Cuckold - co toje?

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Odpovědět
sorryjako
Příspěvky: 133
Registrován: čtv 30. bře 2017 12:23:35
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: muže nemám
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Cuckold - co toje?

Příspěvek od sorryjako »

Hej libi se vam tady ta? Ze vypada dobre? CO to tvrdy pero tam? Myslite ze to je jeji starej nebo milenec? Je to z nejaky ty divny stranky uchylny

Obrázek
Uživatelský avatar
bibeo
Příspěvky: 561
Registrován: stř 26. lis 2014 23:22:51
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: oba sice switch ale ja nejradeji v sub roli :) rad pokecam s Bullem

Re: Cuckold - co toje?

Příspěvek od bibeo »

jo to je o tom ze ukazujes tu svoji a libi se ti ze ti ze ji vidi a treba i pochvalne komentuji cizi
sorryjako
Příspěvky: 133
Registrován: čtv 30. bře 2017 12:23:35
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: muže nemám
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Cuckold - co toje?

Příspěvek od sorryjako »

srdcervac píše:
proc si radsi nezasuka normalne a dela si takovy veci? Nechapu absolutne nic, ja myslel ze chlap chce sukat a strikat a ne si zavirat kokota do takovyho zeleznyho vezeni a jeste si do neho nechat kopat nebo co
to je prostě stereotyp. Stejně jako, že žena je intimní a cudné stvoření, zatímco stovky studentek po celé ČR dělají čubky na privátě, protože je baví sex nebo si na Tinderu hledají exotické kokoty na projetí. taky nechápu. Tak stejně chlap má chtít šukat a dobývat kundy, zatímco stovky chlapů nechávají svoje přítelkyně šukat jinýma nebo tolerují nevěry. Stereotyp...
Hej sorry jako ale kamo kde jsi slisel ze holky jsou cudne stvoreni? Hej kamo ja jsem nepoznal cudnou holku, kazda chtela jebat mnohem drive jak ja. No fakt. Jsem si pripadal divnej ze jsem nezkazenej, ze me tlaci do sukacky holka. Mozna to tak vypada ze chcou vypadat slusne ale kazda ma mokrou kundu a mysli na jebacku, ver tomu kamo
sorryjako
Příspěvky: 133
Registrován: čtv 30. bře 2017 12:23:35
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: muže nemám
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Cuckold - co toje?

Příspěvek od sorryjako »

bibeo píše:jo to je o tom ze ukazujes tu svoji a libi se ti ze ti ze ji vidi a treba i pochvalne komentuji cizi
Hej tak ukaz mi tu svoji, sorry jako ale kdyz jsi na kandoulismu tak mi ji musis ukazat a jeste jsi submisiv, takze ti to poroucim !!!! Koukej mi ukazat svoji starou
sorryjako
Příspěvky: 133
Registrován: čtv 30. bře 2017 12:23:35
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: muže nemám
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Cuckold - co toje?

Příspěvek od sorryjako »

Co mu to tam tak kape? To se jako nemuze udelat ze mu to priskrtilo nejak kokota nebo co to s tim ma?
Obrázek

Jako vypada to dost smesne ale asi by se mi libilo to zkusit mit na chvili na sobe. Je to tak spravne ujety, az se mi to libi. Ale moje holka by se mi asi vysmala a nechtela by semnou uz nic mit, ze jsem uchyl a budu na ni vytahovat pero v parku :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
sorryjako
Příspěvky: 133
Registrován: čtv 30. bře 2017 12:23:35
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: muže nemám
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Cuckold - co toje?

Příspěvek od sorryjako »

Hej ted jsem si predstavil jak prijdu za moji holkou a mam to na sobe. A ona mi sunda trenyrky a odpadne z toho co uvidi :-D :-D :-D
Nosi tu vec nekdo z vas? nesmeje se vam vase holka?
Yxunomei
Příspěvky: 184
Registrován: stř 31. srp 2016 8:32:20
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1101

Re: Cuckold - co toje?

Příspěvek od Yxunomei »

Sorry hochu, tebe tu brzo zabijou. :) kandaulismus je hmm... Mas zenskou a libi se ti kdyz ji nekdo jinej picha. Nebo chvali jeji fotky, pise jak by ji prznil etc. Kazdej ma jiny touhy. Kanda muze bejt dominantni nebo ne, proste prdhodi svoji zenu a libi se mu kdyz si ji bere. Jsou ale i taci, kteri ze sebe radi pritom delaji otroky, tomu co picha jeho zenu kouri ptaka, lizaji jeho semeno, nechaji si nafackovat a to je cuckold. Zas zalezi na hranicich co se libi a co uz ne. Ja bych treb zenu rad nabid, ale kdyby me nekdo rek at mu pritom lizu nohy, nebo ze mam zalizt do rohu tak se bali a jde. To je proste libustka, jako ma nekdo rad starsi, mladsi, psi kocky, kone, mrtvy, zivy, nezivy, nemrtvy....
sorryjako
Příspěvky: 133
Registrován: čtv 30. bře 2017 12:23:35
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: muže nemám
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Cuckold - co toje?

Příspěvek od sorryjako »

Heeeeeeeeeej hosi, kurva, vite co to je?
Obrázek
ty pičo. To si dela kozy... Hej, hadejte co to je, muzete kazdy dvakrat. Ty vole jeste ze uz jsem objedval
sorryjako
Příspěvky: 133
Registrován: čtv 30. bře 2017 12:23:35
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: muže nemám
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Cuckold - co toje?

Příspěvek od sorryjako »

Yxunomei píše:Sorry hochu, tebe tu brzo zabijou. :) kandaulismus je hmm... Mas zenskou a libi se ti kdyz ji nekdo jinej picha. Nebo chvali jeji fotky, pise jak by ji prznil etc. Kazdej ma jiny touhy. Kanda muze bejt dominantni nebo ne, proste prdhodi svoji zenu a libi se mu kdyz si ji bere. Jsou ale i taci, kteri ze sebe radi pritom delaji otroky, tomu co picha jeho zenu kouri ptaka, lizaji jeho semeno, nechaji si nafackovat a to je cuckold. Zas zalezi na hranicich co se libi a co uz ne. Ja bych treb zenu rad nabid, ale kdyby me nekdo rek at mu pritom lizu nohy, nebo ze mam zalizt do rohu tak se bali a jde. To je proste libustka, jako ma nekdo rad starsi, mladsi, psi kocky, kone, mrtvy, zivy, nezivy, nemrtvy....
Hej kamo tak to mame asi stejnou nemoc :lol: Ja se taky rad pochlubim a libi se mi s kamosema kecat o moji holce a treba jednou jsem kamosovi na mobilu ukazoval jeji prdel a kozy a tak. A on mi ji komentoval jak je dobra a jak se mu libi a me se to libilo.
Ale kdyby jako mi nekdo chtel strcit kokota do huby, tak bych ho zabil. Nebo kdyby mi ji chtel sukat cernej, no ty vole to bych se mohl posrat jenom kdyby se k ni priblizil na metr a uz by mi startovala ruka

Takze to jsem kandoulista kdyz se mi libilo kecat s tim kamosem?
Yxunomei
Příspěvky: 184
Registrován: stř 31. srp 2016 8:32:20
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1101

Re: Cuckold - co toje?

Příspěvek od Yxunomei »

Nebo ses jen chlubil kamosovi jakou sukas kundu. Pokud te vzrusovalo jak ti ji komentoval tak jsi aspon trochu kanda. Nejde o to "ze se ti to libilo" ale ze te to vzrusovalo. Libilo se to jen tvemu egu. :) postni fotku tvoji sterbiny a ja ti napisu jak bych ji plivnul do vaginy a vrazil do ni ptaka. Vzrusuje? Pokud ne, tak jsi zde nejspis spatne.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot], Zubejda a 72 hostů