POPELNICE - offtopic, hadky a jiny bordel

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Odpovědět
tomas12
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 14. led 2016 0:48:27
Role muže: muže nemám
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od tomas12 »

LucinkaPrcinka píše:Hotwife 35let,plnostihla hleda sub kandu ci cuckolda na VAZNY vztah.Idealni morava,jsem ze Zlinskeho kraje.

Stále hledáš?
tomas12
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 14. led 2016 0:48:27
Role muže: muže nemám
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od tomas12 »

tomas12 píše:
LucinkaPrcinka píše:Hotwife 35let,plnostihla hleda sub kandu ci cuckolda na VAZNY vztah.Idealni morava,jsem ze Zlinskeho kraje.

Stále hledáš?
Chci ženu zahrnovat láskou, nehou pohlazením a chci ji dopřát její nejtajnejsi přání být jejím cuckoldem
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: (Alex1993) od kalhotek k vystříkání

Příspěvek od Domkanda »

Píše se "upozorňuju šťouraly" (na "upozorňuji" netrvám)
Ale jinak vám blahopřeju, máte štěstí a skvělé zážitky.
Tvé holce bylo 17 a už jste měli několikaletou tradici tradici "zábavnějšího sexu" na Nový rok, je vidět, že jste začali brzy - to je dobře.
Šli jste na akci, kde byli lidi od 30 do 50 let, je sympatické, že jste byli na starší a že se té tvojí v 17 letech z padesátníka nezvedal kufr, ale jistě byl udržovaný.
Ty jsi zodpovědný chlap, když jsi dokázal zajistit společné bydlení v 18 letech a její rodiče ti věřili, když 17-letou pustili z domu - možná jste bydleli spolu ještě o pár let dřív, když vznikala ta vaše novoroční tradice
S těma amatérama jste měli ale sakra štěstí, já mám zkušenost, že vše šlo vždy dost ztuha, stejně jako jiní lidi tady, měli jsme jen smůlu a ty štěstí
Držím palce :mrgreen:
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: (Alex1993) od kalhotek k vystříkání

Příspěvek od dark »

Domkanda píše:Píše se "upozorňuju šťouraly" (na "upozorňuji" netrvám)
Ale jinak vám blahopřeju, máte štěstí a skvělé zážitky.
Tvé holce bylo 17 a už jste měli několikaletou tradici tradici "zábavnějšího sexu" na Nový rok, je vidět, že jste začali brzy - to je dobře.
Šli jste na akci, kde byli lidi od 30 do 50 let, je sympatické, že jste byli na starší a že se té tvojí v 17 letech z padesátníka nezvedal kufr, ale jistě byl udržovaný.
Ty jsi zodpovědný chlap, když jsi dokázal zajistit společné bydlení v 18 letech a její rodiče ti věřili, když 17-letou pustili z domu - možná jste bydleli spolu ještě o pár let dřív, když vznikala ta vaše novoroční tradice
S těma amatérama jste měli ale sakra štěstí, já mám zkušenost, že vše šlo vždy dost ztuha, stejně jako jiní lidi tady, měli jsme jen smůlu a ty štěstí
Držím palce :mrgreen:
Zase zbytečný šťoural :roll: Já mimo jiné nevidím, že by někde psal o tom, že bydleli v jeho bytě. V 18ti bylo běžné, že jsme spolu s přítelkyní u sebe přespávali, klidně celý víkend. A taky bylo běžné, že jsme šli na disko, do kina, nebo jsme jeli na chatu a vrátili jsme se druhý den. A to nám taky bylo tak 16 a 18. Ale na den přesně si to nepamatuji, je to problém? Budu za lháře? :lol:

Mladí dnes v tomhle věku jezdí na fesťáky a jsou pryč klidně i týden, co je na tom, když je tam se svým přítelem co nefetuje a má práci? Možná jsi jen hodně starý a ve tvé době když jsi byl mladý to bylo jinak.

A příběh musím pochválit, prosím pokračuj, ať se mají štourali v čem šťourat ;)
96tom
Příspěvky: 419
Registrován: pát 01. pro 2017 18:46:47
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: TOTÁLNĚ SEXY KANDA!!!

Příspěvek od 96tom »

KLIDNĚ TO SEM MŮŽEŠ DÁT
Noob66
Příspěvky: 91
Registrován: stř 28. pro 2016 10:39:54
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: :-)
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=892
Bydliště: usti nad labem czech republic
Kontaktovat uživatele:

Re: TOTÁLNĚ SEXY KANDA!!!

Příspěvek od Noob66 »

Nechci ban.
geronimo21
Příspěvky: 7
Registrován: úte 28. srp 2018 11:36:15
Pár slov o nás: Bull.. zkušeností a vzpomínek dost

Re: (Alex1993) od kalhotek k vystříkání

Příspěvek od geronimo21 »

Domkanda píše:Píše se "upozorňuju šťouraly" (na "upozorňuji" netrvám)
Ale jinak vám blahopřeju, máte štěstí a skvělé zážitky.
Tvé holce bylo 17 a už jste měli několikaletou tradici tradici "zábavnějšího sexu" na Nový rok, je vidět, že jste začali brzy - to je dobře.
Šli jste na akci, kde byli lidi od 30 do 50 let, je sympatické, že jste byli na starší a že se té tvojí v 17 letech z padesátníka nezvedal kufr, ale jistě byl udržovaný.
Ty jsi zodpovědný chlap, když jsi dokázal zajistit společné bydlení v 18 letech a její rodiče ti věřili, když 17-letou pustili z domu - možná jste bydleli spolu ještě o pár let dřív, když vznikala ta vaše novoroční tradice
S těma amatérama jste měli ale sakra štěstí, já mám zkušenost, že vše šlo vždy dost ztuha, stejně jako jiní lidi tady, měli jsme jen smůlu a ty štěstí
Držím palce :mrgreen:
+1
četlo se to dobře, to nemůžu říct
fodel
Příspěvky: 575
Registrován: pát 29. srp 2014 23:04:42
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: mém rád sex a né málo
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1085
Bydliště: Kutnohorsko

Re: (Alex1993) od kalhotek k vystříkání

Příspěvek od fodel »

Domkanda píše: že se té tvojí v 17 letech z padesátníka nezvedal kufr, ale jistě byl udržovaný.
No vidíš znám jednu tak 19-21 a ta je na padesátiletý ,mladý jí zatím nelákaj, tak asi úchylka asi v tom vidí otce nebo tak něco ,ale tady to všichni jako úchyláci pochopíte :D
Jen taková osobní nejmenuješ se Milan ?
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: (Alex1993) od kalhotek k vystříkání

Příspěvek od Domkanda »

fodel píše:
Domkanda píše: že se té tvojí v 17 letech z padesátníka nezvedal kufr, ale jistě byl udržovaný.
No vidíš znám jednu tak 19-21 a ta je na padesátiletý ,mladý jí zatím nelákaj
A lákají ji také padesátiletí popeláři, pomocní dělníci, chudí teoretici, úředníci?
Pokud ne, tak jí nelákají padesátníci, ale zajištění muži. Ale věř, že když jde čistě o sex, ženy také preferují spíš mladší ročníky, než někoho, kdo je vůčinim +20 až +30
ale samozřejmě vím, že je tu i gerontofilie
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 399
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: (Alex1993) od kalhotek k vystříkání

Příspěvek od master »

Domkanda píše:
fodel píše:
Domkanda píše: že se té tvojí v 17 letech z padesátníka nezvedal kufr, ale jistě byl udržovaný.
No vidíš znám jednu tak 19-21 a ta je na padesátiletý ,mladý jí zatím nelákaj
A lákají ji také padesátiletí popeláři, pomocní dělníci, chudí teoretici, úředníci?
Pokud ne, tak jí nelákají padesátníci, ale zajištění muži. Ale věř, že když jde čistě o sex, ženy také preferují spíš mladší ročníky, než někoho, kdo je vůčinim +20 až +30
ale samozřejmě vím, že je tu i gerontofilie
A zase ten arogantní tón, jen já mám pravdu a pokud někdo nesdílí můj názor, nebo mé chutě, je to lhář, nebo tomu nerozumí.
Která žena by si dobrovolně vybrala popeláře, pomocného dělníka, nebo úředníka, kdyby před ní stáli dva chlapi, mladí, vyrýsovaní, stejně vypadající, jeden úspěšný podnikatel v realitách, druhý popelář? Věř mi, že kdybys jim převlékl šaty, po pěti minutách konverzace bys poznal, který z nich je ten popelář. Šíříš tady bludy, nebo své názory na základě vlastních zkušeností, které sis vytvořil ze vztahu s jednou ženou a vydáváš je za obecnou pravdu, která platí pro všechny.

Starší muži zaujmou ženu svými zkušenostmi, přehledem, vystupováním a také samozřejmě dosaženým sociálním statutem. Zajištěný může být i popelář, přesto nebude mít nikdy takové charisma (pokud toho popeláře nedělá na jeden den v rámci nějaké soutěže, abys mě nechytal za slovíčko). Vzpomeň si třeba na film dědictví.

Takže, pokud padesátník vypadá dobře, je udržovaný a voní, nevidím jediný důvod, proč by se z něj měl mladé holce zvedat kufr. A jestli si to myslíš, prezentuj to tady, ale pouze jako svůj názor.
Ale věř, že když jde čistě o sex, ženy také preferují spíš mladší ročníky, než někoho, kdo je vůčinim +20 až +30
To máš podloženo nějakým seriózním průzkumem, nebo si vymýšlíš?
Administrátor webu kandaulismus.cz
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Motek a 88 hostů