Články ostatní - bdsm, pomůcky a cudnost (klícky na penis)

O kandaulismu, o webu, slovníček pojmů, atd.
Pravidla fóra
Zde není dovoleno zakládat nová témata a diskutovat. Toto forum slouží pouze jako zdroj informací.
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 399
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Články ostatní - bdsm, pomůcky a cudnost (klícky na penis)

Příspěvek od master »

V cuckold vztazích se mnoho párů dopracuje do fáze, kdy muž "nafasuje" klícku na penis, mužský pás cudnosti. Mužský pás cudnosti dává hotwife možnost muže zcela ovládat pomocí jeho přirozené sexuální touhy.
Administrátor webu kandaulismus.cz
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Pásy cudnosti - klícky na penis

Příspěvek od kandapraha »

Klicku na penis casto pouzivame s pritelkyni. Miluju ji, dela ze mne toho spravneho subika, otroka sve pani, jsem ji pak ochotny zobat z ruky a snest ji modre z nebe. Vsiml jsem si, ze popis tady je dost kratky, tak zkusim napsat nejake nase zazitky a hry s klickou na penis, mozna by to mohlo inspirovat ke hram i jine cuckoldy a jejich rozverne panicky.

Jinak nepatrim mezi dlouhodobe uzivatele, vydrzel jsem to zatim nejdele asi tyden. Docela by mne zajimaly zkusenosti jinych nositelu, jak dlouho jste dokazali odolavat?
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Pásy cudnosti - klícky na penis

Příspěvek od pepe »

Zvažujeme s přítelkyní, že bychom si taky klícku pořídili. Přítelkyně ráda dráždí můj penis, když jsem třeba svázaný k posteli. Trápí ho a nenechá, aby se udělal. Viděli jsme na netu nějaké klícky, ale nerozhodli jsme se zatím. Jaký to je pocit? Jaké se dají dělat věci? asi bych to nechtěl nosit do práce a ven, ale třeba jen o víkendu. Poradí někdo, kdo už klícku má?

Nezlobí potom přítelkyně až moc? :evil:
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Pásy cudnosti - klícky na penis

Příspěvek od kandapraha »

my jsme nejdrive zkouseli spiderwire, ktery nebyl moc pohodlny, protoze byl tezky a trochu mi padal (nejsem moc obdareny). Pozdeji jsem objednal CB-6000s a to bylo jine kafe. Uz ten pohled byl takovy, jak to rict - vypadal jsem proste fakt neschopne. Curak namackej do tak male klicky proste nemel zadnou sanci. Pritelkyni se to hodne zalibilo a zacala mne trapit, protoze se ji libilo, jak se v te klicce snazi napnout, ale vubec to nejde. Zacal jsem to nosit i do prace, protoze to pod oblecenim nebylo tak moc videt.

A pritelkyne potom zlobi rozhodne vice, protoze te ma zcela ve sve moci a ty jsi o to vice submisivni, protoze udelas vsechn pro to, aby ses mohl vystrikat.
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Pásy cudnosti - klícky na penis

Příspěvek od pepe »

Díky za tip. Taky jsem se díval ten S. Líbí se mi, že by v něm byl můj penis tak utěsněný a malý. Věřím, že kdybych se degradoval na zamčeného suba, co musí nosit klícku i do práce, tak by si přítelkyně častěji vyrazila ven s kamarádkami a častěji provokovala skutečné muže. Navíc je hodně zlomyslná, takže by asi měla radost z toho popichování a utahování si z mojí neschopnosti a zamčenosti, což je nesmírně vzrušující
BIHOLKU
Příspěvky: 195
Registrován: čtv 28. srp 2014 22:27:38
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=62

Re: Pásy cudnosti - klícky na penis

Příspěvek od BIHOLKU »

Tak ja taky prispeju na tema PC. Jak jsem jiz psal u sveho pribehu u nas je cuckold jen na teoreticke urovni a to pouze z me strany, zatim, snad se to nekdy zmeni, ale pas cudnosti nosim.
Koupili jsme Spiderwire. Bylo to rozhodnuti nas obou. Klec mi vyhovuje, ale dlouho jsem se trapil s kouzkem, otlaceniny, opruzeniny a asi i alergicka reakce na material. Na konec po mesici zkouseni jsem si vyrobil vlastni ze silikonoveho prouzku. Konecne se to dam nosit nepretrzite a delat cokoliv, vcetne noseni do zamestnani a to mam docela narocnou praci na pohyb.
A proc jsme to poridili? Chci svoji Lasce patrit, chci aby mela naprostou kontrolu. I kdyz zrovna nejsme spolu tak neustale vim, ze muj ocas je jen jeji, uz mi nepatri. Nemuzu si to delat sam, dokonce se ho nemuzu vlastne ani dotykat kdyz jdu na zachod. To kdy na nem ucitim doteky at uz svoje nebo moji Lasky uz zalezi jen a jen na ni, stejne jako to kdy se budu smet udelat. Myslim, ze jsem chlap jak hora, na venek vudci osobnost, ale ta klec je vec ktera zaridila, ze jsem velmi citove zavysly na svoji Lasce, jsem ji oddany (to jsem byl teda vzdy, ale ted je to proste jine) a jsem jen jeji hrackou - teda muj ocas, ktera zustava uklizena, kdyz nema naladu.
Zrovna vcera kdyz jsme oba byli v praci, jsme si psali sms jak me vecer odemkne a budeme se milovat, provokovalu jsme se a drazdili. No a kdyz skoncila Kobra 11 :-D a my sli spat, tak mi jen rekla "ale ja jsem lasko unavena dneska na to nemam naladu", ale pritiskla se ke me a s takovym sibalskym usmevem me zacala drbat na koulich, vim, ze to mam moc rad a ze to na me plati. A oba vime ze dnes nic nebude, protoze ona je pres den v praci a ja jdu na nocni, takze az ve stredu, ale to mi rekla, ze si budu muset zatocit na kole stesti (aplikace, kde jsou dny od 4 do 16 s jednou moznosti vse znasobit 2x a podle toho co si vytocim tak za tolik dni mi dovoli se udelat)
Proste a jasne na zaver muzu rict, PC je uzasna vec.
BIHOLKU
Příspěvky: 195
Registrován: čtv 28. srp 2014 22:27:38
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=62

Re: Pásy cudnosti - klícky na penis

Příspěvek od BIHOLKU »

Tak jsem se rozhodl sepsat takove male shrnuti jak se zije s pasem cudnosti.
Pas mame delsi dobu cca dva mesice, ale byli problemy s krouzkem, ktery delal nesnesitelne otlaky a odreniny. Nakonec jsem si vyrobil vlastni a po testovacim obdobi jsem uz musel odevzat klicky.
Dnes je to 22 dni co jsem zamceny a take je to 10 dni co jsem bez orgasmu. Za tech 22 dni jsem spal jen 5x bez klece, vzdy po milovani s Panickou, jinak ji nosim nonstop.
Celou dobu co to mam, tak mi Panicka slibovala, ze jednou dojde k tomu, ze mi nedovoli se udelat nebo mi udela, jen zkazeny orgasmus. Jenze vzdy me nechala dodelat, vzdy ji me bylo nejak lito. Uz jsme ho jednou zkusili, ale to byla nahoda. Vse se zmenilo ve stredu. Rozhodla se to zkusit a potrapit me. A nejak tomu prisla ja chut. Za prve se ji pry libi to jak se az do posledni vteriny tesim a nevim co bude, za druhe se ji libi jak zustavam porad nadrzeny. Libi se ji to jak jen vytecu bez orgasmu zatim co ona je v ten moment dokonale uspokojena. Zalibilo se ji to az tak moc, ze uz mi predem zdelila, ze muj orgasmus uz bude jen velikou vzacnosti.
A ja? Me staci se k ni priblizit a klec je mi mala. Stejne jako vcera, kdyz jsme sli spat a Panicka nemela,na sex naladu a me se pritom snazil v kleci postavit. "Jak to, ze ti stoji? Za to si zitra zase nic neuzijes" rekla, ale,milovat se dnes budeme.
Uz jsem to tu psal, uz si neumim predatavit byt bez klece, moc se mi libi to jak me ovlada. Jak ridi to kdy budu mit a jestli vubec orgasmus.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Pásy cudnosti - klícky na penis

Příspěvek od dark »

Docela bych se chtěl naučit, co tady popisuješ. Já s tím měl dost problémy, protože když jsem byl zamčený, byl jsem milenec na nic a tak to přestalo mou paní bavit a přestali jsme používat i klícku. Vždy jsem měl pocit, že pokud bych byl zamčený tak, jako ty, musela by moje paní mít milence, který by ji nahrazoval ten sex semnou.
Když klec nemám, jsem výkonný a šukáme až do jejího orgasmu, když mám klícku jen půl dne, stříkám hned a nedá se to zastavit. Nevím ani, jak by mi mohla takhle udělat zkažený orgasmus a co by ji to přineslo, kdybych se vycákal po půl minutě a ona se neudělala.
BIHOLKU
Příspěvky: 195
Registrován: čtv 28. srp 2014 22:27:38
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=62

Re: Pásy cudnosti - klícky na penis

Příspěvek od BIHOLKU »

Ono se mozna zda, ze kdyz napisu, ze jsme se milovali 5x za 22 dni takmi to nejak odpira, ale ono to je spis tim, ze ona delame na smeny, takze se da rict, ze kdyz jsme spolu tak to mame skoro denne. Pisu skoro, protoze nekdy proste vyuzije te klece a uziva si jen ona.
A ten zkazeny orgasmus. Na kazdeho to asi funguje jinak, ale na me to pusobi tak, ze jsem porad nadrzeny, ale tim, ze me vystrika bez orgasmu, tak se priste neudelam hned. Proste jento jako "klasika" koule se vyprazdni, ale ja u toho nemam zadne pocity rozkose. Nejsem zadny extra prebornik, ale vydrzim takhle podle potreb moji Lasky. Mozna je to i tim, ze se musim dovolit udelat, takze kdyz to na me jde, musim se soustredit na to se zeptat a pak splnit prani moji Pani.
BIHOLKU
Příspěvky: 195
Registrován: čtv 28. srp 2014 22:27:38
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=62

Re: Pásy cudnosti - klícky na penis

Příspěvek od BIHOLKU »

A na druhou stranu, ja bych docela rad, kdyby rekla, ze kdyz jsem zamceny tak nic nevydrzim, ze si musi najit milence. U nas uz neprichazi v uvahu, ze by rekla, ze tu klec nebudeme pouzivat, u nas uz je to bezna vec jako lednicka nebo telefon. Jenze to nehrozi, nechce zadneho milence a ja mam proste nejak zafixovano, ze v posteli je na prvnim miste ona a teprve pak ja, takze nehrozi, alespon ne v nejblizsi dobe, ze nebudu vyhovovat.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 105 hostů