvek od subkanda »

Bezva článeček, díky za něj. Určitě nebudu sám, kdo by uvítal pár rad pro cuckoldy, jak přesvědčit své přítelkyně a manželky, které jsou stále ve fázi, kdy nevěří, nechtějí, nebo o tom nechtějí ani slyšet. Jak jsi to měla doma ty? byla jsi hned svolná a ochotná, nebo tě musel muž přesvědčit, aby se z něj stal cuckold a z tebe, milující ženy hw?
Jak probíhal ten přerod z cudné a věrné ženy v nevěrnou potvoru?
Budu se těšit a věřím, že nebudu sám, kdo tě v tomto podpoří.
Cuckoldsexx
Příspěvky: 54
Registrován: pon 14. črc 2014 18:16:54
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Reálný pár, kde ona ráda šuká s jinými, vysmívá se manžělovi a jeho to vzrušuje
Bydliště: Praha

Re: Jaky by mel byt spravny BULL?

Příspěvek od Cuckoldsexx »

A nemůže to být také něcím jiným? Třeba tím, že každý máme jiné preference? A také tím, že pokud si vybírám do vztahu přirozenou autoritu, aby ten chlap uměl ovládnout mě a přeze mne manžela, tak je k tomu potřeba již určitá vyzrálost, zkušenost a empatie? Kdežto na krátký rychlý šuk a často jednorázový stači ta sexy postava a vzhled a neřešíš nic víc?
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Jaky by mel byt spravny BULL?

Příspěvek od subkanda »

Cuckoldsexx : díky za názor. Takže pokud bychom to pojali čistě živočišně a hledala sis partnera jen k ukojení sexuálního chtíče, taky by ses třeba podívala mezi vysportované zajíčky? Tak je to myšleno?
Je to trochu ošemetné, protože většina cuckoldů si přeje, aby se žena chovala přirozeně a dopřála si, po čem touží, ale ve finále je to opět o kompromisech, protože si musí hledat zase chlapa ne jen pro sebe, ale pro oba. Já bych proto byl raději, kdyby si žena našla kamaráda jen pro sebe a mi o tom jen povídala, protože jsem z té skupiny, že mne vzrušuje ta autentičnost a ten pocit, že ona si dopřává něco, po čem skutečně touží a co ji jako ženu dostává do varu. A takoví muži většinou nejsou pro vztah moc vhodní, proto na tohle má mně :-)
Cuckoldsexx
Příspěvky: 54
Registrován: pon 14. črc 2014 18:16:54
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Reálný pár, kde ona ráda šuká s jinými, vysmívá se manžělovi a jeho to vzrušuje
Bydliště: Praha

Re: INSPIRACE, PRÚVODCE A RADY PRO HOTWIFE

Příspěvek od Cuckoldsexx »

Slíbila jsem, že to sepíšu a zveřejním. Jen se tady pak diksuze a příspěvky zvrtly jiným směrem a každá HW je tady pro uživatele přinejlepším čubka a podobně. To, že žijeme s manželem tímto životním stylem neznamená, že se vzdám určitého životního standardu a jdu s každým do křovi či podobně nebo mu hned roztáhnu nohy. Tak to u nás rozhodně není. Pro nás je to o vztahu tří lidí, vztahu, který má svá specifika, každý v něm má svou roli a práva a vše se postupně tvoří a vyvíjí. A protože tento web směřuje naprosto odlišným směrem, tak jsem svůj slib přinejmenším pozdržela. Být HW pro mě neznamená dělat to s každým a už vůbec ne ve křoví.
Naposledy upravil(a) Cuckoldsexx dne pát 15. srp 2014 11:04:58, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů