Články kandaulismus - pro cuckoldy, hotwife a bully

O kandaulismu, o webu, slovníček pojmů, atd.
Pravidla fóra
Zde není dovoleno zakládat nová témata a diskutovat. Toto forum slouží pouze jako zdroj informací.
Odpovědět
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Jak snést REALITU? Jak ustát roli paroháče?

Příspěvek od subkanda »

je to hodne vzrusujici ale nesmi se to takhle zamotavat. kamarada jsem zarazil, jak, to radeji nebudu popisovat :) jinak my jsme s mou laskou meli od zacatku dohodu, ze kdyby mi bylo neco neprijemne, nechame toho. bylo mi to celou dobu docela prijemne, ale protoze on cim dal vice hral na tu strunu citu, zamilovanosti a spolecne budoucnosti, rozhodl jsem se to razne ukoncit. Nevim, zda do toho jeste nekdy pujdu. ano, vzrusuje me to, ale to i spousta jinych veci. bez nekterych libustek se musime v zivote obejit, nebo je nechat jen v rovine predstav, pokud nechceme riskovat to, co je nam cenne.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Jak snést REALITU? Jak ustát roli paroháče?

Příspěvek od subkanda »

vzdycky, kdyz si tady ctu ty sebeobhajoby, jak jsem vlastne borec, i kdyz moje zena vysukava s jinym, musim se usmivat. Nebo jak ridis vsechno doma. co ridis? auto? pracku? vozis deti do skoly? jezdis na nakupy? co teda dela zena? rano ji das seznam ukolu, co ma udelat? nebo je to tak, ze ona zaukoluje tebe, aby sis to mohl ridit a mela cas na milence? :)
ne, ja nerypu, ani se nepovysuju, sam jsem obcas hodne sub, ale pripada mi, ze se sam pred sebou obhajujes, ze to s tebou, jako chlapem vlastne neni zase tak zle.
jakod
Příspěvky: 132
Registrován: pát 05. zář 2014 21:38:44
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1534

Re: Jak snést REALITU? Jak ustát roli paroháče?

Příspěvek od jakod »

řídím auto, až na vzácné výjimky nenakupuju, neperu, nevozím děti do školy (jezdí samy) :-)
jen se necítím méněcenný, že si žena občas odskočí k milenci a nevím, proč bych se tak měl cítit
BullOlomouc
Příspěvky: 109
Registrován: ned 02. říj 2016 16:10:03
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: V současné době se vyskytuju kolem Žamberka.

Re: Jak snést REALITU? Jak ustát roli paroháče?

Příspěvek od BullOlomouc »

Myslim, ze to zbytecne moc resite. Myslite si, ze gayove a ostatni uchylove to resi jako vy? Podle me ne, proste si uzivaji. A kandaulismus je defakto to same, takze proc se za to stydet?
Uživatelský avatar
bibeo
Příspěvky: 561
Registrován: stř 26. lis 2014 23:22:51
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: oba sice switch ale ja nejradeji v sub roli :) rad pokecam s Bullem

Re: Jak snést REALITU? Jak ustát roli paroháče?

Příspěvek od bibeo »

Kdyz se ti kvuli tomu muze rozpadnout vztah tak to myslim ma smysl resit..
BullOlomouc
Příspěvky: 109
Registrován: ned 02. říj 2016 16:10:03
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: V současné době se vyskytuju kolem Žamberka.

Re: Jak snést REALITU? Jak ustát roli paroháče?

Příspěvek od BullOlomouc »

Vztah se ti muze rozpadnout z dalsich tisicu duvodu.
Uživatelský avatar
bibeo
Příspěvky: 561
Registrován: stř 26. lis 2014 23:22:51
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: oba sice switch ale ja nejradeji v sub roli :) rad pokecam s Bullem

Re: Jak snést REALITU? Jak ustát roli paroháče?

Příspěvek od bibeo »

a ze si uchyl je jeden z nich :D
BullOlomouc
Příspěvky: 109
Registrován: ned 02. říj 2016 16:10:03
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: V současné době se vyskytuju kolem Žamberka.

Re: Jak snést REALITU? Jak ustát roli paroháče?

Příspěvek od BullOlomouc »

Ale stejne tak to muze vas vztah i posilit.
Uživatelský avatar
bibeo
Příspěvky: 561
Registrován: stř 26. lis 2014 23:22:51
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: oba sice switch ale ja nejradeji v sub roli :) rad pokecam s Bullem

Re: Jak snést REALITU? Jak ustát roli paroháče?

Příspěvek od bibeo »

Hele nevim to je spis imho takova teorie ci spise sen.. Mozna u fakt stabilnich a starsich ano
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Jak snést REALITU? Jak ustát roli paroháče?

Příspěvek od subkanda »

jak to muze posilit vztah? znas nekoho, komu to posililo dlouhodobe vztah? amfetaminy te taky kratkodobe nakopnou, ale v dlouhodobem horizontu z tebe vyrobi trosku, neschopnou zit bez nich v beznem zivote mezi beznymi lidmi.
buzna je trochu jiny pripad. zadna buzna nema normalni vztah s moznosti vyrobit si a vychovavat svoje deti, tak, jak je to v prirode normalni a jedine funkcni, aby byl dany druh zachovan. a ja si neprijdu tak uchylny, abych se stavel na roven nejake buzny, ktera potrebuje k zivotu jenom zadni otvor. ziju normalni, slusny zivot, jenom mam proste trochu zvracenejsi fantazie. nekdo po sobe chcije ve sprse, nekdo po sobe rozmazava hovna, ja si zase rad predstavuju, ze mou zenu suka jiny chlap. nikomu tim neskodim, jenom se obavam, ze praktikovat tuhle uchylku je cesta do pekel a proto se ptam jinych na zkusnosti.

jestli ty veci neresis a jdes do nich po hlave, tak je to tvoje volba, ja si sveho vztahu a rodiny cenim vice, nez abych se vymenil za par silnejsich orgasmu.

btw: trochu mi vadi, ze kandaulismus je davan do roviny s uchylkami typu buzny, lesby, pedofilove, zoofilove a jine tezke uchylky. nemyslim si, ze by se treba bdsm, kandaulismus, footfetish a tyhle spise libustky, nez uchylky mohly porovnavat s uchylkami, ktere jejich vlastnikum naprosto obraceji zivot naruby.
prijde mi to jako srovnavat hlucheho s mentalne zaostalym. v obou pripadech se jedna o postizeni, ale dosazovat jedno za druhe v argumentaci je proste picovina, protoze kazde postizeni ma absolutne odlisny vliv na kvalitu zivota.
buzna se svou orientaci nic nenadela, ale cuckold si muze vybrat, jestli si ho bude honit nad videi, nebo bude vychovavat cizi dite.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 hostů