o WEBU - Nelíbí se mi a návrhy na vylepšení

O kandaulismu, o webu, slovníček pojmů, atd.
Pravidla fóra
Zde není dovoleno zakládat nová témata a diskutovat. Toto forum slouží pouze jako zdroj informací.
subboy 123
Prispevku v tematu: 2
Role muže: je CUCKOLD
Role ženy: je HOTWIFE
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: o WEBU - Nelíbí se mi a návrhy na vylepšení

Příspěvekod subboy 123 » sob 09. čer 2018 21:56:47

Kontaktování administrátora vůbec nefunguje. Už týden se snažím někoho nějak zastihnout.

master
Administrátor
Prispevku v tematu: 14
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Pár slov o nás: rád fotím a předvádím svou sexy ženu, ale rád se také podívám

Příspěvekod master » ned 10. čer 2018 1:22:41

subboy 123 píše:Kontaktování administrátora vůbec nefunguje. Už týden se snažím někoho nějak zastihnout.

Ale funguje. Jen admin není otrok, aby procházel příspěvky a hledal v nich fotky a odpovědi a mazal v nich fotky, které jste si rozmysleli. Navíc, fotka se zde neukládá, ale je na serveru postimg, který generuje odkaz pro smazání fotek. Každý si tak může fotku smazat sám z postimg, nebo jiného webu, kde je nahrána a nemusí mi přidávat práci ;-)

Pošli mi odkazy na všechny příspěvky, hezky pod sebou, abych to nemusel pracně hledat a ja ti je zedituji. Ale zvaž, jestli to má smysl. Fotku už má kde kdo staženou, navíc na nich není nic poznat.
Administrátor webu kandaulismus.cz

subboy 123
Prispevku v tematu: 2
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Příspěvekod subboy 123 » ned 10. čer 2018 11:52:39

master píše:
subboy 123 píše:Kontaktování administrátora vůbec nefunguje. Už týden se snažím někoho nějak zastihnout.

Ale funguje. Jen admin není otrok, aby procházel příspěvky a hledal v nich fotky a odpovědi a mazal v nich fotky, které jste si rozmysleli. Navíc, fotka se zde neukládá, ale je na serveru postimg, který generuje odkaz pro smazání fotek. Každý si tak může fotku smazat sám z postimg, nebo jiného webu, kde je nahrána a nemusí mi přidávat práci ;-)

Pošli mi odkazy na všechny příspěvky, hezky pod sebou, abych to nemusel pracně hledat a ja ti je zedituji. Ale zvaž, jestli to má smysl. Fotku už má kde kdo staženou, navíc na nich není nic poznat.

A to byl problém mi tohle napsat? Hned bych to poslal. A ano vadí mi, že se někdo vydává za nás. Vždyť sem se v té zprávě ptal, jak se to dá smazat, ale ty byly ignorované.

Lux
Prispevku v tematu: 1
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Rad sluzim svojej drahej.

Příspěvekod Lux » stř 13. čer 2018 22:43:27

Otazka k fungovaniu fora, da sa nejko oznacit vsetko v nejakej teme ako precitane? Alebo musim na vsetko neprecitane proste klinknut(,otvorit) dakujem za odpoved

Zpět na “Informace a články”