Články kandaulismus - pro cuckoldy, hotwife a bully

O kandaulismu, o webu, slovníček pojmů, atd.
Pravidla fóra
Zde není dovoleno zakládat nová témata a diskutovat. Toto forum slouží pouze jako zdroj informací.
Odpovědět
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Články kandaulismus - pro cuckoldy, hotwife a bully

Příspěvek od dark »

Trochu me desi ta mantra kterou tady zavadi seedlover, zesub chlap neni sub kdyz nezere vlastni semeno. Jasne, sub by mel udelat pro svoji panicku cokoliv, ale opravdu by se vam holky z toho nezvedl kufr, kdybyste videly toho sveho, i kdyz suba, jak slizava mrdku?
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Články kandaulismus - pro cuckoldy, hotwife a bully

Příspěvek od dark »

Kazdy podle sveho gusta, jasne, ale tahle prohlaseni, ze spravny sub by mel to a tamhleto.... to je trochu staromodni ne?
Domkanda
Příspěvky: 1552
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Články kandaulismus - pro cuckoldy, hotwife a bully

Příspěvek od Domkanda »

Dark:
Tvé poslední dva posty:
1) Mou ženu třeba děsně bere, když po přerušované souloži slíznu sperma a třeba jí ho předám do její pusy nebo polknu.
Ale nejsem sub. A proto to dělám doost výjimečně, jakoby jí za odměnu. Mě osobně to nebere.
2) jasně, každý to má jinak
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Články kandaulismus - pro cuckoldy, hotwife a bully

Příspěvek od seedLover »

Taky miluji polykání sperma. Neviděl bych v tom něco nechutného. Kdo nechce, tak ať to samozřejmě nedělá. Ale myslím si, že správný sub by to měl zvládnout. Správný sub by si neměl vymýšlet co bude a nebude dělat. Měl by prostě poslouchat. A právě na tom, co se mu nelíbí se dá dobře demonstrovat jeho oddanost a poslušnost. Málo který chlap má rád na jazyku semeno. Ale jsou to často jenom předsudky. Až to zkusí, zjistí, že to není nic hrozného a časem se to každý naučí a pak už to dělají bez řečí.
Domkanda
Příspěvky: 1552
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Články kandaulismus - pro cuckoldy, hotwife a bully

Příspěvek od Domkanda »

seedLover píše:Taky miluji polykání sperma...
A to reaguješ na koho?
Mě to nebere, Darkovi se to hnusí, další předchozí příspěvek je tvůj, takže reaguješ sám na sebe?
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Články kandaulismus - pro cuckoldy, hotwife a bully

Příspěvek od seedLover »

Tím zdůrazňuji že rád polykám sperma. Protože můj předchozí příspěvěk nebyl z mého pera, ale byl to článek co jsem našel kdesi na netu. Tak se k tomu vyjadřuji. Že nejsou všichni jako dark. Dokonce i ty polykáš i když to nemiluješ, ale děláš to, protože tvá žena...
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 671
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Články kandaulismus - pro cuckoldy, hotwife a bully

Příspěvek od KarelK1968 »

Eva píše:Milánku, když budu chtít, nikdy nepoznáš, že jsem byla nevěrná. Zahýbala jsem každému, se kterým jsem byla a nikdo na to žádný nepřišel. Tak jsem si řekla, že si najdu kandaulistu, protože jsem si po nějaké době přestala paroháče vážit. A víš na co jsem přišla? Že mi to chybí. Že mi schválená nevěra nic neříká, připadám si jako zvíře v kleci, na které se všichni dívají kdy už to začne.
Takže mám zase partnera, se kterým se milujeme a když je příležitost, nasadím mu parohy, ale jenom tak, aby to nezjistil. Pokud žena není úplně hloupá, nikdy nezjistíš, s kým si to dnes po práci užila.
Souhlas každý potřebuje něco jiného.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 671
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Předsevzetí kandaulisty - cuckolda

Příspěvek od KarelK1968 »

Sarinka69 píše:
subkanda píše:Ty seš debil, fakt. Jak souvisí sexuální PREFERENCE se sexuální ORIENTACÍ? Je přece rozdíl, když se člověk rozhodne zhubnout a přestat žrát sladké, nebo když ze zdravotních důvodů nesmí slazená jídla. To první je o vůli a rozhodnutí, to druhé si nikdo dobrovolně nevybral. Jasně, snáze se vzdá sladkého ten, co ho nemusí, než někdo, kdo ho miluje. Ale jsem přesvědčen, že stejně, jako se dá přestat s kouřením, dá se potlačit chuť na tyhle zvrácené hrátky.
Pana "Brma" neřeš, zatím všechny komentáře, které jsem od něj viděla, nebyly o ničem jiném, než o nadávkách a nejspíš o utěšování svého ega..

Já osobně si ale myslím, že takové chutě by se potlačovat neměly. My jsme jej také potlačovali s přítelem oba dva, ale nebylo to ono, často jsme si vzájemně všímali mírné nespokojenosti, i přesto že vztah byl super, šlo poznat, že stačí jen nepotlačit to, co je uvnitř, a bude to super. A tak se taky stalo.. Zatím sice nebyla reálná akce a jsme ve fázi plánování a příprav, ale s novou klíckou máme v plánu definitivně začít. Zatím jen na internetu hledám milence, komunikuji a flirtuji s cizími, posíláme oba dva cizím lidem fotky, a je vidět, že on je šťastný a moc se těší, a já se na to těším taky, vlastně i několikrát tolik jako on, protože já z toho budu mít více výhod..
Zkrátka.. Je to na tobě, tvá volba, ale já, ani můj přítel bychom to nepotlačovali.
A z pohledu ženy mohu říct, i když je každá žena jiná, že já jsem teď opravdu spokojená, a i kdyby nedošlo na reál, moc mi to nevadí, alespoň prozatím, stačí mi připínák, dildo a vibrátory, se kterými mi to může dělat přítel, ale nikdy bych přítele nepodvedla jen proto, abych si zašukala, spíš bych si to doma jako domina prosadila, nebo bych se na to vybodla, protože mám šťastný vztah, a malé péro je jediný přítelův nedostatek a to je rozhodně lepší, než debil s velkým pérem.. :)
Brm nemá cenu komentovat ale ja to potlačil a celkem dobře a výsledek žádný sex. Jednoduše mne nikým nepoužitá žena nic neříká a nutit ji do něčeho co nechce nehodlám a ani nebudu.
Tomasss
Příspěvky: 1
Registrován: stř 10. led 2018 10:06:09
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem kandaulista-vzrušuje mě občasné nabídnutí a půjčení partnerky jinému muži nebo mužům pod mým dohledem

Re: Články kandaulismus - pro cuckoldy, hotwife a bully

Příspěvek od Tomasss »

Ahoj, jsem tu nový a hledám se. Mohl by mě prosím někdo říct jak se nazývá dominantnější chlap kterého vzrušuje koukat na jeho partnerku, která souloží s jiným chlapem ale zároveń to domluvit, vpodstatě sex na příkaz svého partnera, vzrušuje mě ta "kurvičkovská" povaha partnerka která poslechne a nechá se před svým chlapem ošukat od cizího. také mě vzrušuje určovat partnerce dress code a i jak se má ve společnosti chovat.
Děkuji
johny12345
Příspěvky: 77
Registrován: pon 29. pro 2014 23:21:50
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Články kandaulismus - pro cuckoldy, hotwife a bully

Příspěvek od johny12345 »

Tomasss píše:Ahoj, jsem tu nový a hledám se. Mohl by mě prosím někdo říct jak se nazývá dominantnější chlap kterého vzrušuje koukat na jeho partnerku, která souloží s jiným chlapem ale zároveń to domluvit, vpodstatě sex na příkaz svého partnera, vzrušuje mě ta "kurvičkovská" povaha partnerka která poslechne a nechá se před svým chlapem ošukat od cizího. také mě vzrušuje určovat partnerce dress code a i jak se má ve společnosti chovat.
Děkuji
Jestli se nepletu tak, stag.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: lolovic3779 a 7 hostů