Fenomém CUCKOLD (přeložený článek)

O kandaulismu, o webu, slovníček pojmů, atd.
Pravidla fóra
Zde není dovoleno zakládat nová témata a diskutovat. Toto forum slouží pouze jako zdroj informací.
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Fenomém CUCKOLD (přeložený článek)

Příspěvek od kandapraha »

Co stojí za Cuckold / Hotwife fenoménem?

Ačkoliv důvodů, které vedou páry k cuckold hotwife fenomému je mnoho, budeme se v tomto článku zabývat jen těmi nejčastějšími.

Krásné ženy jsou vnímány jako sexuálně aktivnější, lidé si prostě myslí, že mají častěji sex. Zatímco promiskuitní ženy byly kdysi vnímány jako poběhlice a byly odsuzovány, dnes se pohled na ně mění. Kdysi jimi společnost opovrhovala, dnes je vyzdvihuje.

Dnešní žena může být více sexuálně svobodná a aktivní. Obzvláště starším, vdaným ženám se líbí a lichotí jim, když jsou považovány za sexuálně žádoucí, až diskrétně promiskuitní. Z bezpečí svého manželství mohou svobodně prožívat nové úrovně sexuální svobody. V posledních desetiletích je již zcela společensky přijatelné, aby žena byla v sexualitě stejně otevřená jako muž.

Jestliže žena pochybuje o své sexuální přitažlivosti, tak jako Hotwife zjistí, že muži o ni mají stále velký zájem a to ji potěší. U některých žen toto může znovu probudit jejich sexualitu a celkově zvýšit jejich sebevědomí.

V některých kruzích žena nosí řetízek na kontíku pravé nohy, což znamená, že je Hotwife a může otevřeně flirtovat i když je vdaná. ( pozn. Je to taková skrytá symbolika)

Mnoho žen si myslí, že by se jako Hotwife změnily v sexuální objekt a pouhou věc. Zdá se, že to pramení z předpokladu, že užívání si sexu je výsadou mužů. To je ale důsledkem toho, že ženy jsou společensky považovány za odsouzené k tomu, mít ze sexu menší požitek, neočekávat takový sexuální prožitek a uspokojení, jako muži.

Ženy v životním stylu Hotwife mají možnost překonat společenské předsudky a chovat se přirozeně i když je to v konfliktu se zažitými konvencemi. To zahrnuje například mimomanželský sex vdaných žen, což je společensky nepřijatelné tabu, ale jako Hotwife si to můžete dovolit.

Cuckold – Hotwife fenomén se vyznačuje tím, že muž je sexuálně vzrušený myšlenkou, že jeho vdaná žena má sex s jiným mužem. Tahle představa není u mužů vůbec vyjímečná, i když by se tak mohlo zdát, je to poměrně častá sexuální představa.

Z manželovy perspektivy se tím, že jeho žena je sexuálně aktivní s jinými muži probudí instinkt konkurence. To může za to, že manžel se stává více pozorným a věrným, protože neustále usiluje o pevný vztah s jeho atraktivní manželkou. Jednoduše řečeno, čím více žena zlobí, tím více se muž stará, aby si ji získal, aby ji neztratil a aby mohl být po jejím boku právě on.

Ženy mají samozřejmě jiný pohled na věc. Jako hotwife často potvrzují nabytí ztraceného sebevědomí a pocitu svobody. Získání kontroly nad svým sexuálním životem a získaná pozornost manžela přináší nový pocit síly, který většina žen nikdy nepozná.

Některé ženy nerozumí tomu, co motivuje jejich muže k tomu, aby je srovnávaly se svými milenci. Je to pro ně zvláštní, že jejich manžel je sexuálně vzrušený z toho, že mu jeho žena popisuje, jak je její milenec vyvinutější a v posteli to umí lépe a dokáže ji více uspokojit. Výzkum naznačuje, že za to opět může konkurence. Muž vnímá, že jako manžel má konkurenční výhodu (má srdce své ženy) takže si tím vytváří férové podmínky pro srovnání – tím, že se staví do určité nevýhody a to v něm vzbuzuje sexuální vzrušení a motivaci znovu dobývat svou ženu. Proto i když se žena vrátí od milence domů, tak se nejdříve nechá hecovat a trápit povídáním o tom, jak se jí to s ním líbilo i když je to často plné srovnávání kdo je lepší.

V některých ohledech dochází k převrácení rolí v manželství, když se muž musí přizpůsobit sexuálním preferencím své ženy. To se týká jak načasování, tak frekvence, protože muž musí ustoupit a podřídit se skutečnosti, že někdy bude až na druhé koleji a manželka dá přednost sexu s milencem.
Stává se také, že musí přijmout fakt, že jeho žena již není pouze jeho a nebo dokonce je pouze milenkou svého milence. Další novou skutečností je fakt, že se třeba bude muset setkat tváří v tvář muži, který měl, nebo má poměr s jejich ženou. Všechno to jsou neznámé i když potenciálně vzrušující emoce pro manžela.

Je jasné že cuckold hotwife životní styl je v rozporu s traničním vnímáním vztahu dvou lidí a často také osobní žárlivostí. Přestože tyto konvence nemusíte ctít, měli byste se je snažit uznávat. I když se na tom oba partneři shodují a nevidí v tom problém, společnost Vás odsoudí. Stále je tady to stigma promiskuitní manželka a manžel paroháč, který dovolí, aby jeho žena měla mimomanželský sex. Právě potřeba určité diskrétnosti dala vzniknout jakémusi undergroundu, který sjednocuje páry s touto zálibou a umožňuje jim žít tento životní styl a vyměňovat si zkušenosti a seznamovat se, při zachování navenek tradičního manželství.

Přes vše jmenované je patrný pozvolný nárůst párů, které přijaly tento alternativní životní styl za svůj.

Přeloženo mou osobou z anglického originálu od Dr.Jerry Lee, Ph.D.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Fenomém CUCKOLD (přeložený článek)

Příspěvek od Domkanda »

"Co stojí za Cuckold / Hotwife fenoménem?"
Znáte mé názory, takhle napsané se mi to nelíbí, ale okomentuju.

"Krásné ženy jsou vnímány jako sexuálně aktivnější, lidé si prostě myslí, že mají častěji sex. Zatímco promiskuitní ženy byly kdysi vnímány jako poběhlice a byly odsuzovány, dnes se pohled na ně mění. Kdysi jimi společnost opovrhovala, dnes je vyzdvihuje."
Já: První věta ano, poslední věta jen velmi zvolna, ale změna přístupu tu je.

"Dnešní žena může být více sexuálně svobodná a aktivní. Obzvláště starším, vdaným ženám se líbí a lichotí jim, když jsou považovány za sexuálně žádoucí, až diskrétně promiskuitní. Z bezpečí svého manželství mohou svobodně prožívat nové úrovně sexuální svobody. V posledních desetiletích je již zcela společensky přijatelné, aby žena byla v sexualitě stejně otevřená jako muž."
Já: Poslední věta - stále určitě ne. Jinak ano, zcela pravdivé. Manželka jednoznačně hlásila, že jí zvyšuje ženské sebevědomí, když o ní má zájem jiný muž, když ho vzruší, když dovede k orgazmu výrazně mladšího, lichotilo jí to. Stejně tak jí vzrušovala a lichotila jí má žárlivost. A formulace "diskrétně promiskuitní" mi skoro přivodila erekci.

"V některých kruzích žena nosí řetízek na kotníku pravé nohy, což znamená, že je Hotwife a může otevřeně flirtovat i když je vdaná. ( pozn. Je to taková skrytá symbolika)"
Já: Blbost - někdo to tak má, ale minimálně 100x více lidí to tak nebere, takže je to na prd. A "v určitých kruzích" nepotřebujete řetízek.

"Ženy v životním stylu Hotwife mají možnost překonat společenské předsudky a chovat se přirozeně i když je to v konfliktu se zažitými konvencemi. To zahrnuje například mimomanželský sex vdaných žen, což je společensky nepřijatelné tabu, ale jako Hotwife si to můžete dovolit."
Já: Stejně ale ty předsudky překoná jen v kruhu rodinném a na 90 % to dělají tajně. O nás to z civilního života neví skoro nikdo
Naposledy upravil(a) Domkanda dne stř 10. kvě 2017 11:13:09, celkem upraveno 1 x.
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Fenomém CUCKOLD (přeložený článek)

Příspěvek od Domkanda »

"Cuckold – Hotwife fenomén se vyznačuje tím, že muž je sexuálně vzrušený myšlenkou, že jeho vdaná žena má sex s jiným mužem. Tahle představa není u mužů vůbec vyjímečná, i když by se tak mohlo zdát, je to poměrně častá sexuální představa."
Já: Představa ano, ale do praxe to převede minimum párů

"Z manželovy perspektivy se tím, že jeho žena je sexuálně aktivní s jinými muži probudí instinkt konkurence. To může za to, že manžel se stává více pozorným a věrným, protože neustále usiluje o pevný vztah s jeho atraktivní manželkou. Jednoduše řečeno, čím více žena zlobí, tím více se muž stará, aby si ji získal, aby ji neztratil a aby mohl být po jejím boku právě on."
Já: Ano, přestože to já dominantně řídím, tak mám potom nutkání podávat vyšší výkony, víc se snažit, trumfnout toho druhého, svým způsobem si mě tím k sobě přivazovala

"Ženy mají samozřejmě jiný pohled na věc. Jako hotwife často potvrzují nabytí ztraceného sebevědomí a pocitu svobody. Získání kontroly nad svým sexuálním životem a získaná pozornost manžela přináší nový pocit síly, který většina žen nikdy nepozná."
Já: Určitě ano, samozřejmě jí nevidím do mozku, ale sebevědomí jí to přinášelo, sílu asi taky a ano - většina žen to nepozná

"Některé ženy nerozumí tomu, co motivuje jejich muže k tomu, aby je srovnávaly se svými milenci. Je to pro ně zvláštní, že jejich manžel je sexuálně vzrušený z toho, že mu jeho žena popisuje, jak je její milenec vyvinutější a v posteli to umí lépe a dokáže ji více uspokojit. Výzkum naznačuje, že za to opět může konkurence. Muž vnímá, že jako manžel má konkurenční výhodu (má srdce své ženy) takže si tím vytváří férové podmínky pro srovnání – tím, že se staví do určité nevýhody a to v něm vzbuzuje sexuální vzrušení a motivaci znovu dobývat svou ženu. Proto i když se žena vrátí od milence domů, tak se nejdříve nechá hecovat a trápit povídáním o tom, jak se jí to s ním líbilo i když je to často plné srovnávání kdo je lepší."
Já: Pořádně to nechápe asi žádná žena. Ale je to přesně, jak říkám - manželka patří mě a cizí chudáček jen prosí, aby se s ní mohl pomilovat, já mohu kdykoliv.

"V některých ohledech dochází k převrácení rolí v manželství, když se muž musí přizpůsobit sexuálním preferencím své ženy. To se týká jak načasování, tak frekvence, protože muž musí ustoupit a podřídit se skutečnosti, že někdy bude až na druhé koleji a manželka dá přednost sexu s milencem. Stává se také, že musí přijmout fakt, že jeho žena již není pouze jeho a nebo dokonce je pouze milenkou svého milence."
Já: To už je příliš submisivní, nepřizpůsobuju se. Pouze milenkou svého milence - no, to ani náhodou.

"Další novou skutečností je fakt, že se třeba bude muset setkat tváří v tvář muži, který měl, nebo má poměr s jejich ženou. Všechno to jsou neznámé i když potenciálně vzrušující emoce pro manžela."
Já: Já nechci, aby s někým měla poměr. Ale vidět chlapa, který jí šuká - ano, to jsou skvělé emoce pro všechny tři.

"Je jasné že cuckold hotwife životní styl je v rozporu s tradičním vnímáním vztahu dvou lidí a často také osobní žárlivostí. Přestože tyto konvence nemusíte ctít, měli byste se je snažit uznávat. I když se na tom oba partneři shodují a nevidí v tom problém, společnost Vás odsoudí. Stále je tady to stigma promiskuitní manželka a manžel paroháč, který dovolí, aby jeho žena měla mimomanželský sex."
Já: Určitě ano!!
Měl jsem strach i abych před ní nevypadal jako blbec. Před kamarády - smrt. Ona také nechtěla vypadat jako kurva. Velký problém, je to prostě tajná věc

"Přes vše jmenované je patrný pozvolný nárůst párů, které přijaly tento alternativní životní styl za svůj"
Já: To si myslím, že určitě, ale startovací základna je stále příliš úzká. Ale každý pětadvacetiletý, který šukal s mojí ženou, to dostal do hlavy a třeba někoho později napadlo zrealizovat to se svojí ženou.
Na druhou stranu, u mě to není možnost volby, jsem tak sexuálně zaměřen. Ale je možné, že pokud některý náš host k tomu měl také trochu sklony, že jsme mu pomohli se uvolnit a projevit.
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Fenomém CUCKOLD (přeložený článek)

Příspěvek od kandapraha »

Já to nepsal, jenom jsem to volně přeložil :-) Asi tam není nic nového, ale přišlo mi fajn, že je to z jakéhosi důvěryhodného zdroje, když to napsal študovaný člověk a zaujala mě ta pasáž kde popisuje ten konkurenční boj můžů - samců co usilují o jednu samičku - hotwife. Mám taky ten názor, že je to pudová věc.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Fenomém CUCKOLD (přeložený článek)

Příspěvek od Domkanda »

Vím, že jsi to nepsal.

Ten konkurenční boj - můj komentář: Jsem tak sebevědomý, že se dobrovolně vystavuju konkurenčnímu boji, protože vím, že zvítězím - je to má manželka, já mohu kdykoliv, částečně tím ukazuju dominanci JE TO MOJE SAMIČKA, půjčil jsem ti jí, ale já si jí odvedu domů.
Zároveň pohled na ní v akci ve mně vyvolává silnou erekci a chuť dokázat, že jsem lepší, že líp šukám ...
I někteří naši hosté přiznali, že pokud jim opadl určitý ostych přede mnou nebo před manželkou jako starší ženou, tak vědomí, že je vdaná a že já jsem u toho jim také dávalo chuť se více předvést, lepší erekce, víc spermatu než čekali a podobně.
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Fenomém CUCKOLD (přeložený článek)

Příspěvek od kandapraha »

Pozoruji tě dlouho a nic proti tobě nemám, ale přijde mi, že lžeš sám sobě, aby sis nepřipadal blbě. Jednou prostě půjčuješ svou ženu, šuká ti ji jiný a ty ze sebe děláš bůh ví co, jako bys byl něco víc, než my ostatní, co za každou větou nepíšeme, jak jsme dominantní kandaulisti. Půjčuješ svou ženu, takže jsi cuckold. Stejně jako ten, co olizuje jinému koule a péro. Jenom máš jiné sexuální preference, tak tohle neděláš. Ale připadá mi úsměvné, jak se pořád bráníš tomu, že nejsi jako my.
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Fenomém CUCKOLD (přeložený článek)

Příspěvek od kandapraha »

Uvědom si, že jednou kvedlá svým ptákem v kundě tvé ženy. Je jedno jak ho nazýváš a kdy mu to dovolíš, ale on rozhodně není ten submisivní, co se tě doprošuje. Ty ho potřebuješ stejně, jako on šukat tvou ženu.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Fenomém CUCKOLD (přeložený článek)

Příspěvek od Domkanda »

Určitě ze sebe nedělám bůhvíco a určitě se nějak nepovyšuji nad ty, kteří to mají jinak.

Nevím, kolik ti je, ale když u nás startovala podobná fóra, tak slovo cuckold "neexistovalo", většinou ani ty praktiky.
Když jsem je četl poprvé, byly mi až nechutné (neodsuzuju ty, kteří to mají jinak).
Neumím anglicky, slovo cuckold se mi ani nelíbí.
Určitě se mi ale nelíbí, když mě někdo strká do škatulky, v které se necítím dobře.
Mám to jinak, stejně jako nick Yxunomei. Zdaleka nejsem sám.
To je vše
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
bon4
Příspěvky: 38
Registrován: stř 12. říj 2016 8:03:59
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Fenomém CUCKOLD (přeložený článek)

Příspěvek od bon4 »

Tak já také přispěju. Jsem tu už nějaký ten pátek, ale jen si čtu, neměl jsem doposud potřebuje se k něčemu vyjadřovat. Někdy se při čtení tady bavím dobře bavím, někdy získávám informace jak to funguje jinda a tak podobně. Dnes se, ale vyjádřím. Jak k článku, tak k některým reakcím přímo v tomto vlákně, ale i k názorům některých uživatelů v jiných vláknech. Předem si umím dobře představit, že po tomto svém prvním příspěvku budu na tomto fůru hodně nepopulární.

Samotnému článku není asi co vytknout, plně se s ním ztotožňuji a některé výroky jsou jen správným pojmenováním toho co zúčastnění cítí, prožívají, proč to dělají. Ale pořád, už dlouhou dobu, mi vrtají hlavou názory některých z vás tady a tento článek mi nahrává k tomu vyjádřít se.
Často se zde setkávám s názorem, že sub cuckold je ta nula ve vztahu, že pokud nosí pás cudnosti a cítí vzrušení z toho jak jej žena ponižení není vlastně chlap. Kdežto bull nebo dominantní kanda jsou ti správní chlapáci, ti co z nich žena vlhne při pouhém pohledu na ně a ztrácí v jejich přítomnosti veškeré zábrany. Každý to máme jinak, co člověk, to názor, jiná chuť, jiné představy, preference. Ale zde je ten můj názor, aby si zde někteří uvědomili, že ani oni nemusí být v očích své ženy ten "pan božský".
Submisivní cuckold je člověk, který své milované ženě dá do rukou veškerou moc nad jejich láskou, na jejich vztahem a intimním životem. Nechá-li se zamknout do pásu cudnosti a předá-li jí klíček, dá tím své ženě i své mužství, to na co je nedotnutelné pro zachování jisté důstojnosti. Není to žádná nula, žádný hadr na podlahu, ale naopak, musí být velmi psychicky silný a odolný. Miluje a přesto se vzdá možnosti cokoliv ovlivnit. Vše má v rukou jeho žena. Mnoho lidí zde hodnotí muže podle výkonů v posteli a zamčený cuckold, kterému je odepírána rozkoš ze sexu je u nich něco míň, není to ani muž. Ale pravý muž je dle mého názoru ten co je oporou ženě, umí naslouchat, stojí vždy při ní, je jí vždy po boku a vždy podá pomocnou ruku. Myslím, že každá žena si z dlouhodobého pohledu ve vztahu bude víc vážit těchto vlastností než toho, že mu pořád stojí. Skutečná Hotwife, si naopak bude považovat muže, který jí dá tuhle absolutní důvěru, dá jí do rukou veškerou moc nad jejich životem a soužitím a přitom sám je její životní oporou.
Naopak na bulla, zejména tak jak se mnozí uživatelé zde prezentují se by dalo dívat jako na outsidera. Chlap, kterému sice stojí, je v posteli dravec, ale pro nějaké své povahové vlastnosti není schopen si najít vlastní ženu a mít s ní plnohotnotný vztah založený na sexu, lásce a především důvěře. Chtěla by skutečná Hotwife, ne vdaná nebo zadaná panička co to má ráda, ale opravdová vyspělá žena co to má v hlavě srovnané a tudíž jí mužeme nazývat Hotwife, takového muže? Stojí mu, umí to v posteli, ale jinak je k životu nepoužitelný, nedokáže jí být oporou, v téžkých chvílích jí být po boku a nápomocen? Vyměnila by skutečná Hotwife svého cuckolda v kterém tu oporu má, má s ním své jistoty za někoho takového?
Další postavou ze strany silného pohlaví je pak kanda, resp. dominantní kanda. Pochopím kandaulistu, který rád ukáže svou ženu, pochlubí se s ní. Tohle je asi společné s cuckoldem, dělá mu dobře, když vidí jak se jeho žena líbí, jak mu jí ostaní závidí. Nevěřím, ale tomu, že dominatní kandaulista, který svou ženu půjčuje, si své ženy váží jako ženy. Věřím tomu, že jí miluje, ale nemůže si jí vážit. Je pro něj jen nástrojem pro jeho vlastní sobecké ukájení se. Jak jinak by někdo mohl své ženě vnucovat své představy: "teď to budeš dělat s tímhle, takhle, tady". Neměla by mít žena, to krásné a spanilé stvoření mít sama možnost volby? Neměla by mit vše ona ve své režii? Jak si může být jistý, že ona to skutečně chce, že je to její volba, že se jí to líbí a že to nedělá jen pro klid doma? Dle mého názoru dominatní kandaulista je spíš sobec, myslící jen na své sexuální potřeby nebo někdo kdo zakrývá své vlastní nedostatky ze kterých má jakési mindráky.
Láska, vztah a soužití muže a ženy je pro dva. Cuckolding dává prostor někomu dalšímu. A žena, která se ujme role Hotwife by měla mít možnost jasně vyjádřit svou volbu, touhy a pocity. A ve vztahu s cuckoldem tu možnost má. Proto tvrdím, že cuckold není ta nula, ten hadr na podlahu, ale naopak ten, ke komu se bude vždy ráda vracet, do jeho náruče, k jeho oddanému pohledu, protože u něj má to své jisté.
Ale nic není jak se zdá. Každý to máme jinak a každý to prožíváme trochu jinak. Skutečný cuckold nebo kanda, by nedal svou ženu kdejakému volovi, ale jen opravdovému bullovi, co si jeho ženy bude vážit a zacházet s ní jako s klenotem. A skutečná Hotwife by se nikdy nedívala na svého cuckolda jako na nulu, nebrala by ho jako polovičního muže, protože má ptáka zamčeného v klícce, ale naopak se na něj bude dívat jako na někoho vyjímečného, skutečnou osobnost, kterého má hluboko v srdci a prožívá s ní a vlastně i díky němu velmi neobvyklý intimní život.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Fenomém CUCKOLD (přeložený článek)

Příspěvek od subkanda »

bon4 : kdyby tady byl tleskající smajlík, tak ti sem vložím hned tři. Vůbec si nemyslím, že budeš nepopulární. Naopak, řekl bych že to co píšeš je v naprosté pohodě a že se poslední dobou nějak zapomíná, že i když je to "naše" úchylka, jedná se vždy o ženu a proto by měla právě ona mít to hlavní slovo.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 112 hostů