Slovníček pojmů - cuckold, hotwife, bull, apod.

O kandaulismu, o webu, slovníček pojmů, atd.
Pravidla fóra
Zde není dovoleno zakládat nová témata a diskutovat. Toto forum slouží pouze jako zdroj informací.
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Prispevku v tematu: 2
Příspěvky: 236
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Slovníček pojmů - cuckold, hotwife, bull, apod.

Příspěvekod master » pon 14. črc 2014 1:31:16

Zdroj : wikipedia.com : Kandaulismus je sexuální praktika nebo fantazie, ve které muž ukazuje svoji partnerku nebo její obrázky jiným lidem pro jejich voyeurské potěšení. Podle Gugitze je termín odvozen od krále Kandaula, který ukazoval svoji nic netušící nahou manželku svému služebníkovi Gýgovi. Když Kandaulova manželka našla Gýga, jak ji pozoruje nahou, nařídila mu vybrat si, zda zabije sebe nebo jejího muže, aby odčinil svůj odporný čin.[1][2][3]

Někdy se toto chování dostane až do extrému, kdy neumožňuje úplné sexuální vztahy, jde o praxi definovanou mnoha anglicky mluvícími lidmi ze subkultury swingers jako cuckoldry. To spočívá v tom, že žena žije pravidelným sexuálním životem s jiným mužem (jinými muži) a manželovi /druhovi je zcela odepřeno uspokojení. Domácí sex se redukuje na jednostranné orální praktiky, ve výjimečných případech nosí muž "pás cudnosti", který zabraňuje i možnosti masturbace. V určitých případech vztah vyústí ve stabilní svazek tří lidí, známý jako triolismus.
Administrátor webu kandaulismus.cz

Uživatelský avatar
master
Administrátor
Prispevku v tematu: 2
Příspěvky: 236
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

SLOVNÍK POJMŮ - cuckold, hotwife, bull, apod.

Příspěvekod master » pon 14. črc 2014 1:47:04

Většina výrazů pochází z angličtiny a mnoho nově příchozích, kteří o těchto praktikách zatím mnoho neví si položí otázku, co že to je ten cuckold, hotwife, apod. Připravili jsme proto pro vás malý slovníček pojmů.

  Kandaulismus - sexuální zaměření, jehož název je odvozen od krále Kandaula, který se údajně rád chlubil svou nahou ženou. Ve světě se tento název příliš nepoužívá, ale v našich končinách je velmi rozšířený. Jde o sexuální zálibu, kdy muže vzrušuje ukazovat svou ženu jiným mužům nahou, ať už na fotografiích, nebo naživo.

  Kandaulista - muž, kterého vzrušuje ukazovat svou manželku jiným mužům

  Cuckold - extrémnější forma kandaulismu, kdy se z muže stává dobrovolně paroháč. Muže vzrušuje pohled na ženu, jak souloží s jiným mužem, sám je pouze sleduje, bez zapojení. V extrémní formě je cuckoldovi odepřeno mít se ženou styk a ta souloží již pouze s milenci. Muž je stavěn do submisivní role, ponižován a zneužíván k potěšení hotwife, milence i cuckolda samotného. Slovo znamená v překladu kukačka, viz. analogie s kukačkou v přírodě, která naklade vajíčka do cizího hnízda.

  Ultimátní cuckold - (ultimate cuckold) muž je zcela submisivní, partnerka má styk pouze s milenci, muži je dovoleno pouze asistovat, případně jej partnerka, nebo milenec ponižují.

  Hotwife - žena kandaulisty, nebo cuckolda. Hotwife je prezentována jako sexuálně velice aktraktivní žena, která přitahuje pozornost mužů a ponižuje tím svého cuckolda. Nosí vyzývavé oblečení, výrazněji se líčí a ráda neskrývaně koketuje s muži přímo před svým manželem.

  Bull - v překladu býk - pojem, který v cuckold vztahu označuje milence ženy. Označují se tak výkonní samci, kteří mají většinou mnohem větší přirození, než cuckold, jsou fyzicky zdatnější, sexuálně výkonnější a přirozeně DOMINANTNÍ. Analogie s býkem je tedy trefná ;)

Rád bych podoktl, že nelze s matematickou přesností každého člověka zaškatulkovat, protože lidská sexualita je velice složitá věc a mnoho lidí i párů postupně prochází určitým vývojem a "hledá se".
Administrátor webu kandaulismus.cz

Cuckoldsexx
Prispevku v tematu: 4
Příspěvky: 23
Registrován: pon 14. črc 2014 18:16:54

Kdo je to CUCKOLD a jejich charakteristiky

Příspěvekod Cuckoldsexx » pon 14. črc 2014 20:35:27

Cuckolding není o nevěře, degradaci ženy nebo o psychickém zničení cuckolda. Je to, a to přinejmenším ze strany cuckolda, oslava ženy a ženskosti. Je to o submisivní touze vidět svou manželku šťastnou - sexuálně šťastnou, emočně šťastnou a šťastnou v její dominanci. A ještě jeden bod. Cuckolding neni nezbytně o ukončení sexuálního vztahu mezi Hot Wife a cuckoldem. Je až příliš mnoho fixí anebo fám, že cuckolding je o kompletním ukončení sexu s cuckold manželem. Zamčený v kleci už nikdy neejakulující. Tak to mu není a není ani to obvyklé, ačkoli ve vzácných případech tomu tak je. V celkové koncepci a v širším pohledu je cuckolding o moci a dominanci ženy, která přemůže svou submisivitu. ONA si sama rozhoduje, s kým bude mít sex, kdy a kde, stejně jako si sama rozhoduje, jestli a kdy bude mít sex s manželem nebo jak dlouho bude zamčený v klícce. To je to pochopení - ONA SAMA o tom všem rozhoduje. To je důvod, proč obecně muži zbožňují Hot Wife - kvůli intenzivní proměně moci.

VOYEUR CUCKOLD (KANDAULISTA)

Tento typ cuckoldů, v naši s sousední kotlině velmi často označován jako KANDAULISTA, obvykle zbožňuje pozorování své ženy, když si užívá sex s jiným chlapem. Obvykle se toho neůčastní, není zapojen do sexuálních hrátek, jen sedí někde v koutě a dívá se a/nebo masturbuje, popřípadě je v jiné místnosti a spokojeně naslouchá zvukům. Také může sedět v těsné blízkosti manželky nebo ji dokonce držet při tom za ruce. Průměrný pár s voyeur cuckoldem neinklinují k těžké D/S. Směřuje to spíše k tomu, že si to prožívá sám v nitru: ➞ miláčku, to mě tak nažhavilo vidět tě s jiným mužem, že sex s tebou potom byl neuvěřitelný". Závisí také pár od páru zda je cuckoldovi umožněno sledovat přímo svou manželku souložící s milencem. Místo toho je sex manželky s milencem nahrán na video a použit jako sexuální stimulace pro následný sex mezi manželi. Obecně není voyeur cuckold tak submisivní a je relativně alfa samcem. Takže tento typ cuckolda dokonce ani sám sebe za cuckolda nepovažuje a dokonce možná ani nezná význam toho slova a definici tohoto životního stylu. Je prostě voyeur, kterému se líbí pozorovat svou ženu souložící s jiným mužem.


BI CUCKOLD

Tento typ cuckolda se osobně přes manželku seznámí s jejím milencem a užívá si svého zapojení do dění kolem rande manželky s milencem a do jejich sexuálních hrátek, aniž by ve svém bežném životě inklinoval či vůbec kdy uvažoval o bisexuálních aktivitách, a tak je nejčastěji tento muž zcela heterosexuální typ. Také se může podílet na přípravě milence (orální stimulace milencovi erekce pro manželku) k hrátkám s manželkou či žádáním milence, aby to jeho manželce pořádně udělal či jiný typ komunikace. Někdy bývá zapojen do samotného sexu, obvykle exklusivně ležící pod manželkou, když ta má v sobě milence. Pokud má dominantní Hot Wife podajného cuckolda a zapojuje jej do sexuálních hrátek s milencem, snadno jí to svádí nebo dokonce sama inklinuje k mentálnímu ponižování cuckolda. Je to usnadněno tím, že je manželkou zapojen do sexuálních hrátek a vstupuje do nich s motivací si to užít. Cuckold se možná v té hře ani necítí být úplně nebo vůbec ponížen. Jeho zapojení do toho všeho je faktor, který zmenšuje mentální újmu z umožnění manželce mít další sexuální partnery. Někteří cuckoldové dokonce mohou takové situace i uvítat, protože jim to dává možnost mít sexuální kontakt s manželkou a milencem. Pokud se dominantní Hot Wife líbí takovéto hrátky, do kterých jsou zahrnuti milenec i manžel, můžou být všichni spokojeni. Cuckold může být dokonce i proti své vůli do takovýchto hrátek svou Hot Wife přinucen nebo vmanipulován, pokud je to její přání nebo touha, stejně jako do dalších jiných až perverzních aktivit, pokud se jí to líbí a ovládá cuckolda jako D/S nebo může být postupně ochočován ke společné MMF trojce. Existuje mnoho různých variací v této oblasti cuckoldingu.

SISSY CUCKOLD

Tento typ cuckolda chce být poženšťován nošením paruk, make upu a ženským oblečením, když posluhuje manželce a milenci, který vstoupil do sexuálního vztahu manželů. Často je vytvoření sissy cuckolda jako pokojské spojeno s tím, když cuckold se chce stát večer služkou, aby mohl obsluhovat manželku a jejího milence. Sissy cuckold může být chlapský typ muže, žensky jemný typ muže, typ muže, který se jen pro zábavu převléká do ženských šatů nebo transvestita. Do jakého typu rozpětí se dostane, to je určeno tím, jakou hru nebo roli hledá. Pro muže, který je nuceně zženšťován v protikladu k muži, který si důsledně užívá svou ženskou stránku osobnosti, to bude o ponižování a snižování jeho mužnosti. Je oblečen zcela nezvykle jako žena s jeho chlupatým hrudníkem a nohama a trpí manžečiným posměchem. Je to dost neskutečné ho tak vidět a pro ženu velmi snadné ho v této roli ponižovat. Drtivá část mužů v tomto typu hraní na sissy neinklinuje k nošení ženského oblečení a ani nemají touhu se stát ženským typem. Někteří muži mohou uvítat hrátky, kdy jsou donuceni si obléct kalhotky nebo i podprsenku během hrátek nebo dokonce nosit kalhotky i pod svým pracovním oblekem a strpět za to posměch od své Paní. Cuckolding je prostě jen rozšířen o hraní si na sissy nebo zženšťování mužského typu manžela. A tyto hrátky mohou být sdíleny se samčím milencem nebo milenci dominantní ženy - Paní.
Více zženštilí muži anebo cd/tv mohou mít přání vypadat úplně žensky, když slouží své ženě a možná i jejímu milenci. Velmi často úplné poženštění muže je rozšířeno o úplnou změnu podobnosti do ženského vzhledu tak dalece, jak je to jen možné. Někteří se i dokáží převtělit do svého druhého já a zkouší být ženou včetně myšlení. Dokonce mohou trénovat ženské oblékání i mimo svou roli cuckolda jako trénink vedoucí ke schopnosti se pro svou roli úplně přeměnit, tedy včetně chůze, mluvy, oblečení a make upu. Pokud takto převlečen obsluhuje svou ženu a posluhuje jí, měla by to využít k jeho trápení a ponižování, jaká je sissy a jak vypadá zcela jako dívka. Neustále mu předhazující, že se nemůže divit, že si musí hledat skutečné chlapy ke svému sexuálnímu uspokojení. Znovu zdůrazňuji, je to hra na ponižování. Sissy pokojská/služka inklinuje k převzetí této role na nejvyšší úrovni a opravdu chce být zcela vnímán i navenek jako služebná své Paní. A jako služebná je tady k tomu aby sloužil své Paní a možná i jejímu milenci a čekal na ně v různorodých rolích a vzhledech odpovídajících vysloveným nebo natrénovaným očekávaním své Paní, ať již sexuálně nebo ne. Obvykle sissy bývá přinucen mít sexuální kontakt se svou Paní a jejím milencem, nejčastěji ležící pod nimi. Hry na sissy a na sissy služebnou jsou obvykle pouze součástí cuckold hrátek, ale mohou i přerůst do širšího D/s vztahu, v němž si Paní užívá poženšťování svého manžela jako přirozenou součást soužití.


CHASTITY CUCKOLD

Tento typ cuckolda (uzavřený v pánském pásu cudnosti -kleci) uvítá nebo toleruje ze své submissivní podstaty nošení samčiho pásu cudnosti. Mnoho cuckoldů, kteří jsou v D/s vztahu, nosí pro potěšení své Paní pás cudnosti, přinejmenším alespoň čas od času. To velmi silně výrazňuje cuckoldovu podřízenou pozici ve vztahu. Paní má kontrolu nad tím, kdy a jak bude cuckoldovi dopřán orgasmus a zda vůbec. Tím se přímo poddává své Paní a zbaví se tím své schopnosti sám od sebe dosahovat erekce a orgasmu, zatímco Paní je zcela svobodná v navazování sexuálních vztahů a orgasmických stavů dle svého uvážení. Často chasity cuckold přijímá úlohu sloužícího během schůzky nebo po schůzce Paní se svým milencem. Největší část času chastity cuckold tráví ve hře na ponižování a užívají si to, líbí se mu, když se HW vysmívá jejich uzamčenému penisu a posmívá se mu, a stejně tak mu odepírá možnost orgasmu, zatímco ona sama si úplně a zcela dopřává sexuální uspokojení mimo manželství s milenci. Uzamčeni v kleci a odepření sexu může trvat jen hodiny či dny, týdny dokonce i roky v extrémních případech. Stejně tak i v pojetí chastity cuckold existuje mnoho různých příchutí D/s a cuckoldingu, které je možné uplatňovat a zkoušet. Od krátkodobého uzamčení s odstraněním klece, jakmile HW skončí se svým milencem, kdy vysvobození cuckolda z klece je za účelem sexu s HW nebo se HW chce pobavit tím, jak cuckold před ní nebo i před jejím milencem nadrženě masturbuje, až po úplné dlouhodobé odpírání sexu a orgasmu cuckoldovi po docela dlouhé období, které si přeje dominatní milenec HW či hodně dlouhé úplné odepření orgasmu cuckoldovi tak dlouho, jak to milenec-dominant HW nařídí. Hodně párů hraje chastity cuckold hry s různorodými průběhy a možnostmi. Jako např : " pokaždé když si třikrát zašukám s milencem, odemknu ti klícku, aby sis mo mohl vyhonit nebo si zašukal s umělou panou." Apod apod apod.


PONIŽOVANÝ CUCKOLD

Ponižovaný cuckold a jeho HW jsou obvykle v silném D/s (Dominance a submise) vztahu. Obvykle v tomto typu cukold her je mnoho combinací zvláštností, stejně tak jako rozdílných přístupů manželů. Cuckold může být velmi často otrokem své manželky/Paní a může kombinovat mnoho typů her, zahrnujících chastity, sissy, bi cuckolda. Tento typ mužů úplně rozkvete do submise a slouží své dominantní partnerce. Jedním z jeho cílů je zajistit, že jeho žena je šťastná za jakýkoliv okolností. Takovéto ponižování není ale pro každého, a je potřeba realizovat vše postupně jako cokoli v D/s životním stylu. Tento cuckold miluje, když na něj manželka volá hanlivými jmény a zostuzuje ho během toho, když souloží s milencem v jejich manželské posteli. Ještě mnohem intenzivnější ponížení způsobí, když se do hanlivého přejmenování cuckolda zapojí i milenec manželky a začne se k manželce chovat jako by byla jeho vlastní, a to jak v domově manželů tak i na veřejnosti. Manželka si ve vztahu s tímto typem cuckolda vychutnává fakt, že si může zcela užívat svou dominanci a své touhy cuckoldováním svého muže a oddávání se sexu s jinými a dalšími muži. A to nevylučuje zajímavě radinovanou variantu hrátek, kdy Hot Wife je ve vztahu k cuckoldovi jeho Paní, ale ona sama se stává submisivní milenkou Dominanta-milence.
HW může být zcela nelítostná a neoblomná ve své dominanci a ponižování tak, že uvrhá svého manžela hlouběji a hlouběji do sub-prostoru mentálním ponižováním a zdůrazňováním, že má cizoložnou ženu, která se mu tím chlubí přímo do tváře. Přesto může mít cuckold čas od času zcela bězný sexuální života styk se svou manželkou nebo na druhou stranu může zcela akceptovat, že si manželka vybrala jiného muže, který jej kompletně nahradí v sexuálním vztahu a v jejich posteli, přinejmenším po přechodnou dobu (úplné a trvalé nahrazení je nejčastěji spíše fantazie než realita). Někdy a myslím si, že vzácně na této úrovni hrátek, může být cuck v částečně trvalém uzamčení v pásu cudnosti a je mu na velmi dlouhou dobu odepřen jakýkoli způsob orgasmu kromě "dojení" prostaty. Nebo má svou dominantní Paní velmi striktně stanoven plán orgasmů, který se liší pár od páru - jednou za týden, dvakrát do měsíce, jednou za čtvrtletí a podobně.
Ponižující cuckold hrátky na takovéto úrovni jsou pro extrémně vyrovnané, milující (svým vlastním způsobem) a otevřeně smýšlející lidi. Takovéto páry musí mít silné pouto a vytvořený D/s vztah a musí vytvořit pevné základy těchto hrátek, s nimiž se oba v páru ztotožní. Je to pouze pro již pokročilé cuckold páry, kdokoli jiný by byl na této úrovni dost citově zasažen, a to ne právě tím vhodným a žádoucím způsobem.

Velmi často páry žijí cuckold životní styl při kterém provozují své hrátky neskrývaně na otevřené denní bázi.

Cuckoldsexx
Prispevku v tematu: 4
Příspěvky: 23
Registrován: pon 14. črc 2014 18:16:54

Kdo je to HOT WIFE?

Příspěvekod Cuckoldsexx » pon 14. črc 2014 20:50:52

Pojem HOT WIFE je užíván ve spojení se šťastně vdanou ženou, která si užívá intimních vztahů s jinými muži za plné a opravdové podpory svého manžela, pro kterého je typické, že se zavázal být zcela monogamní. Oba manželé přitom získávají sexuální uspokojení pramenící z manželčiných mimomanželských hrátek. Manžel nemusí být nutně submisivní, ačkoli jako pár mohou hrát role, ve kterých manželka vytrvale a neúprosně dává na odiv svůj statut HOT WIFE a předvádí svou "nevěru" přímo před svým manželem. Jsou páry, které status HOT WIFE zcela otevřeně prezentují i veřejně. (Jako třeba já se svým manželem. Sice nejde o absolutní prezentaci, ale mimo okruh rodiny, blízkých známých a bydliště prezentujeme scůj životní styl zcela. Záleží pouze na odvaze milence - BULLa).

Je pochopitelné, že takovéto uspořádání se zamlouvá ženám s polygamním sklonem (např mně :) ), ale zůstavá zcela nejasné, proč tak hodně mužů je opravdově spokojeno s tímto zdánlivě neférovým uspořádáním. Manžela vzrušuje manželčino cizoložství, ať již se to odehrává během sexu ve třech, kdy manželka má nejprve sex s milencem a pak s manželem nebo ať již si manželka užívá bez přítomnosti manžela, který netrpělivě čeká doma na svou manželku, až se vrátí od svého milence, aby se s ní mohl hned pomilovat.
Neznalým budiž odpušťeno, pokud se chybně domníváte, že manžel si přeje, aby jej manželka upřímně ujistila, že pouze a jen on je schopen ji sexuálně opravdově uspokojit. Ne, manžel je naopak tím více nadšený a vzrušený, čím více si manželka užívá a je uspokojená od svých mimomanželských milenců! Jakmile se HOT WIFE vrátí od milence nebo milenců do náruče manžela, velmi barvitě a živě mu popisuje intenzitu orgasmů a zážitků, které právě prožila s jiným mužem nebo jinými muži a velmi často při tom svého manžela nelichotivě srovnává se svými milenci a jejich schopnostmi ji uspokojit. Při tomto je zcela běžné, že ji manžel během vyprávění "čistí" od zbytků milencova sperma.

Manželčino sexuální užívání si a uspokojení nesmí být zaměněno s jejími romantickými city - miluje pouze svého manžela. Aby bylo minimalizováno riziko, že by se mohla citově zaplést s milencem, manželé si obvykle domluví některá pravidla, jako například, že s jedním a tím samým milencem se schází pouze řídce a krátkodobě, nebo že mezi manželkou a milencem je výrazný věkový rozdíl anebo že její milenec nebo milenci nejsou nikdy regulérní součástí sociálních, profesionálních a rodinných vztahů a uspořádání.

Vztah manželů s prvkem HOT WIFE je často prvně navržen manželem, který má takovéto sny a fantazie, pokud dostane kuráž překonat svůj stud a svěří se své manželce. Manželka většinově okamžitě odmítne. V lepším případě jen zděšeně a v horším případě s vážným pohoršením až zlostí, a to i přestože sama mívá vlastní vzrušující fantazie o sexu s jiným mužem či již nevěrná byla. Tato její reakce má své vlastní dobré důvody : třebaže existují běžné biologické důvody, proč může být manžel nadšený z manželčina cizoložství, v reálném vnímáni života to není běžné a právě proto se manželka domnívá, že její muž má své zcela jiné podlé a pro ní zlověstné důvody, proč ji o to žádá. Cítí se snad provinile, protože jí podvádí s jinou ženou? Už ji nemiluje? Je bisexuální? Navrhujete snad vypočítavě jako první krok k tomu, aby později měl právo to vyrovnat tím, že se vyspí s jinou ženou? Je jisté, že téměř neví o tom, že manželova touha, aby si užívala sex s jinými muži, je druhou nebo třetí nejčastější preferovanou fantazií napříč všemi ženatými muži na celém světě a tato touha se stupňuje úměrně délce trvání manželství.

Je to jedna z ironií života, že muži s HOT WIFE se často z vlastního rozhodnutí stávají oddaní slibu být věrný a to tím víc, čím víc je promiskuitní jejich manželka. Navíc zcela typicky takový manžel vnímá svou manželku daleko víc sexy než kdy dřív - dokonce daleko více sexy než když se poprvé potkali - a vzrušením ze soutěže s milenci o vlastní manželku vnímají svou manželku jako extrémně erotickou a vzrušující ženu. Existují svědectví a záznamy od různých žen, že od okamžiku, kdy se staly HOT WIFE, tak nejen že získaly úžasné sexuální zkušenosti, neočekávané hluboké sexuální uspokojení a dobře se baví, ale také se jejich manželé stali daleko více pozornými, milujícími a romantickými, kupují jim častěji dárky a dovolené, ale také se začali daleko více a seriózně zajímat o domácí práce - tedy klasické aktivity mužů snažicích se získat dámskou pozornost. Některé ženy si dokonce umí představit, že jejich prakticky orientovaný manžel, který se nezabývá maličkostmi a je většinu času hlavou rodiny, by mohl i být ten typ manžela, který by jí při návratu domů časně ráno vítal vášnivým polibkem s vědomím, že si právě užívala několik hodin rozkoše a sexuálniho uspokojení v posteli některého ze svých milenců! Ale aby nebyla vzbuzena zbytečná naděje u mnoha žen - pouze menšinová část manželů, ačkoli významná menšina, reaguje takto nadšeně na manželčiny intimnosti s jinými muži. Většina manželů reaguje žárlivým hněvem pokud zjistí, že je jejich manželka podvádí nebo podvedla. Dokonce i ta menšina mužu, kterým to přináší vzrušení, by reagovala žárlivým hněvem, pokud by nedošlo předem k diskuzi a dohodě o nastavení HOT WIFE uspořádání. Manželova bezpochybná důvěra ve svou manželku je nezbytným základem k akceptování a uspořádání HOT WIFE manželského vztahu.

dark
Prispevku v tematu: 1
Příspěvky: 543
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Charakteristiky CUCKOLDÚ

Příspěvekod dark » úte 15. črc 2014 8:45:12

Krásně sepsané, klobouk dolů... V jiných tématech se označuješ jako hotwife, znamená to tedy, že máme tu čest s hotwife, která má reálné zkušenosti a doma svého kandaulistu / cuckolda?

Cuckoldsexx
Prispevku v tematu: 4
Příspěvky: 23
Registrován: pon 14. črc 2014 18:16:54

Re: Charakteristiky CUCKOLDÚ

Příspěvekod Cuckoldsexx » stř 16. črc 2014 11:27:56

Děkuju. Základem jsou zahranićní weby volně přeložené (tzn je. Zachována podstata ale slovně a slohově upraveno mojí maličkostí) a upravené, rozšířené, doplněné a komentované o mé vlastní zkušenosti, pocity a prožitky. Ano, jsem HW s cuckold manželem hledající bulla.

Uživatelský avatar
subkanda
Prispevku v tematu: 8
Příspěvky: 3016
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: viewtopic.php?t=110
Kontaktovat uživatele:

Re: Charakteristiky CUCKOLDÚ

Příspěvekod subkanda » pát 15. srp 2014 10:08:47

Také děkuji za skvělý článek. Prozradíš nám, jakého kandaulistu máš doma ty? A nechtěla bys sepsat něco z pohledu ženy, HW? Třeba nějaký motivační článek pro ženy, který bych mohl vytisknout a dát přečíst moji lásce? ;)
Obrázek

Cuckoldsexx
Prispevku v tematu: 4
Příspěvky: 23
Registrován: pon 14. črc 2014 18:16:54

Re: Charakteristiky CUCKOLDÚ

Příspěvekod Cuckoldsexx » pát 15. srp 2014 11:03:51

Děkuju. To o co mě žádáš jsem odpovídala v jiném příspěvku - viewtopic.php?f=6&t=17&p=365#p365

Uživatelský avatar
Eva
Prispevku v tematu: 1
Příspěvky: 81
Registrován: pát 16. led 2015 16:40:33
Můj BLOG: viewtopic.php?t=171

Re: Kdo je to HOT WIFE?

Příspěvekod Eva » pát 16. led 2015 17:38:06

Hotwife jsem třeba já a hledám tady kandaulistu pro mně. Jsem prý namyšlená, zlá a panovačná. Pro někoho jsem děvka, mrcha, kurva. Už jsem toho na svou adresu slyšela a četla hodně. A je mi to fuk. Vím co chci a s tím má hodně holek problém. Možná občas více kalím, ale vždy jsem ve společnosti za dámu. Bohužel né každy kandaulista je schopný přijmout a snést svou roli. Takže doufám, že se najde někdo, kdo dokáže rozumně uvažovat i když se vystříká, nebo nebude zrovna ten, kdo je na řadě. Nestojím o nevyzrálou osobnost, která jen zkouší, co vydrží. Nejsem pokusný kráĺíķ, ale hotwife ;-)
Nikoho nehledám, jenom se dívám.

Uživatelský avatar
kandapraha
Prispevku v tematu: 2
Příspěvky: 1186
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Kdo je to HOT WIFE?

Příspěvekod kandapraha » pát 16. led 2015 21:24:23

Zla a panovacna? To budes idealni hotwife. A pokud to s tebou nekdo nerozdychal, vubec se neboj, urcite brzy najdes poradneho kandaulistu, ktery si te bude hyckat a hezky v rohu mistnosti cekat, az si na nej udelas cas. Kdybych jiz svou hotwife nemel, hned bych se o tebe zajimal :oops:


Zpět na “Informace a články”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti