Články kandaulismus - pro cuckoldy, hotwife a bully

O kandaulismu, o webu, slovníček pojmů, atd.
Pravidla fóra
Zde není dovoleno zakládat nová témata a diskutovat. Toto forum slouží pouze jako zdroj informací.
Odpovědět
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Jaky by mel byt spravny BULL?

Příspěvek od dark »

Tohle je snem většiny cuckoldů, jen to často znamená ztrátu kontroly a později i vztahu. Je to ale nejsilnější pocit a ponížení, přicházet takto o svou lásku a moci se jen dívat, jak si ji přebírá jiný samec
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Jaky by mel byt spravny BULL?

Příspěvek od kandapraha »

Jenomze ona to defakto nebyla hotwife, ale normalni devka. Uznavam, ze to muselo byt absolutne ponizujici a vzrusujici, jen dnes uz asi nejste spolu, je to tak?
fucker86 píše:presne!
bylo uplne jasny, ze o ni nerozhoduju, nemam ji co kecat do toho, kdy a s kym picha...
fucker86
Příspěvky: 40
Registrován: ned 27. črc 2014 12:51:37
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=37

Re: Jaky by mel byt spravny BULL?

Příspěvek od fucker86 »

Ano, postupne se prekvalifikovala na devku! A dneska uz opravdu spolu nejsme. Ale to bylo prave vyvrcholeni cuckold-vztahu...
Jeji bull presne odpovidal mym predstavam. Ona mela vzdycky rada mlady kluky - namachrovany borce, v posteli vykony samce...
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Jaky by mel byt spravny BULL?

Příspěvek od dark »

A dokážeš nejen nám, ale i sám sobě odpovědět na otázku, proč vlastně ta holka byla a píchala s tebou? Myslíš si, že tě jen využívala? Nebo si myslela, že budeš pořádnej samec, ale zklamal jsi ji? Nebo jsi byl jen zastávka po rozchodu s někým, koho opravdu milovala a ty jsi ji poskytl útěchu a podporu, aby se z toho dostala a našla si zase pořádného samce? Myslím, že tu dokonce někde zmiňujeě, že to byl tvůj kamarád - takže tě oba takhle krásně podvedli a zneužili.
fucker86 píše:Ano, postupne se prekvalifikovala na devku! A dneska uz opravdu spolu nejsme. Ale to bylo prave vyvrcholeni cuckold-vztahu...
Jeji bull presne odpovidal mym predstavam. Ona mela vzdycky rada mlady kluky - namachrovany borce, v posteli vykony samce...
Uživatelský avatar
kandaulisti
Příspěvky: 10
Registrován: pon 29. zář 2014 15:04:02
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=85
Bydliště: Brno

Re: INSPIRACE, PRÚVODCE A RADY PRO HOTWIFE

Příspěvek od kandaulisti »

Ahoj, jsem tady nová, ráda bych našla ženu, která má doma také kandaulistu a má už nějaké zkušenosti. Mám hodně otázek a pochybností a ráda bych znala odpovědi.
Ozvěte se holky, nebo tady chodí jenom samí muži? Určitě aspoň páry, tak mi snad nějaká hotwife pomůže s mým povedeným přítelem.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Kandaulista kdo to je a rozdíl mezi kandaulistou a cuckoldem

Příspěvek od dark »

Často se tady zmiňují pojmy kandaulista, kandaulismus a hned na to cuckold, hotwife. Jak byste definovali kandaulistu, je to muž, kterého vzrušuje partnerku ukazovat nahou a sexuálně jej uspokojuje, když se na ni dívají jiní muži, které vzrušuje?

Takže rozdíl mezi kandaulistou a cuckoldem je v hranici, kam až jsou ochotni zajít? Čili kandaulista je v podstatě každý, komu se líbí, když si žena vezme krátkou sukni a hluboký výstřih, pak všichni ti, kdo fotí své krásné ženy a dávají fotky na internet, kde se na nich ukájejí nadržení honiči a popisují, co by s nimi dělali?
Naproti tomu, cuckold je tedy muž, většinou subík, kterého vzrušuje vyšší "level" a líbí se mu, když má jeho žena - hotwife styk s jiným mužem - bullem?

Napište mi Váš názor, případně vaši definici, kdo jsou kandaulisti a jaký je rozdíl mezi kandaulisty a cuckoldy.
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Kandaulista kdo to je a rozdíl mezi kandaulistou a cucko

Příspěvek od kandapraha »

Cuckold je dalsi faze kandaulismu. Kandaulista je muz, ktereho vzrusuje pohled na odhalenou manzelku pred jinymi muzi, vzrusuje ho, kdyz ji ukazuje, nebo kdyz ona se ukazuje jinym. Muze i flirtovat s jinymi, ale tady to konci. K nejakemu sexu nedochazi, takze to vlastne ani neni hotwife. Da se to popsat treba jako vybirani co nejvetsich vystrihu, chuze na verejnosti bez kalhotek, prekloneni, aby cizi muzi videli pod sukni, atd. V lete napriklad prusvitne plavky, sex u okna, kdy jini se mhou divat, atd. Pak mame take servery, kam se daji nahravat fotky manzelek a pritelkyn a muzi mohou i komentovat. No a v neposledni rade muzes nahrat fotky sve zeny na kandaulismus.cz, kde ti ji odborne zhodnotime a dodame pikantni komentar - proste raj pro kandaulisty :-)

Naproti tomu, cuckold je dalsi faze, hodne kandaulistu se dopracuje k tomu, ze jim pouhe ukazovani prestava stacit a vzrusuje je ten pocit, kdy zena flirtuje s jinymi a predstavuji si, jake by to bylo, kdyby na ni jiny muz sahal, nebo s ni mel sex.

Takze dle meho nazoru a vytazku z literatury a dostupnych informaci na netu:

kandaulista = bez sexu s jinymi
cuckold = zena ma sex s jinymi
ultimate cuckold = zena ma sex s jinymi a nema sex se svym muzem, ten funguje jen jako subik pro pobaveni a poslouzeni sve zene a jejimu milenci.

Nakonec vse je to dobre popsano zde : http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?f=6&t=11 a zde http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?f=6&t=15
SMlvDS
Příspěvky: 6
Registrován: pon 06. říj 2014 9:08:14

Re: Kandaulista kdo to je a rozdíl mezi kandaulistou a cucko

Příspěvek od SMlvDS »

kanda ani by som nepovedal. Kandaulizmus je aj o sexe ale tu sa na rozdiel u cuckolda muž aktívne zapája a dosť rozhoduje. /pokiaľ nieje submisívny/. Má rád ked zenu sexuálne uspokojujú iný ale chce byť pritom a rozhdouje skym ano a skym nie ale vždy je súčasťou aj on.

Určite sa v tomto prípade nejedná o HOTWIFE ale o MILF
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Kandaulista kdo to je a rozdíl mezi kandaulistou a cucko

Příspěvek od kandapraha »

A jaky je potom tedy rozdil mezi kandaulistou a obycejnou trojkou, nebo navstevniky swingers? Nebo jsi to myslel tak, ze se ucastni, ale nezapojuje, kdezto cuckold se ani neucastni? Vidis tu pomyslnou hranici v roli muze, ze kandaulista si zachovava urcitou miru hrdosti a prinasi mu poteseni ten pohled na soulozici zenu s jinym, kdezto cuckolda uspokojuje ta role submisiva, ponizovaneho, neschopneho, ktery je dobry leda k noseni klicky na penisu a priprave obcerstveni? :-)
Igorko9
Příspěvky: 1
Registrován: stř 03. pro 2014 12:57:38

Kandaulista, kandaulismus - dobro nebo zlo? (temné myšlenky)

Příspěvek od Igorko9 »

„Kandaulizmus je vrodený, nedá sa naučiť, no nedá sa ani vyliečiť. Ide skôr o spoločensky náročnú ako o spoločensky nebezpečnú deviáciu, ktorá sa týka mužov. U ženy som sa s tým v odbornej literatúre ešte nestretol,“ tvrdí sexuológ Petr Weiss.

Dobry den. Mam 25 rokov mam frajerku a som kandaulista a stale premyslam. Je to dobre alebo zle?
Moja partnerka je v tomto velmi otvorena, (sme spolu uz 7 rokov) tvrdi ze jej to nevadi a uz mala sex s inymi muzmi... Akonahle som sa docital ze sa neda vyliecit zacalo vo mne vrtat velmi vela otazok a sice.

1. Co ak ma necha pre ineho do ktoreho sa zalubi? (Hovori ze nie, o tom ze som kandaulista vie asi 3 roky a ani teraz ani predtym by ma pre ineho neopustila)
2. Co ak ma necha lebo svoju tuzbu neovladnem a budem ju do toho stale viac a viac tlacit az jej to bude neprijemne? (Je to ako droga, ked sme vonku a mam 5 piv nerozpravam o nicom inom, uz je jej to neprijemne. Na dalsi den sa jej ospravedlnim a ona sa len zasmeje ze v pohode ona to chape ale ze nebolo s kym)
3. Nestane sa z nas spolocensky odmietavy par, vyvrhel ? Jednemu kamaratovi som sa zdoveril ze som (podusmial sa ze ano to byva, vtedy som sa oboznamil s vyrazom kandaulista-studuje totiz psychologiu), dalsi nieco tusia podla mojich reci pri pivku (Ja nie som ziarlivy, kludne aj keby jebe s niekym sak mam pici (no nik sa nechyta ze ano, som na tom podobne))
4. Nikdy som take vrzusenie nezazil a neverim ze nekandaulista alebo clovek bez nejakej extra uchylky (nazvem ich bezni ludia s misionarskou polohou) dokaze zazit take nevycislitelne vzrusenie ake zazivame my.

1. Bod -Negativum 2. Bod - Negativum 3. Bod - Negativum 4. Bod - citim sa ako zavisli od heroinu a davku si mozem dat raz za dlhy cas. Ak si myslim ze uz pride ale potom to nevyjde, citim sa akoby som mal ten najsilnejsi abstak. Ak pride, je to uzasny pocit, na chvilu. Potom opat to cakanie.

Nebolo by jednoduchsie si proste odrzeat gule a zabudnut na tieto problemy? Alebo sa da preniest cez tieto body a mate nejake finty?

Dakujem
PS. Viem ze to cesky portal, dufam ze budete zhovievavi ze vam tu pise Slovak slovensky.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů